Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה יועיל לי לשים מערכת STAGE 1 על סופרב 1.8 עם 160 כ"ס?

שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זכור לי פה לא מעט שירשורים על מנועי ה 160 כ"ס שלהם שיש גם בשירוקו - אם זה אותו מנוע אז בכלל ממליץ להמנע.

המנוע שהיה בשירוקו (ובגולף, ובפולו GTI ובאיביזה קופרה) הוא מנוע 1.4 טווין צ'ארג'ר שבהחלט לא היה בדיוק חסין כדורים. אצל פות"ש (לפי הכותרת) מדובר במנוע 1.8 שהיה מותקן בלאון דור 2 וסבל מאכילת שמן. לא יודע אם ב-2015 כבר פתרו את זה.

בכל מקרה, המנוע בסטוק מפיק 25.4 קג"מ, שזה המקסימום שהגיר יכול לסחוב, ותוכנה תעלה את הנתון הזה בלפחות 2-3 קג"מ נוספים. לא יודע, אני לא הייתי משחק עם זה. זה לא כאילו במצב סטוק הסופרב היא עגלה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע שהיה בשירוקו (ובגולף, ובפולו GTI ובאיביזה קופרה) הוא מנוע 1.4 טווין צ'ארג'ר שבהחלט לא היה בדיוק חסין כדורים. אצל פות"ש (לפי הכותרת) מדובר במנוע 1.8 שהיה מותקן בלאון דור 2 וסבל מאכילת שמן. לא יודע אם ב-2015 כבר פתרו את זה.

בכל מקרה, המנוע בסטוק מפיק 25.4 קג"מ, שזה המקסימום שהגיר יכול לסחוב, ותוכנה תעלה את הנתון הזה בלפחות 2-3 קג"מ נוספים. לא יודע, אני לא הייתי משחק עם זה. זה לא כאילו במצב סטוק הסופרב היא עגלה.

רוב התוכנות שאני מכיר מעלות את הקג"מ לקצת פחות מ40 קג"מ בשיא המומנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב התוכנות שאני מכיר מעלות את הקג"מ לקצת פחות מ40 קג"מ בשיא המומנט

אז הייתי עדין מדי ואם זה המצב אז עוד יותר פחות עדיף :)

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה ה 1.8 עם ה 180 כ"ס הוא גם בעייתי לא פחות, לא?

אוקי נרד מהתוכנה

בלעדיה המנוע סבבה?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

נהגתי על הרכב כמה פעמים, אחד מהשאריות של הרכבים נשאר כרכב "ספ'ייר" בחברה במקרה שמישהו נתקע, הרכב נסע חזק וטוב ונוח מאוד אבל היה צורך משהו כמו ליטר שמן לכל 1-2K ק"מ

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה ה 1.8 עם ה 180 כ"ס הוא גם בעייתי לא פחות, לא?

תשמע, כשההשוואה היא למנוע שהיה מתפגר עצמונית בכמעט 100% מהמקרים והגיע לרמה שהחברה מפסיקה לייצר אותו תוך כלום זמן, אז כל דבר הוא "בעייתי פחות" :)

אבל כן, המנוע הזה ידוע כאכלן שמן לא קטן ואני מכיר אישית כמה אנשים שניהלו תביעה על הסיפור הזה (ואם אני זוכר נכון גם פוצו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זו נבלה וזו טרפה.

אני אישית ירדתי מקניית שירוקו 160 כ"ס בגלל העניין, הייתי ממש קרוב ללכת על אחת, מצד שני באותו המחיר קניתי רכב חדש..

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זו נבלה וזו טרפה.

אני אישית ירדתי מקניית שירוקו 160 כ"ס בגלל העניין, הייתי ממש קרוב ללכת על אחת, מצד שני באותו המחיר קניתי רכב חדש..

אני לא יודע

באף סופרב שבדקתי הבדיקה לא מצאה בעיות מנוע

טפו טפו טפו

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופרב לא הותקן המנוע המקולל 1.4 160 כ"ס שיושב בשירוקו/איביזה קופרה/גטה וכדומה)

פותח הפוסט- אנא ציין האם יש לך מנוע 1.8, 2.0

התוכנה תיתן תוצאה מורגשת מאוד.

תוספת כח, קג"מ ובדרכ גם עליה מהירה יותר בסל"ד בזמן האצה.

כן, תיהיה תוספת עומס על הגיר ועל הטורבו.

בהצלחה.

אני עם מנוע 1.8 160 כס

לחבר טוב הייתה קופרה 2015 או 2016 ששיפר לה את הצורה והתחרה איתה

לא ידוע לי על בעיות כאלה או אחרות שנגרמו

אני בסך הכל רוצה עוד קצת כוח

אבל לא במחיר שלי להרוס את הרכב

אם יש סכנה לרכב - יורדים מזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יהיו סיפורים לכאן ולכאן.

מכיר מישהו עם הגיר זה שהיה סטייג' 3 ונסע 4 שנים בלי בעיה (מעל 300 כ"ס).

לעומת זאת יש גם אנשים שנסעו כמו סבתא עם רכב סטוק והוא התפגר אחרי חצי שנה.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטייג 3 על מנוע 1.8 וגיר עד 25 קגמ?

הגיר לא נשבר ב25.0001 קג"מ אתה מבין את זה נכון?

25.4 קג"מ (או מה שלא היה המספר) זה רק ה RATING שלו, לאיזה מנועים הוא מתאים.

כמו שרכב יכול להיות מועמס בX ק"ג, אם תוסיף אחרי זה קש השילדה לא תתעקם :)

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...