Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה יועיל לי לשים מערכת STAGE 1 על סופרב 1.8 עם 160 כ"ס?

שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי

איזה שנתון? דור שני?

סופרב 2015

לא הצורה הנוכחית. זאת שלפניה

כמדומני מדובר במנוע הבעייתי מהסדרה, לכן כדאי מאוד לבדוק אם מומלץ בכלל להתעסק עם זה.

האמת אין לי מושג

בעבר הגיר DSG 7 שם היה בעייתי

לא יודע לגבי מנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה "יועיל"? כעקרון זה להתקין תוכנה שמעלה כוח סוס וקג"מ

כמה, איך ולמה זה כבר תלוי בתוכנה שתתקין. אני בספק שתרגיש שינוי אם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרב 2015

לא הצורה הנוכחית. זאת שלפניה

בשנת 2015 למיטב ידיעתי טופלו ה"מחלות" של אכילת שמן , מוח גיר, וקלאצ'ים. (שמישהו יתקן אותי אם אני טועה)

התקנתי אצלי תוכנה בלאון 2011 1.8 TSI והשינוי ממש מורגש.

לגבי האם זה יועיל תלוי למה אתה מתייחס כתועלת, הגיר הוא נקודת תורפה בשילוב הזה. הבלאי של המכלולים יגבר אבל אני חושב שאם יודעים לא להעמיס על הגיר יותר מדי בלחיצות אפשר לחיות די טוב עם השילוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2015 למיטב ידיעתי טופלו ה"מחלות" של אכילת שמן , מוח גיר, וקלאצ'ים. (שמישהו יתקן אותי אם אני טועה)

התקנתי אצלי תוכנה בלאון 2011 1.8 TSI והשינוי ממש מורגש.

לגבי האם זה יועיל תלוי למה אתה מתייחס כתועלת, הבלאי של המכלולים יגבר אבל אני חושב שאם יודעים לא להעמיס על הגיר יותר מדי בלחיצות אפשר לחיות די טוב עם השילוב.

האוטו יהיה יותר זריז?

במה זה מועיל בוא נשאל

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הזריזות לא הייתי בונה בכללי עם גיר DSG. ככל שהקג"מ אחרי התוכנה גבוה יותר ממה גיר יכול לשאת במקור צריך לנקוט משנה זהירות.

התוכנה מועילה בדבר אחד והוא תוספת כוח, ממליץ לך להתקין את התוכנה לניסיון למשך מספר ימים ואז להחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כתוספת, היו לנו 4 כאלו בחברה לסמנכ"לים, כולן הוחלפו לאחר בעיות בגיר והחלפות מנועים / אכילת שמנים מטורפת.

הגאונים החליפו אמנם לסופרב 2017.. אבל זה כבר סרט אחר.

מציע לך לשקול ולבדוק בעיקר חוו"ד מאנשים בעלי הרכב או לשעבר, זכור לי פה לא מעט שירשורים על מנועי ה 160 כ"ס שלהם שיש גם בשירוקו - אם זה אותו מנוע אז בכלל ממליץ להמנע.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כתוספת, היו לנו 4 כאלו בחברה לסמנכ"לים, כולן הוחלפו לאחר בעיות בגיר והחלפות מנועים / אכילת שמנים מטורפת.

הגאונים החליפו אמנם לסופרב 2017.. אבל זה כבר סרט אחר.

מציע לך לשקול ולבדוק בעיקר חוו"ד מאנשים בעלי הרכב או לשעבר, זכור לי פה לא מעט שירשורים על מנועי ה 160 כ"ס שלהם שיש גם בשירוקו - אם זה אותו מנוע אז בכלל ממליץ להמנע.

איזה שנה היו הרכבים?

האוטו זולל שמן וזה ידוע

בעיות בגיר היו עד 2013

רכבים שאחרי אמורים להיות יותר טובים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולן היו 2015, נקנו חדשות מהיבואן 4 חתיכות. כולן נמכרו לסוחרים או הועפו מפה בגלל ליקויים כאלה וכאלה..

גם הדגם החדש שהם קנו 2 מהם נתקעו עם בעיות גיר, אחד הסמנכלים בחברה נתקע באמצע דרך לאילת עד שבא גרר, שני הלך גיר לגמרי. מנועים לא שמעתי משהו מיוחד עדיין.

חוץ מזה תראה, פה זה פורום חברתי ללא אינטרסים אלא לטובת חברי הקבוצה אז העצות שלי הן לפי נסיון או היכרות עם מקרים דומים, שיכולים לבוא לקראתך.

יש לא מעט שרשורים על המנועים והרכבים האלו, עצתי לך ולכיסך לבדוק את זה טוב לפני שאתה נכנס להרפתקאה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולן היו 2015, נקנו חדשות מהיבואן 4 חתיכות. כולן נמכרו לסוחרים או הועפו מפה בגלל ליקויים כאלה וכאלה..

גם הדגם החדש שהם קנו 2 מהם נתקעו עם בעיות גיר, אחד הסמנכלים בחברה נתקע באמצע דרך לאילת עד שבא גרר, שני הלך גיר לגמרי. מנועים לא שמעתי משהו מיוחד עדיין.

חוץ מזה תראה, פה זה פורום חברתי ללא אינטרסים אלא לטובת חברי הקבוצה אז העצות שלי הן לפי נסיון או היכרות עם מקרים דומים, שיכולים לבוא לקראתך.

יש לא מעט שרשורים על המנועים והרכבים האלו, עצתי לך ולכיסך לבדוק את זה טוב לפני שאתה נכנס להרפתקאה.

הלך לי גיר בסיאט. אני מכיר טוב את המכטרוניק שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד אחד לאוסף, אמנם אוקטביה אבל עדיין.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?684387-%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%91%D7%96%D7%9E%D7%9F-%D7%94%D7%A2%D7%91%D7%A8%D7%AA-%D7%94%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9A-dsg-7

ועצם זה שאתה מכיר את התקלות..

אגב, לא מזמן היה פה בחור עם שירוקו כחולה, מנוע 160 כ"ס (אותו מנוע אם אני לא טועה כמו שכתבתי בעבר), עשה שיפור תוכנה, מכר את הרכב אחרי חודש חודשיים, לפי חבר שמכיר הבנתי שזה בגלל תקלת מנוע. לא יוכל לומר מידע אישי הפעם אבל אלו עוד מקרים לאוסף.

לחבר נוסף שהיתה את השירוקו הנ"ל הוא ואחיו קנו ביחד את ה 160, מנוע וגיר התקלקלו, רכב משנת 2015 כמדומני.

היום הוא עם ה 122 כ"ס.

אם אתה שואל אותי, לא הייתי נוגע במיוחד במנוע הזה.

אם אתה בכל זאת מתכוון לעשות את התוכנה מן הסתם שיהיה שיפור, אם אני לא טועה אלו 30 כ"ס ומעט קג"מ עד המגבלה של הגיר שזה 25 ביבש.

הרכב זולל לך שמן?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופרב לא הותקן המנוע המקולל 1.4 160 כ"ס שיושב בשירוקו/איביזה קופרה/גטה וכדומה)

פותח הפוסט- אנא ציין האם יש לך מנוע 1.8, 2.0

התוכנה תיתן תוצאה מורגשת מאוד.

תוספת כח, קג"מ ובדרכ גם עליה מהירה יותר בסל"ד בזמן האצה.

כן, תיהיה תוספת עומס על הגיר ועל הטורבו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...