Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש מומחי טלווזיות? עננות בטלוויזיה חדשה

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 1563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה ימים התחדשתי לי ב 75 אינץ חדשה של LG. החלטתי לעשות בדיקה כללית של פיקסלים, עננות וזליגת אור. פיקסלים מתים אין, אבל משהו אחר יש.

[1].jpg

המצלמה של הטלפון משום מה מקצינה את התמונה, כי במציאות אין את כל הכחול הזה באמצע, אבל פוחות או יותר זו העננות שהמצלמה תפסה. זה נעלם רק כשאני מוריד תאורה אחורית ל 0 מתוך 100.

הצפיה היא ב99% בחדר מואר, ולא יודע אם הייתי שם לב אם לא הייתי בודק, אבל עכשיו כשאני רואה את זה, זה חורה לי.

האם פשוט לקבל את זה כחלק מהדפקט של הטכנולוגיה של מסכי LED ו IPS בפרט? היבואן יסכים להחליף בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאורה לא אחידה היא חלק מהחיים במסכים שאינם oled / פלזמה. עד כמה זה חמור? עניין של טעם אישי, 99 אחוז מהצרכנים לא רואים כלום וזה לא מפריע להם.

כדאי בכל מקרה לפנות לחנות/יבואן עם תיעוד טוב, אולי יש פה באמת תקלה בתאורה ורק חלק מהנורות עובדות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הדגם של הטלוויזיה? יש כאלה עם מערך אורות אחורי בצורת טבלה ויש כאלה עם אוסף של אורות למטה שמקרינים כלפי מעלה.

בכל מקרה תצורת הצלב הזו נראית קצת מוזרה. תנסה לצלם כשלא רואים את הכחול אלא את העננות עצמה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי לא מזמן במסך מחשב גיימינג שמישהו קנה, שהביא בדיוק אותן תוצאות, היה נראה הזוי.

אני לא יודע אם זה תקין או אם זה משפיע על נראות התמונה, אבל בסרטים חשוכים אתה עלול לראות את זה וזה עלול להציק במיוחד כשאתה מכבה את כל האורות בבית

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הדגם של הטלוויזיה? יש כאלה עם מערך אורות אחורי בצורת טבלה ויש כאלה עם אוסף של אורות למטה שמקרינים כלפי מעלה.

בכל מקרה תצורת הצלב הזו נראית קצת מוזרה. תנסה לצלם כשלא רואים את הכחול אלא את העננות עצמה

זה הדגם. אני לא מצליח לצלם שלא יצא הכחול. אין לי מושג למה המצלמה תופסת באמצע את הכחול הזה. גם בוידאו זה תופס את זה כחול במקום שחור.

https://www.lg.com/il/tv/lg-75UM7180PVB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי לא מזמן במסך מחשב גיימינג שמישהו קנה, שהביא בדיוק אותן תוצאות, היה נראה הזוי.

אני לא יודע אם זה תקין או אם זה משפיע על נראות התמונה, אבל בסרטים חשוכים אתה עלול לראות את זה וזה עלול להציק במיוחד כשאתה מכבה את כל האורות בבית

העניין הוא שאני כמעט אף פעם לא רואה סרט כשכל האורות מכובים. אם לא הייתי מריץ בדיקה גם לא הייתי שם לב לזה אבל עכשיו אני ידע שזה קיים ואני גם לא יודע איך זה משפיע, אולי זה כן משפיע על משהו שאני לא יודע איך היה נראה אם לא היו את העננים האלה בקצוות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי לדגם הזה ממש אין מערך אורות אחורי אלא תחתי בלבד.

ניסית עם מצלמה אחרת / טלפון אחר לצלם?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאנחנו רואים רק את התמונה עם הצלב הכחול אז קשה לומר.

באופן כללי הסדרה הזו (UM71) לא מצטיינת בנושא של תאורה, עם מערך תאורה למעלה או למטה במקרה הטוב, אז אני יכול לנחש שתהיה עננות מסוימת בגלל מבנה המסך.

תראה לדוגמה סדרה אחת גבוהה יותר (UM73):

um7300-temperature-large.jpg

רואים באופן דיי מובהק את איזורי התאורה ואת ה"עמודים" של כיווני התאורה והעננות הקלה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שקניתי מסך מדגם כניסה. האפשרות הייתה 65 אינץ איכותי יותר או 75 אינץ דגם כניסה. בגלל שהסלון מהקיר במרחק של קצת מעל 4 מ', החלטתי ללכת על דגם כניסה ולקבל 75 אינץ. סהכ לא וידאופיל וזה לא שאני יושב שעות ורואה טלווזיה, וגם כמובן מפאת תקציב של מסכי 75 איכותיים יותר, בחרתי בדגם כניסה שסהכ די מספק את הצרכים שלי. לפי ביקורות שקראתי, גם דגם ה SM9000 שעולה מעל 10K עדיין לא ממש מצטיין בכל מה שקשור לתאורה אפילו שיש לה FALD, מה שלמסך שלי אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה איך נראית התמונה הטרמית ב-SM8600 שלי:

sm8600-temperature-large.jpg

בפועל למעט הפס הממש צהוב כתום למטה אין כמעט זכר לזה בתמונה עצמה

גם בטרמית רואים הרבה פחות עננות, יש קצת איזורים במרכז שהם יותר חמים, אבל זה הרבה יותר עדין מאצלך.

להשוואה תראה איך נראית תמונה טרמית של SM9000:

sm9000-temperature-large.jpg

כאן כבר כמעט ולא רואים הבדלים

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פאנל ips, תנחומיי.

אל תצפה למשהו טוב מהטלויזיה הזו.

סליחה על הביאוס

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...