Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיוני לבקש 20% מעל המחירון?

Amitz
שימו לב! השרשור הזה בן 1560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיפושי אחרי טיוטה ורסו/פריוס +, יצא לי לדבר עם סוכנות של טיוטה באחד מערי המרכז (שבמקרה יש היכרות של הבעלים עם המשפחה), הם הציעו לי פריוס + 2016 55K ק"מ במחיר של 125K (אחרי הנחה קטנה). מחיר מחירון בלוי יצחק הוא 104K וגם ביד 2 המחיר המקסימלי למכונית מאותו שנתון הוא 105K (עם קילומטרז' אפילו יותר נמוך), שאלתי את המוכרת למה המחיר כל כך גבוה, היא אמרה שזה נדיר למצוא את האוטו הזה במצב טוב ואם אני רואה מחירים נמוכים יותר, בטוח משהו מסתתר. לדעתי ההפרש הוא מאוד גבוה.

מניסיונכם, מה אתם חושבים?

מצד שני, אני רואה מודעה לרכב מ-2017 עם קילומטרז' של 25K מסוחר מכוניות במחיר של המחירון שבקלות היה אפשר לבקש עוד 5K-10K (אם משווים למכוניות אחרות) וזה גורם לי גם לנורה אדומה. מה דעתכם?

תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עונה על הרבה vים שישראל ישראלי ממש מחפש:

- מיניוואן 7 מקומות

- טויוטה

- טויוטה הייבריד

בנוסף לידיים פרטיות וקילומטרז יחסית נמוך להיברידית.

לכן כנראה הגיוני לדרוש עליו מחיר גבוהה מהמחירון - מה גם שהוא נדיר יחסית בשוק היד שניה.

האם שווה לשלם? תלוי בך, רק קח בחשבון שאתה לא מבוטח על ההפרש, משמע אם לא עלינו יום אחרי שיצאת מהסוכנות הרכב עבר טוטאלוס/גניבה אתה מקבל עליו מחיר מחירון ולא שקל יותר מהביטוח.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לביטוח בחסר,

רק שתבין שעם ₪20K של ההפרש : אתה מתקן גם שיקוץ כמו פיקאסו 2013 שנדונה פה בשרשור אחר ויוצא עם עודף מכובד.

אבל כל אחד והבחירות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק פראייר ישלם את המחיר הזה,

במחיר הזה תוכל לקנות רכב מיניוואן אירופאי מאובזר פי 10 מהפריוס, ואם תרצה לא חסר גם דיזל חסכוניות, אישית לא הייתי זורק סכום כזה על היבריידית 2016, חבל על הכסף.

אפילו תוכל לחסוך חצי מהסכום וללכת על C4 פיקאסו 2016 7 מקומות מאובזרת יפה, עם מנוע ה1.6T 165 כ"ס המוצלח וגיר יפני של אייסן לפנטרי 6 הילוכים, ויש גם דיזל אם תרצה חיסכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות רכב בן 4 ביותר מ75% ממחיר שלו חדש, כשאתה לא מבוטח על 20% מערך הקניה זה לא סביר, עדיף לקנות חדש ולפרוס את ההפרש ל3 שנים, יוצא 120 ש"ח לחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל מראש בפני הפותח, אבל מאיפה זה צץ הענין הזה, באמת אני שואל, אוטו בן ארבע עם רגל אחת אולי יותר, לא בדקתי, מחוץ לאחריות, בעשרים עד עשרים וחמישה אלף ש"ח פחות מחדש כזה מהחנות עם ניילונים על הכיסאות. וגם אם עשרים אלף ש"ח זה הגבול העליון של היכולת וכל שקל זה כסף, מה שכמובן מעורר שאלה אחרת בדבר החוכמה בקניית רכב בתקציב כזה, אז אפשר איוניק או נירו בנות חודש באותו כסף, אולי אפילו חדשות באפס ק"מ. ואין אוטו, אפילו לא טויוטה כזו עם הילה וכאלה ששווה עשרים אחוז אובדן ערך בארבע שנים. ולאחד מקודמי ששיבח את השקט הנפשי והתשלום עבורו, אז מוניות זה הרבה יותר שקט נפשי ופחות כסף ואם מוכרחים לנהוג אז ליסינג תיפעולי נותן גם הרבה יותר שקט נפשי, כי אפילו שטויוטה לא יודעת לאיית את המילה מוסך וכל הגרז'ניקים שמטפלים בה מקוננים ללא הרף על מר גורלם, עדיין היא צריכה להכנס לטיפול שנתי, לטסט והכנה לו ואפילו מה שנתפס כמשולל הגיון לאיזה תיקון לא צפוי. וכל זה עדיין לא שולל את זכותו של הפותח לעשות מה שירצה בכסף שלו, אפשר אגב לשלם גם מעל המחיר של חדשה, אחרי הכל זו טויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי אני מסכים לגמרי עם רוח הדברים שלך ועם כל חוסר ההיגיון שבדבר (וזה עוד מחיר ל״חבר״ עאלק, רק על זה הייתי אומר להם ללכת לחפש) אבל אתה צריך להציע אלטרנטיבות שעונות על הדרישה שלו ל 7 מקומות. איוניק או נירו לא ממש ממלאות את המשבצת הזאת שהוא מחפש.

לפות״ש, בעיקרון אם כבר הגעת לסכומים כאלה ואין אפילו עוד שקל מיותר כביכול אז הייתי משלים את השאר במימון וקונה רכב חדש ולא יוצא פראייר ומשלם על רכב בן 4 כזה סכום. יש גבול לכל תעלול, גם למיניוואן עם הכיתוב טויוטה עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלטרנטיבה הסבירה קופצת כמובן מיד לראש, היא גם מרווחת, נוחה ומענגת יותר מהאוטו שפתח את הדיון כאן. קוראים לה סיטרואן גרנד פיקאסו. מעריך בזהירות שבסכום לגביו מתחבט הפותח ניתן להשיג כזו צעירה באיזה יומיים, שלא לומר שנתיים שלוש מהיפנית דנן, אולי אפילו משהו בעודפים שנושא את הכיתוב ספייסטורר, אולי דיזל, לא סגור על זה. כמובן שבכל הנוגע למוניטין באשר לאמינות מבטון מזוין, לא מדובר כאן במתחרים שווים ( קול המון כקול שדי וכיו"ב ), אבל תפילה קטנה לבורא עולם פעם ביום שלא יקרה כלום, יכולה לאזן קצת את התמונה.

ואתם כמובן גם צודקים בענין שבעת המושבים ביפנית והמחיר האחר, התפספס לי הפלוס בהודעה הפותחת, עם זה רוח הודעתי הראשונה בשירשור הזה נשארת כפי שהיא גם אם טיפה מתמתן הלהט.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו המודעה לפני שהרכב עבר טרייד אין.

סתם. זה מחיר כי הרכב בנתניה , ניתן לראות בחניון רמי לוי ,קריית אליעזר קפלן. מעדיף מזומן.

אין לי בעיה שבסוכנות הם בטוחים שיש להם ביצת זהב. לדרוש תמיד אפשר.

המון סוחרים מוכרים רק רכבים במצב נדיר מרופא.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...