Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה קאמיק מעבר לפינה

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מדובר על הפסקת ייבוא - מדובר על הפסקת ייצור. לא מייצרים יותר אוקטביה 1.0.

ובדקתי את נתוני הזיהום לפני שכתבתי את שכתבתי.

סליחה - אתה צודק לגבי היצור - האוקטביה 1.0 מיוצרת אך ורק בשילוב גיר ידני. בהשוואה בין ה-1.5 ידנית ל-1.0 ידנית (שתיהן עם גיר 6 הילוכים), רמת ה-CO2 שלהן זהה והיא 108 g/Km. ה-1.5 בשילוב DSG עם רמת זיהום של 113 g/Km.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

העיצוב של היונדאי לא קל לעיכול ולא כולם יתחברו אליו.

לארונה יש מערכת מולטימדיה עדיפה על של היונדאי, יש אבזור נוסף כמו בקרת שיוט אדפטבית ויש אפשרות לאבזור שלא זמין ביונדאי כמו תאורת לד מלאה.

תא הנוסעים של הקונה מאוד מאכזב ביחס לעיצוב החיצוני המיוחד, הוא שחור ולא מזמין והפלסטיקה מאוד בסיסית.

הקאמיק כבר משפחתי יותר ויציע מרווח פנים ושימושיות ברמה אחת מעל הארונה והקונה, למי שהרכב ישמש אצלו ראשי בבית וישרת משפחה הקאמיק כנראה יהיה עדיף על שתיהן.

מעבר לזה, אם אהבת את הקונה ותחליט לבחור בה אז כנראה שהיא מתאימה לך וזה אחלה. קח בחשבון שלא לכולם יש מערך שיקולים זהה לשלך ומה שמתאים לך לא בהכרח יתאים לאחרים.

אני מתכוון להשתמש רק באפל קאר פליי כמו שהתרגלתי עד עכשיו, כך שאת מערכת הקונקט של כלמוביל אפילו לא אתקין.

בנסיעת מבחן בארונה כבר היו קרקושים מדלת הרכב כנראה, אני לא סגור בדיוק מאיפה. ואחרי שהרצתי חיפוש בפורום ראיתי שלאורך השנים היו כאן לא מעט תלונות על רעשים בזמן נסיעה בווגיות למינהם. נוסיף לזה את היבואן הלא סימפטי בלשון המעטה שאני קורא עליו לא מעט בפורום ועלויות ביטוח גבוהות. בגזרת הארונה אני באמת לא רואה תחרות. אגב העיצוב פנים והפלסטיקה בשנהם לא להיט אבל נסבל ביחד למחיר הרכב. בשתיהם פלסטיק קשיח וכהה כמעט בכל מקום.

ועכשיו כשאני רואה את המחירים של הקאמיק 1.5 אני רואה שהיא יקרה בעשרות אלפי שקלים... מכאן היא כבר לא רלוונטית בשבילי (התקציב 125,000).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי מחירים מדוייקים יותר - לא מאד שונים מהניחושים, אך מסתבר שגירסת הכניסה יקרה יותר ממה ששיערתי.

קאמיק 1.0 אמבישן - 132990 ₪

קאמיק 1.0 סטייל – 134990 ₪

קאמיק 1.5 אמבישן – 138990 ₪

קאמיק 1.5 סטייל – 148990 ₪

קאמיק 1.5 סטייל + גג 153990 ₪

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע מתי תהיה ההשקה, ומה יהיו ההבדלים הפעם בין אמבישן לסטייל?

והאם נראה סופסוף התקדמות לפנסי LED?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל בסקודה - המחירים הזויים ביחס לסיאט המקבילות. הקאמיק 1.5 עולה יותר מהמחיר בפועל של האטקה, שהיא בעצם המקבילה של אחותו הגדולה קארוק.

אפילו הפולקסווגן T-CROSS מתחיל ממחיר נמוך יותר.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

DSG7. לעולם לא עוד.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי פירסומים רישמים הקאמיק יגיע לאולמות התצוגה ב6.2

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי מחירים מדוייקים יותר - לא מאד שונים מהניחושים, אך מסתבר שגירסת הכניסה יקרה יותר ממה ששיערתי.

קאמיק 1.0 אמבישן - 132990 ₪

קאמיק 1.0 סטייל – 134990 ₪

קאמיק 1.5 אמבישן – 138990 ₪

קאמיק 1.5 סטייל – 148990 ₪

קאמיק 1.5 סטייל + גג 153990 ₪

לא זול.

ולמה שמישהו יקנה קאמיק 1.5 אמבישן כשאפשר לקנות במעט יותר סיאט אטקה 1.5TSI מרמת הגימור הבסיסית? רכב שאמור להיות יותר מרווח ויותר מתאים למשפחה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זול.

ולמה שמישהו יקנה קאמיק 1.5 אמבישן כשאפשר לקנות במעט יותר סיאט אטקה 1.5TSI מרמת הגימור הבסיסית? רכב שאמור להיות יותר מרווח ויותר מתאים למשפחה.

אותה סיבה שקניתי CX30 ולא CX5. לא כולם רוצים וצריכים אוטו גדול יותר

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בזה משהו,

ועדיין, אני מתקשה למצוא הצדקה למחיר של הקאמיק (לא רק של האמבישן 1.5).

אפילו הדגם הבסיסי של ה-T cross עולה פחות מזה.

לא מדבר על זה שארונה בסיסית עולה 110-111 אלף ש"ח על הכביש כולל אחריות שנה שלישית.

נכון שהקאמיק מקבלת עוד קצת אבזור וכנראה שאיכות החומרים יותר טובה, אבל אני מתקשה למצוא לזה הצדקה של יותר מ-20 אלף ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיס הגלגלים של הקאמיק ארוך יותר מכ-10 ס"מ משמעותיים מזה של הארונה, והמרווח לנוסעים גדול משמעותית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע לא המחיר של הקאמיק אלא הקטע של הגודל.

הקאמיק הוא כבר כמעט SUV משפחתי. הוא ענקי ביחס לסיאט ארונה או פולקצוואגן T-קרוס.

אז למה לשים אותה בקטגוריה של ארונה והTקרוס? אם כבר אז הקאמיק הוא בקטגוריה משל עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...