Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חיישני רוורס באוטו דיפו

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 1551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחר (יום שני) יש מבצע חיישני רוורס באוטו דיפו במאה שקל בלבד,כולל התקנה. זה המחיר הכי נמוך בארץ...אני מתלבט - האם כדאי לשלם כפול במקום אחר מאשר לקבל מוצר זול מדי?

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר קניתי פעם רדיו בלותות' סול מאד באוטו דיפו, ואכלתי איתו לקרדה... המוצרים הסיניים די דומים אצל כולם, אך השאלה היא איך רמת ההתקנות בסניפי אוטו דיפו?

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך רכב ישן חצי גרוטאה? הייתי הולך על זה אחרת? מתרחק כמו מאש. יהיה עמוס, מתקינים עייפים והתקנה מחורבנת. החיישנים עצמם זולים, אבל שווה לשלם על התקנה מקצועית וסבלנית ולא על יאללה, הרכב הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר (יום שני) יש מבצע חיישני רוורס באוטו דיפו במאה שקל בלבד,כולל התקנה. זה המחיר הכי נמוך בארץ...אני מתלבט - האם כדאי לשלם כפול במקום אחר מאשר לקבל מוצר זול מדי?

איפה ראית שיש מבצע כזה?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפול זה 200 ש"ח... בשביל 100 ש"ח לקבל מוצר דפוק בוודאות, לעמוד בתור ולזכות בהתקנה חובבנית, נראה לי ממש מיותר

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הידיים שלך קצת קצת מחוברות לראש, והלחמת בחייך שני חוטים+קדחת חור+אתה יודע למדוד דברים, אתה יכול להתקין בעצמך חיישנים בשעה עבודה.

מדובר על רכיב מאד פשוט להתקנה, ולצערי אחד שהמתקינים מחפפים בו כי הם לא מלחימים אלא סתם מלפפים חוטים, ואז - בגלל לוקחים מתח מאור הרוורס, פתאום מתחיל אורגן אורות מאחור, והחיישנים מצפצפים בכל לחיצה על הבלמים.

החיישנים עצמם עולים גרושים (50-60 ש"ח באיביי למוצר סיני סביר, 30 ש"ח לזבל), ההתקנה היא העניין פה.

עם כל ערכה מקבלים מקדח כוס, 4 חיישנים, מח, ומסך.

סך הכל קודחים חורים בפגוש לפי ההוראות, מוצאים חור להשחיל את החוטים מאחורי הפגוש אל תוך הבגאז, מחביאים מאחורי הריפוד את המח ומשחילים את החוט של המסך לסלון הרכב מאחורי הפלסטיקה עד שמגיעים לדשבורד\מראה.

כל שנותר הוא לקחת מתח מנורת הרוורס ולחבר חוט לבורג ברכב להארקה.

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לוודא גם שיש להם חיישנים בצבע הפגוש. לא פעם נתקלתי ברכבים שהותקנו בהם חיישנים בצבע אחר (במקרה זה היה רכבים גם ככה ישנים ומשופשפים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הפגוש שאתה קודח בו

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו גם אני רכשתי חיישני רוורס ב 100 שקלים. לא זוכר מהיכן בדיוק, אבל ההתקנה היתה סבירה (למעט העובדה שקופסאת המוח לא הוצמדה כראוי לדופן ברכב ואחרי מספר שנים החלה להרעיש). העבודה של ההתקנה לא כל כך קלה והייתי ממליץ ללכת על המבצע הנ"ל ולא להתקין לבד. 100 שקלים זה ממש בחינם. שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה עם התקנה היא השחלה של החוטים מתוך הפגוש לתא המטען. יש מכוניות צפופות שדורשות קצת עבודה ובלי סטלבנד או משהו אחר להשחלה לא תצליח לבצע את זה.

לא חושב שתהיה טעות גדולה מדי לעשות את זה באוטו דיפו, סה"כ מחיר לא רע ורוב החיישנים האלה דומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם מדובר ברכב ישן וחבוט. בכל מצב אחר הנזק הפוטנציאלי בהתקנה חובבנית עלול להיות גדול יותר מהתועלת.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...