Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיר נשאר זהה, הסמל השתנה. התחדשנו בסקודה קארוק

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 1533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר ארבע וחצי שנים, ו-95K ק"מ עם גולף 2015, חשקה נפשה של אשתי בג'יפון. הרכב נמסר היום ל"אוטודיל", העסקה הייתה "מפתח תמורת מפתח", ומאחר והמחירון לא השתנה החודש, לא נדרשתי לתשלום הפרש.

הדגם המאובזר של הטיגואן היה יקר מידי, והאופציה שעלתה לי מיד בראש הייתה סקודה. רצה הגורל, ויום לאחר ההתלבטות, הגיעה בדואר חוברת של מבצע "חבר" על סקודה. זה כל מה שהייתי צריך. הזמנתי נסיעת מבחן, ובוצעה הזמנה.

"אני בוחרת בצבע הזה" אמרה האישה, והצביעה על רכב התצוגה, בצבע "אפור פלדה", צבע שהיה שמור עד עתה לדגם ה-RS. רמת הגימור שנבחרה היא STYLE, וכמובן ביקשנו שהרכב יעלה לכביש בתחילת השנה.

הרכב ברמת אבזור בטיחותי 6, שכוללת בלימה אוטונומית ותיקון סטייה מנתיב. כמו כן, הרכב מצויד בבקרת שיוט אדפטיבית. המנוע מדגם DPC בנפח 1.5 לי', בעל 150 כ"ס, ובשיוט, שני צילינדרים מנותקים. מתכון לחסכון?

karoq1.jpg karoq2.jpg karoq3.jpg karok4.jpg karoq5.jpg karoq6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדשו!

למה בחרת בסקודה ולא בסיאט המקבילה שעולה הרבה פחות?

האם קיבלת מחירון בטרייד והנחת חבר?

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, סע בדרכים טובות

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש pasat04 ושאשתך תסע בדרכים טובות. רכב מאוד מהנה לנהיגה ואיכותי. ברשותי רכב זהה ב 16 החודשים האחרונים ואני מאוד נהנה. חבל רק שהגיר נשאר נקודת תורפה, לפחות ברכב שלי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע מדהים, רכב מדהים, לאחותי יש כזה רכב והיא לא מאושרת מתא המטען שלטענתה פחות גדול מאשר באוקטביה שהיתה לה וחוץ מזה ממש אוהבים. אחרי תא מטען של גולף לא תהיה לכם תלונה.. אחלה קנייה שבעולם. תתחדשו!

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בחרת בסקודה ולא בסיאט המקבילה שעולה הרבה פחות?

האם קיבלת מחירון בטרייד והנחת חבר?

אשתי פסלה את הסיאט מראש, לא מתחברת.

בטרייד אין מורידים אוטומטית 3% מהמחירון. אחרי הבדיקה, שיצאה יחסית (מאוד) נקיה, הורידו עוד 7%, בטענה שהם צריכים להשקיע בהכנת הרכב למכירה, צמיגים וקוסמטיקה. זה התאים לי, בגלל האפשרות להחזיק את הרכב עד לקבלת הרכב החדש. ברכבים קודמים ויתרתי על טרייד אין, כי נמכרו מעל המחירון (ק"מ נמוך).

כשהכנסתי את הגולף למגרש, ישבו שם זוג בתוך רכב. ברגע שנכנסתי למשרד לסגור את המסירה, הם יצאו מהרכב שלהם ובחנו את הרכב. קראו לאיש מכירות לקבל פרטים. אמרתי להם שאני בעל הרכב, ויש בתא הכפפות ספר טיפולים מלא במורשה יבואן. עוד הספקתי לראות שיצאו לנסיעת מבחן. אם הם לא קנו את הרכב, הפסידו.

חבל רק שהגיר נשאר נקודת תורפה, לפחות ברכב שלי....

מה היה ואיך טופל?

הגיר של הגולף לא אכזב, וכן בגולף של אח שלי, משנת 2013, לא הייתה שום תקלה עד היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק מוקדם מידי לדעת, נסעתי רק 50 ק"מ.

התאכזבתי לגלות שהמראה בצד הנוסע לא מתכווננת למטה בנסיעה לאחור. בספר רשום שהאופציה קיימת רק ברכבים עם כיסא נהג מתכוונן חשמלית (בגלל הזכרון). בגולף שמסרתי, האופציה הזו הייתה קיימת, והכיסא היה ידני לחלוטין.

בנסיעה בלילה, יש שתי מנורות קטנות בפאנל התאורה בגג, שמאירות את איזור ידית ההילוכים. זה היה קיים גם בגולף 2008. כיף שזה קיים גם ברכב הזה.

אהבתי גם את תאורת האווירה בעלת 10 צבעים לבחירה, שתורמת תאורת פס בפאנל של הדלתות הקדמיות, ובחלק של הדשבורד.

כשיצאתי הערב מהרכב, הופתעתי לגלות את הכיתוב "Skoda", מוקרן על גבי הכביש מתחת לדלת.

31a7c4a885a0381ec58b6e22e624455e.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...