Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 3008/ מזדה cx5/ קיה ספורטאג׳?

משה אביטל
שימו לב! השרשור הזה בן 1560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הדרישות מהרכב? איזה דגם של ה-3008 ושל ה-CX5?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום,

מוזמן לבצע נסיעת מבחן על ה 3008,

אם תרצה את עזרתנו בתיאום - כתוב לנו הודעה פרטית עם שם וטלפון,

בברכה,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה ביצעתי נסיעת מבחן על כל הנ"ל. התרשמותי:

1. CX-5 - נראית הרבה יותר יוקרתית מהשלושה (חומרים ועיצוב). הנהיגה פחות טובה - מנוע זקוק לעלות לסל"ד גבוה כדי להזיז את הרכב בקצב מספק מה שגורם להורדת הילוכים היסטרית כמעט בכל האצה. הגיר נשאר בהילוך נמוך כשנייה יותר משצריך לאחר ההאצה, ולי זה הרגיש לא טוב. מבחינת הבולמים לי הרגיש לא מספיק שיכוך בעיר וחוסר ריסון ממשי במהירות גבוהה. לסיכום כמו שהתלהבתי מהצורה ואיכות החומרים כך התאכזבתי מהנהיגה.

2. ספורטאז' דיזל - מנוע ממש מתאים לאוטו (יחסית ל1.6 בנזין), ובכללי מספק. לטעמי הגיר הרובוטי פחות טוב מהגיר ב 1.6 בנזין - הילוך ראשון קצר מדי. בולמים קצת קשים בעיר ומטלטלים במהירות גבוהה על כביש גלי. איכות החומרים לא משהו ונשמעו קרקושים שלא הצלחתי לזהות את מקורם.

3. 3008 דיזל - הכי טובה מהשלושה לטעמי - מנוע, גיר ובולמים. חומרי הפנים לא מתקרבים לאיכות של ה CX-5 ולטעמי גם עיצוב הפנים לא יוקרתי וסולידי כמו של הCX-5.

לגבי אמינות - ניסיון יש למעטים אבל דעות קדומות יש המון ולכולם, שלי לא יותר טובות משלך. בשלי כלל האצבע הוא שרכב אירופאי פחות אמין מרכב יפני, הקוריאנים באמצע. לפי מה שאני מבין מהפורום כנראה שהמנוע והגיר ב3008 מספיק אמינים ואם תהיה בעיה זה בכוון החשמל והפריפריה.

לגבי שוק - לדעתי תמונת מראה של הדעות הקדומות לגבי אמינות, ועדיין ה3008 מפתיע.

אני בכוון של ה 3008. אבל זה אני. מציע לך לעשות נסיעת מבחן בעצמך על כל הדגמים שאתה שוקל. בהצלחה.

346046.png
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 3008 בנזין 1.2T איכזבה אותי.

עלו לג'אנט 18" (גם בדיזל למיטב ידיעתי) שחירבן את הנוחות עוד יותר, והמנוע (בנזין 1.2T) עם צליל של סובארית וחסר מחץ.

התבאסתי. הרכב לא מרווח (בכלל, כל הג'יפונים האלו לא מרווחים. התרגלתי ל C4 פיקאסו שזה מיניוואן, וזה הבדלים של שמיים וארץ מכל הבחינות).

הספורטאז' דיזל הוא העסקה הטובה ביותר בטווח של 153K ש"ח אם אתה מחפש ג'יפון דיזל שהוא גם יחסית נוח (ה 3008 יעלה לך יותר).

תיבה רובוטית כפולת מצמדית, הוא נוסע יפה מאוד והודות לג'אנט צנום של 16 אינץ' בחתך של 70, אתה גם מרוויח לא מעט רכות שחסרה בג'יפונים אחרים עם מידות צמיגים אחרות והזויות יותר. אל תתבאס מזה אלא להפך, אתה צריך לשמוח.

לדעתי הוא גם יהיה מאוד סחיר בעתיד, אנשים מתים על הספורטאז'.

אם אתה לא מחפש פנסי - C5 Aircross.

נראה פצצה מבחוץ, פשוט מאוד מבפנים (יותר פשוט מהספורטאז' בגרסת ה feel) אחלה מנוע ואחלה גיר (פלנטרי יפני 8 הילוכים).

לדעתי הוא הנוח ביותר בכל הקטגוריה, אבל יש לו חסרונות שאתה צריך לשאול את עצמך אם אתה חי איתם בשלום או לא (תא נוסעים פשוט ומרגישים את מנוע הדיזל יותר ממה שחוויתי ב 3008 1.6HDI 2017).

לא בחנתי את ה CX-5 אלא היום נסעתי על ה CX30, אבל ראיתי את ה CX5 מבפנים.

לדעתי אין היום שום מותג "עממי" שנותן את רמת האיכות שיש בתא הנוסעים במאזדה (CX30, 3, CX-5).

במאזדה אתה מקבל באמת חומרים איכותיים עם תפירה אמיתית ורמת גימור מאוד מאוד נקיה ואלגנטית.

נושפים בעורפה של מאזדה (וגם לדעתי בעורפה של טויוטה) הם הקוריאנים, שיודעים היטב לתת לך את התחושה שכאילו מדובר במשהו יוקרתי (לרוב זה יהיה פלסטיקי ופשוט יותר) אבל לאור העידכונים האחרונים של האיוניק, הנירו וכד' - אתה רואה שאם הם ימשיכו להתקדם ככה הם יגיעו לרמה מאוד מאוד גבוהה ולא עוד הרבה זמן.

החסרונות שלה זה מנוע אטמוספרי גדול (2 ליטר או 2.5 ליטר) ואין מה לעשות הוא מורגש יותר ממנוע 1.4 או 1.6 טורבו (בוכנות גדולות = יותר ויברציות) - אבל בעיקר שהרכב קר והמנוע עוד לא התחמם. אח"כ זה מתמתן בצורה משמעותית.

חד משמעית, מלא מעט נסיעות מבחן שביצעתי לאחרונה על מגוון רחב של רכבים, יש מכנה משותף לכולם:

לכולם יש מכוניות יפות. משקיעים המון בנראות בחוץ ומתחילים לאט לאט לזנוח את הפנים.

פעם האירופאים היו באמת מספר 1 בתא הנוסעים (היית נכנס לתא נוסעים מפנק) אפילו בגרסאות הכניסה, היום זה כבר לא ככה.

מאזדה עשתה צעד ענקי בתחום הזה, אני סופר מופתע. האמת שגם טויוטה (ולא ביאריס, אלא במשפחתיות ומעלה) עשתה גם כמה צעדים מאוד רציניים ושיפרה באופן משמעותי את הניראות של הדשבורד (מבחינת איכות) ותא הנהג. זה לא שיש שם דברים מיוחדים, אבל הרמה עלתה.

דווקא במותגים שציפיתי לצאת עם "וואו" יצאתי בבאסה, עם דגש על ה 3008 1.2T.

לי באופן אישי כבר מנקרת המחשבה מה יהיה בעוד כמה שנים טובות כשאצטרך להחליף רכב.

ברור לי שאם כל ה 1.2T בקונצרן PSA מרגישים כמו זה ב 3008, מבחינתי זה יהיה סוף יחסינו.

אין לי ספק שזה "מנוע העתיד שלהם" ומבחינתי זה לא עובר בגרון החרא הזה.

דיזלים עם ק"מ שפוי יהיה קשה מאוד להשיג, ובכלל - לא רואה את עצמי לוקח אחרי ה C4 פיקאסו רכב שהוא באותו הגודל פיזי, אבל יותר קטן מבפנים, פחות נוח ופחות מהכל. בעיה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממש מגזים לגבי עניין המנוע, האוטו נוסע יפה מאוד ואם רוצים קצב הוא יודע לתת, עם קצת רעש מנוע אבל לא בהכרח זה גורע.

חוץ מזה שמבחינת התנהגות והנאה מנהיגה המאזדה אוכלת את כל המתחרות שלה ומתנהגת הרבה יותר טוב ממה שמצפים מגי'פון. צריכת דלק מפתיעה ממש לטובה, לא יכול להגיד על המתחרות, אבל אמא שלי מוציאה מהרכב 1:13.3 קבוע לפי מחשב דרך.

איכות פנים והרגשה יוקרתית היא מאוד מפנקת.

נכון שאין לה מנוע טורבו, לחלק זה ייתרון ולחלק זה חסרון. מבחינתי נושא האמינות גובר על הדחיפה והתאוצות.

אם נושא התאוצה היה עיקר ענייני הייתי מחפש רכב חזק יותר ויורד קטגוריה.

סחירות? תפתח יד2 אפשר כבר לראות מה סחיר יותר,(בלי בדיקה יש לי הרגשה שמאזדה מובילה).

אני מסכים שההתקמצנות על אבזור קצת מעצבנת, למרות שאצלי בהונדה יש בקרת שיוט אדפיטיבית ואני בקושי משתמש כי זה לא עובד הכי טוב.

אז אם זה לא היה עובד כמו חמאה במאזדה, גם כאן לא הייתי משתמש.

טיפולים במאזדה דיי זולים בסה"כ, עד כמה שאני יודע רצועת תזמון. לא יודע במתחרות.

אני ממליץ בחום.

אפשר להוציא אותה היום ב 0 ק"מ ליסינג בכלל במחיר טוב,

לאחרונה ביצעתי נסיעת מבחן על כל הנ"ל. התרשמותי:

1. CX-5 - נראית הרבה יותר יוקרתית מהשלושה (חומרים ועיצוב). הנהיגה פחות טובה - מנוע זקוק לעלות לסל"ד גבוה כדי להזיז את הרכב בקצב מספק מה שגורם להורדת הילוכים היסטרית כמעט בכל האצה. הגיר נשאר בהילוך נמוך כשנייה יותר משצריך לאחר ההאצה, ולי זה הרגיש לא טוב. מבחינת הבולמים לי הרגיש לא מספיק שיכוך בעיר וחוסר ריסון ממשי במהירות גבוהה. לסיכום כמו שהתלהבתי מהצורה ואיכות החומרים כך התאכזבתי מהנהיגה.

2. ספורטאז' דיזל - מנוע ממש מתאים לאוטו (יחסית ל1.6 בנזין), ובכללי מספק. לטעמי הגיר הרובוטי פחות טוב מהגיר ב 1.6 בנזין - הילוך ראשון קצר מדי. בולמים קצת קשים בעיר ומטלטלים במהירות גבוהה על כביש גלי. איכות החומרים לא משהו ונשמעו קרקושים שלא הצלחתי לזהות את מקורם.

3. 3008 דיזל - הכי טובה מהשלושה לטעמי - מנוע, גיר ובולמים. חומרי הפנים לא מתקרבים לאיכות של ה CX-5 ולטעמי גם עיצוב הפנים לא יוקרתי וסולידי כמו של הCX-5.

לגבי אמינות - ניסיון יש למעטים אבל דעות קדומות יש המון ולכולם, שלי לא יותר טובות משלך. בשלי כלל האצבע הוא שרכב אירופאי פחות אמין מרכב יפני, הקוריאנים באמצע. לפי מה שאני מבין מהפורום כנראה שהמנוע והגיר ב3008 מספיק אמינים ואם תהיה בעיה זה בכוון החשמל והפריפריה.

לגבי שוק - לדעתי תמונת מראה של הדעות הקדומות לגבי אמינות, ועדיין ה3008 מפתיע.

אני בכוון של ה 3008. אבל זה אני. מציע לך לעשות נסיעת מבחן בעצמך על כל הדגמים שאתה שוקל. בהצלחה.

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממש מגזים...

בדיוק בגלל זה הצעתי שיבצע נסיעת מבחן. לי מנוע הדיזל של ה 3008 זה שמים וארץ מול מנוע המאזדה. היכולת ליסוע מהר בסל"ד נמוך ובלי דרמות עושה לי את זה, יותר מ 0-100 בפול גז. וכאמור גם הבולמים והגיר לדעתי עדיפים.

אגב את ה3008 ניסיתי עם הגלגלים הגדולים של גרסת הפרימיום ועדיין יותר נוחה ומרוסנת מהמאזדה. כמובן שהמאזדה על גבול הפרימיום באיכות החומרים. והעיצוב תאווה לעיניים.

עריכה אחרונה על ידי אבידו
346046.png
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שבאמת חושב שיש מה להשוות בין הספורטאז׳ ל-3008 לא באמת מבין בעולם הרכב (לדעתי).

אין פרמטר אחד (למעט המחיר) שהקיה טובה בו יותר מהפיז׳ו.

מול המאזדה הקרב קצת יותר צמוד, ועדיין, אני הייתי מעדיף את הצרפתייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 3008 בנזין 1.2T איכזבה אותי.

עלו לג'אנט 18" (גם בדיזל למיטב ידיעתי) שחירבן את הנוחות עוד יותר, והמנוע (בנזין 1.2T) עם צליל של סובארית וחסר מחץ.

התבאסתי. הרכב לא מרווח (בכלל, כל הג'יפונים האלו לא מרווחים. התרגלתי ל C4 פיקאסו שזה מיניוואן, וזה הבדלים של שמיים וארץ מכל הבחינות).

הספורטאז' דיזל הוא העסקה הטובה ביותר בטווח של 153K ש"ח אם אתה מחפש ג'יפון דיזל שהוא גם יחסית נוח (ה 3008 יעלה לך יותר).

תיבה רובוטית כפולת מצמדית, הוא נוסע יפה מאוד והודות לג'אנט צנום של 16 אינץ' בחתך של 70, אתה גם מרוויח לא מעט רכות שחסרה בג'יפונים אחרים עם מידות צמיגים אחרות והזויות יותר. אל תתבאס מזה אלא להפך, אתה צריך לשמוח.

לדעתי הוא גם יהיה מאוד סחיר בעתיד, אנשים מתים על הספורטאז'.

אם אתה לא מחפש פנסי - C5 Aircross.

נראה פצצה מבחוץ, פשוט מאוד מבפנים (יותר פשוט מהספורטאז' בגרסת ה feel) אחלה מנוע ואחלה גיר (פלנטרי יפני 8 הילוכים).

לדעתי הוא הנוח ביותר בכל הקטגוריה, אבל יש לו חסרונות שאתה צריך לשאול את עצמך אם אתה חי איתם בשלום או לא (תא נוסעים פשוט ומרגישים את מנוע הדיזל יותר ממה שחוויתי ב 3008 1.6HDI 2017).

לא בחנתי את ה CX-5 אלא היום נסעתי על ה CX30, אבל ראיתי את ה CX5 מבפנים.

לדעתי אין היום שום מותג "עממי" שנותן את רמת האיכות שיש בתא הנוסעים במאזדה (CX30, 3, CX-5).

במאזדה אתה מקבל באמת חומרים איכותיים עם תפירה אמיתית ורמת גימור מאוד מאוד נקיה ואלגנטית.

נושפים בעורפה של מאזדה (וגם לדעתי בעורפה של טויוטה) הם הקוריאנים, שיודעים היטב לתת לך את התחושה שכאילו מדובר במשהו יוקרתי (לרוב זה יהיה פלסטיקי ופשוט יותר) אבל לאור העידכונים האחרונים של האיוניק, הנירו וכד' - אתה רואה שאם הם ימשיכו להתקדם ככה הם יגיעו לרמה מאוד מאוד גבוהה ולא עוד הרבה זמן.

החסרונות שלה זה מנוע אטמוספרי גדול (2 ליטר או 2.5 ליטר) ואין מה לעשות הוא מורגש יותר ממנוע 1.4 או 1.6 טורבו (בוכנות גדולות = יותר ויברציות) - אבל בעיקר שהרכב קר והמנוע עוד לא התחמם. אח"כ זה מתמתן בצורה משמעותית.

חד משמעית, מלא מעט נסיעות מבחן שביצעתי לאחרונה על מגוון רחב של רכבים, יש מכנה משותף לכולם:

לכולם יש מכוניות יפות. משקיעים המון בנראות בחוץ ומתחילים לאט לאט לזנוח את הפנים.

פעם האירופאים היו באמת מספר 1 בתא הנוסעים (היית נכנס לתא נוסעים מפנק) אפילו בגרסאות הכניסה, היום זה כבר לא ככה.

מאזדה עשתה צעד ענקי בתחום הזה, אני סופר מופתע. האמת שגם טויוטה (ולא ביאריס, אלא במשפחתיות ומעלה) עשתה גם כמה צעדים מאוד רציניים ושיפרה באופן משמעותי את הניראות של הדשבורד (מבחינת איכות) ותא הנהג. זה לא שיש שם דברים מיוחדים, אבל הרמה עלתה.

דווקא במותגים שציפיתי לצאת עם "וואו" יצאתי בבאסה, עם דגש על ה 3008 1.2T.

לי באופן אישי כבר מנקרת המחשבה מה יהיה בעוד כמה שנים טובות כשאצטרך להחליף רכב.

ברור לי שאם כל ה 1.2T בקונצרן PSA מרגישים כמו זה ב 3008, מבחינתי זה יהיה סוף יחסינו.

אין לי ספק שזה "מנוע העתיד שלהם" ומבחינתי זה לא עובר בגרון החרא הזה.

דיזלים עם ק"מ שפוי יהיה קשה מאוד להשיג, ובכלל - לא רואה את עצמי לוקח אחרי ה C4 פיקאסו רכב שהוא באותו הגודל פיזי, אבל יותר קטן מבפנים, פחות נוח ופחות מהכל. בעיה.

איציק

ממליץ לך לעשות נסיעת מבחן על ה3008 1.6T החדש עם 180 כ"ס, מנוע חזק מאוד בכל תחומי הסל"ד, ושקט מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ביצעתי נסיעת מבחן על ה3008 מנוע 1.2 ולדעתי זה קטן על משקל הרכב הזה.

המנוע הרגיש לי אנמי וחלש ומאד התאכזבתי.

את ה1.6 לא ניסיתי אבל יש לי הרגשה שזה יהיה הרבה יותר טוב.

חוץ מזה יש (לי לפחות) בעיה קשה עם תא הנוסעים ב-3008,

תפעול מערכת המולטימדיה מסורבל ומצריך ממני להוריד את העיניים מהכביש.

הכפתורי פסנתר מאד מבלבלים וזה גרם לי ללחוץ על כפתורים לא נכונים.

ודבר אחרון ההגה קטן!

לכן גם אם 1.6 היה מהווה שיפור הרי שתא הנוסעים היה מחסל בשבילי את האופציה הזו.

לגבי cx5

נכון העובדה שמאזדה נשארה עם מנועים אטמוספרים מאכזבת בקצת, אבל לדעתי היא מפצה על כך בהרבה דברים נוספים כמו תא נוסעים הכי איכותי מהאחרים, חווית נסיעה טובה וגיר מעולה.

מה שכן אם cx5 הייתי לוקח רק 2.5

בנוסף מציע לך לבדוק גם את הcx30 בעל 2.5

נהגתי עליו וממש אהבתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותה ההתלבטות ממש.

בחרתי ב3008 דיזל כי מבחנתי הוא המודרני, המועצב והחסכוני באופן ניכר מבין השלושה.

העיצוב הפנימי מדהים ויוצא דופן וקנה אותי כבר בפגישה הראשונה.

מנוע הטורבו דיזל חזר מספיק ועם שילוב תיבת הילוכים בת 8 מהירויות נותן לי בדיוק את מה שאני מחפש.

שוק יד השניה של הדיזל מדהים ועולה על המתחרות לוגמות הבנזין.

ממליץ לך לגשת ולבצע נסיעת מבחן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ביצעתי נסיעת מבחן על ה3008 מנוע 1.2 ולדעתי זה קטן על משקל הרכב הזה.

המנוע הרגיש לי אנמי וחלש ומאד התאכזבתי.

את ה1.6 לא ניסיתי אבל יש לי הרגשה שזה יהיה הרבה יותר טוב.

חוץ מזה יש (לי לפחות) בעיה קשה עם תא הנוסעים ב-3008,

תפעול מערכת המולטימדיה מסורבל ומצריך ממני להוריד את העיניים מהכביש.

הכפתורי פסנתר מאד מבלבלים וזה גרם לי ללחוץ על כפתורים לא נכונים.

ודבר אחרון ההגה קטן!

לכן גם אם 1.6 היה מהווה שיפור הרי שתא הנוסעים היה מחסל בשבילי את האופציה הזו.

אחרי שנה וחודשיים עם הפיג'ו דיזל כרכב עבודה ולאחר 93,000 ק"מ לדעתי היא הטובה בקטגוריה בפער.

אני מכבד את מה שאתה כותב לגבי תפעול מערכת המולטימדיה אבל אחרי זמן לא רב מאחורי הגה התפעול נעשה ביתר קלות וזה ממש לא פרמטר שהייתי נאחז בו לפסול את הרכב על יתרונותיו הרבים.

ההגה הקטן הוא יתרון, דורש הסתגלות קלילה אבל ממש מהנה ומשאיר מקום לראות את לוח התצוגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שבאמת חושב שיש מה להשוות בין הספורטאז׳ ל-3008 לא באמת מבין בעולם הרכב (לדעתי).

אין פרמטר אחד (למעט המחיר) שהקיה טובה בו יותר מהפיז׳ו.

מול המאזדה הקרב קצת יותר צמוד, ועדיין, אני הייתי מעדיף את הצרפתייה.

מרחב פנימי גדול באופן ניכר (רוחב מושב אחורי, מרווח רגליים).

נוחות שימוש ותפעול - לא חושב שהאיי קוקפיט מתאים לכולם. במיוחד השליטה המסורבלת דרך מסך המגע.

אתה מדבר על ספורטאז' כאילו הוא גרוע מאוד, אז זהו שלא!

במחיר ספורטאז' טורבו טופ אתה מקבל 3008 אקטיב 1200.

השוואה בינהן תתן עוד הרבה יתרונות לקיה (כח מנוע ועידון).

כל זאת מבלי להכנס לנושא אמינות וסחירות.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בחרתי ב3008 1.6 בנזין,רכב חזק,נוח מאד,סופר שקט,תא נוסעים יוקרתי עם עיצוב מתקדם,ואמינות וסחירות מעולים.

הדיזל גם מעולה,המון מומנט,צריכת דלק נמוכה,גיר 8 הילוכים פלאנטרי חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...