Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות זול

גלילה הגלגלית
שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ולמה עדיפה מאזדה על גראנדיס בעצם?

לגבי לוגאן בעלי אומר שלא בטיחותית ולא מוכן לסכן את המשפחה

כבר עניתי לך:

המאזדה יותר זולה לרכישה ואפשר למצוא כאלה במצב סביר בפחות מ20K בלי לתת שום רכב בתמורה. הגראנדיס נהנה מביקוש גבוה יותר כי יש לו תא מטען גדול יחסית והמחירים שלו גבוהים בהרבה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להגזים, זה לא תקציב למוסך וחזרה.

מכרתי לפני פחות משנה s-max 2008 במצב מושלם גם מכאני וגם קוסמטי במחיר לא רחוק מהגבול העליון, בטח המחיר שלה עוד ירד.

הייתה אצלי שלוש שנים, אני לא כל כך אהבתי את האוטו ואת המגרעות שלו רובכם מכירים, אבל זה רחוק מרכב שנוסע למוסך וחזרה.

אפשר למצוא רכבים בתקציב הזה.

אגב, אני לא הייתי חושש מהגרנדיס, נחשב לדגם מאוד מוצלח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט אפלנדר. אפשר לדעתי להשיג אחת 2007-8 בתקציב. יש כרגע אחת ביד 2 2006 עם מערכת גז ו 180K ק"מ, לא כתוב אבל אני חושב שהיא 7 מקומות כי זה נראה הדגם הארוך שלו. זה מסוג הרכבים שאם הם נוסעים ובמצב סביר בשנתונים האלה, יכול להחזיק בשקט 3 שנים בלי יותר מידי תקלות.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט אפלנדר. אפשר לדעתי להשיג אחת 2007-8 בתקציב. יש כרגע אחת ביד 2 2006 עם מערכת גז ו 180K ק"מ, לא כתוב אבל אני חושב שהיא 7 מקומות כי זה נראה הדגם הארוך שלו.

האפלנדר 5 מקומות וזו עם ה 7 מקומות בדיוק באותו אורך. ההבדל בניהן הוא שלקחו עוד 2 כיסאות ותקעו אותם מאחור במקום תא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מיצובישי אאוטלנדר אלא שברולט אפלנדר שמגיע בשני אורכי מרכב: 4.85 "קצר" ו-5.19 " ארוך"

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...