Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חיישני רוורס באוטו דיפו

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטתי לשלם יותר וללכת על בטוח. יש מתקין מקצוען אמיתי בבאקה אל גרביה, בהזדמנות זו אמליץ עליו בשמחה: "אביזרי דנה". התקנתי חיישנים וניתקתי את הקודנית אגב, כבר כמה פעמים התקנתי אצלו דברים במכוניות שונות. יש לו ידיים טובות והוא מאד מאד פדנט, מקצועי והגון.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התקינו לי את החיישנים שקניתי ביום המבצע

יבדו באוטודיפו במקצועיות וסבלנות, פרקו, החזירו, ולא נשארו ברגים....

לדעתייבודה יפה

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלחימו או ליפפו חוטים? זאת השאלה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלגים זה בחיבור של החיישנים והתצוגה ליחדית הבקרה.

אבל בחיבור של מתח ההזנה של המערכת לחוט של מנורת הרוורס אין שום פלג, שם חושפים את החוט ומתחברים בליפוף ברוב המקרים, לא שזה כזה קריטי. צריכת זרם של המערכת נמוכה וגם חיבור בליפוך אם עושים אותו כמו שצריך עובד בלי בעיה.

חיהור בליפוף לא הבעיה העיקרית בהתקנות של המערכות האלו.

הבעיות האופייניות הן חוסר קיבוע של החוטים מאחורי הפגוש ואז אחרי כמה זמן הם מתחילים לבצבץ מלמטה, חוסר קיבוע של יחדית הבקרה שמשקשקת ועושה רעש, חיתוך גומיות אטימה כדי לנשחיל את החוטים פנימה, שבירת קליפסים בפירוק פלסטקים בתוך הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלגים זה בחיבור של החיישנים והתצוגה ליחדית הבקרה.

אבל בחיבור של מתח ההזנה של המערכת לחוט של מנורת הרוורס אין שום פלג, שם חושפים את החוט ומתחברים בליפוף ברוב המקרים, לא שזה כזה קריטי. צריכת זרם של המערכת נמוכה וגם חיבור בליפוך אם עושים אותו כמו שצריך עובד בלי בעיה.

חיהור בליפוף לא הבעיה העיקרית בהתקנות של המערכות האלו.

הבעיות האופייניות הן חוסר קיבוע של החוטים מאחורי הפגוש ואז אחרי כמה זמן הם מתחילים לבצבץ מלמטה, חוסר קיבוע של יחדית הבקרה שמשקשקת ועושה רעש, חיתוך גומיות אטימה כדי לנשחיל את החוטים פנימה, שבירת קליפסים בפירוק פלסטקים בתוך הרכב.

סליחה שכחתי לציין

שפרקו מערכת ישנה שלא עבדה טוב ולכן רק חיברו פלגים, סורי

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי -

יודע לעשות לבד.

עשיתי ברוב הרכבים. באחרון ראיתי את המבצע 99 והלכתי כבר לשם. ההתקנה הייתה טובה מאוד. מעולה אפילו.

כרגע הזמנתי לרכב החדש חיישנים מאיביי - זאת גם החלפה, הקיימים לא תקינים.

אני אעשה את זה לבד. אני לא מלחים. אני מלפף. אולי אלחים הפעם לעצתכם.

פשוט לא היה את המבצע שהזמנתי אחרת כבר הייתי הולך שיעשו לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מלחים, להיסחב עם חוט מאריך ומלחם לחניה זה קצת מסובך.

כמו שכתבתי, צריכת הזרם של המערכת נמוכה, ליפוף איכתי עובד מצויין לאורך שנים, כאמור זו הבעיה הכי קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מלחם גז, לא חייב להיסחב עם כבל מאריך לחניה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר, אבל לא מוצא לנכון לקנות כזה בשביל הלחמה אחד פעם בכמה שנים.

יש לי גם כבל מאריך 50 מטר ואפשר להריץ אותו מהבית עד לחניה אבל פשוט לא רואה צורך. הלחמות כדאי מאוד לבצע במעגלים עם זרם גבוה. במעגלים כמו חיישני רוורס זה פחות קריטי. לא נתקלתי אף פעם בבעיות שנגרמו בגלל ליפוף חוטים (בהנחה שבוצע כמו שצריך) במערכות כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי, הלחמה או מחברי לחיצה הם חובה.

כבר טיפלתי לא אחת ברכבים שהתקנה של החיישנים לאחר מס' חודשים עשתה אורגן אורות בפנסים האחוריים וחיישנים שנדרכו בכל לחיצה על הבלמים מה שגרם לצפצופים בכל פעם שרכב נעמד מאחור ברמזור אדום.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יודע לעשות את זה לבד, משתלם מאוד להתעסק לבד.

בהתקנה לבד אתה מקפיד על כל הנקודות שציינתי בהודעה הקודמת.

ברכב שהפגוש האחורי מורכב מפגוש פלסטיק + פגוש מתכתי מאסיבי (כמו בקרניבל), ממש לא כדאי לעשות לבד. גם המתקין המקצועי שהתקין לי קצת הסתבך עם הקידוחים. לקח לו שעתיים לסיים את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...