Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני במשפחה לבחור גבוה לנסיעה בינעירונית של 70 ק״מ ביום

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 1565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

הרכב שלי 308 סטיישן שנת 2015 עובר לשימוש של אשתי כי היא בעיקר עם הילד והרכב מתאים יותר לצרכים שלה בזכות תא המטען שלו.

ה308 תשמש כרכב העיקרי בבית ואת כל הנסיעות המשפחתיות שלנו נעשה בו.

אנחנו גרים בתל אביב ואני עובד בנתניה(זה בעצם אומר שאני נוסע נגד כיוון הפקקים)ואני צריך רכב מרווח(הגובה שלי הוא 2.07) בתקציב של עד 25 אלף ש״ח(יכולה להיות חריגה קטנה ממש מהתקציב)..

כמובן שעדיף רכב שהוא חסכוני ואמין כמה שיותר תחת המגבלה של התקציב אבל מצד שני הוא צריך להתאים לי מבחינת גודל.

רק אני אנסע בו בעיקר לבד.

המלצות?

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני בא בחשבון?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.07 זה חריג מאוד, אתה חייב לנסות את הרכבים. C4 משנותיה האחרונות תיכנס לתקציב ותשאיר עודף, היא סבירה בדלק ותתן הכי הרבה שנתון לכסף, הקורולה (והאוריס) אמינה, חסכונית ומרווחת, אבל תצטרך להתפשר בשנתון, גולף דור 6 תיכנס לתקציב, אבל לא יודע אם הייתי קונה DSG מהשנים האלה בן מעל ל10 שנים.

רכבים זולים מאוד ומרווחים מאוד הם רנו סניק III ו508 אבל יצרכו 1 ל10 בתוואי שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב חוזרים לאופציה החביבה עליי,אולי מונדאו עם מנוע 2.3??ברור לי שאין לי צורך בכל הגודל של האוטו אלא רק שסביבת הנהג תהיה מרווחת,אבל נראה משתלם...חוץ מעניין הדלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מונדאו, אז חפש סניק 2012 5 מושבים, לא תמצא מרווח כמו שיש לסניק.

ועם העודף שיישאר לך מהרכישה תוכל לממן את ההפרש בדלק ל 10 השנים הבאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מדברים פה על רכבים מרווחים באופן כללי וזה לאו דווקא מרמז על מרווח בסביבת הנהג שפותש צריך.

כמו שאמרו לפני, אלא אם מישהו פה יוכל להעיד מניסיון אישי, אתה תאלץ לעשות עבודת רגליים (תרתי משמע) וללכת לבדוק.

אולי כדאי לבדוק הונדה ג'אז שמצטיינת במרווח לנהג.

ואולי בכלל צריך רכב עם סאנרופ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד רכב שיכול להתאים הוא קאיה סול. יש לו מבנה גבוה ודשבורד צר.

ואם ה308 הייתה לך נוחה, למה לא לקנות עוד אחת?

לאשה נכון להיום יש קיה סול והרכב באמת מרווח אבל אני לא התחברתי אליו בשום צורה למען האמת, לגבי 308 נוספת היא פשוט תהיה יקרה הרבה יותר מהתקציב שהגדרנו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מדברים פה על רכבים מרווחים באופן כללי וזה לאו דווקא מרמז על מרווח בסביבת הנהג שפותש צריך.

כמו שאמרו לפני, אלא אם מישהו פה יוכל להעיד מניסיון אישי, אתה תאלץ לעשות עבודת רגליים (תרתי משמע) וללכת לבדוק.

אולי כדאי לבדוק הונדה ג'אז שמצטיינת במרווח לנהג.

ואולי בכלל צריך רכב עם סאנרופ...

להפך, עדיף בלי סאנרוף כנראה.

ממה שראיתי בביקורות רכב בארץ ובחו"ל וגם באחד הרכבים שהיו להורים שלי, הסאנרוף דווקא 'גורם' לגג להיות נמוך יותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...