Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באיחור קל של 10 שנים, סיכום שנתיים עם סוזוקי סוויפט סדאן 1.3

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני זכיתי להיות בעלים של סוויפט סדאן ידנית.

הרכב נקנה בשנת 2010 ממבוגר (רוסי לצורך ההמחשה על רמת הדאגה לרכב שהיה בצבע בורדו חצי דהוי), שנת 93 עם 95 אלף מתועדים במורשה. הבעיה שלרכב לא היה ה"כ ולא מזגן - אך בכל זאת קניתי לאור מצבו הטוב ומצבי הכספי הפחות טוב (בעדינות...).

מנוע 1300 עם קרבורטור (לא זוכר כמה בהמות) ותיבה ידנית 5 הילוכים שביחד עם היעדר צרכני כוח אחרים סיפקו ביצועים מעולים - תשאלו את נהגי הפוקוס וה 3 של יישקר כמה אדי דלק הריחו בעליות מכרמיאל לתפן.. אמיתי!

מעבר לאמינות מופתית אין מה לספר על המכונה - אפס תקשורת מהשלדה וההגה, מתלים רופסים ורכינה מוחשית בפניות שביחד עם גלגל ההגה הענק התקבלה תחושה של נהיגה בוואן.

אבל הכל מתגמד לעומת היעדר המזגן.. עבדכם הנאמן מחוייב ללבוש לבוש ייצוגי בעבודה - מכופתר ככל האפשר.. בחורף לא היו בעיות, גם בבוקר קייצי הייתי שורד בעזרת אוויר-בוקר-גלילי-צח. ואז מגיעה שעת החזרה הביתה בחוץ חמסין לוהט והרכב ללא מזגן.. מה עושים? פותחים 4 חלונות (ידנית..), מורידים חולצה, משחררים חגורה, ומחליפים את הנעליים בכפכפים - ומתפללים לבלוע כמה שפחות ייתושים וחרקים שנכנסו חופשי בגלל החלונות הפתוחים.. כי אחרת אפשר למות מאדי הדלק שהסתננו קבוע לקבינה - רק אלוקים ידע מאיפה!!

העסק הזה החזיק שנה וחצי - אחרי הקיץ הראשון נשבעתי שאני לא עובר את זה שוב.

היו מחשבות על התקנת מזגן, או מאוורר כלשהו.. אבל בסוף וויתרי, אמרתי לה תודה, ושחררתי!

הרכב באמת שירת אותי נאמנה (ובזול) בזמן שבקושי יכולתי להרשות לעצמי להחזיק שני רכבים בבית (הייתה לי אקורד חדישה בנוסף באותם ימים). אין ספק שאם היה שם מזגן לא הייתי מוכר עד שיימאס לו ממני ויימסור את נשמתו למגרש הגרוטאות.

עריכה אחרונה על ידי LEGACY 1.8

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...