Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיוני לבקש 20% מעל המחירון?

Amitz
שימו לב! השרשור הזה בן 1566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק לי קופצות נורות אזהרה אחרי הצפייה במודעה ?

רכב נתנייתי,עם נתונים טובים (אולי מידי..) ומדגמן עם חצי טוסיק על המדרכה (לשם מה בדיוק ?).

ועכשיו כמו שאתם אומרים הוא גם נמכר דרך טויוטה סלקט,זו לא אותה הסוכנות שהיה שם את הסיפור עם ה-CHR לפני מספר חודשים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עונה על הרבה vים שישראל ישראלי ממש מחפש:

- מיניוואן 7 מקומות

- טויוטה

- טויוטה הייבריד

בנוסף לידיים פרטיות וקילומטרז יחסית נמוך להיברידית.

לכן כנראה הגיוני לדרוש עליו מחיר גבוהה מהמחירון - מה גם שהוא נדיר יחסית בשוק היד שניה.

האם שווה לשלם? תלוי בך, רק קח בחשבון שאתה לא מבוטח על ההפרש, משמע אם לא עלינו יום אחרי שיצאת מהסוכנות הרכב עבר טוטאלוס/גניבה אתה מקבל עליו מחיר מחירון ולא שקל יותר מהביטוח.

שכחת עוד משהו שישראלים אוהבים ממש

-טויוטה.

הם גם ממש אוהבים טויוטה רק בגלל הסמל בלי שום קשר לשום דבר.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נתניה, אם אני מזהה נכון את מיקום התמונה, זה בחיפה, מול דגון (מפעל לייצור ציפורים).

ואם אני עוד יותר מזהה נכון, בדיוק שם יש מגרש רכבים, לא אופתע אם המוכר הוא סוחר שעובד במגרש הזה.

גוגל מפס:

https://www.google.com/maps/@32.8232633,34.9934183,3a,67.7y,108.81h,92.86t/data=!3m6!1e1!3m4!1sJR00I4DmFD03ar7_aOiplg!2e0!7i13312!8i6656?hl=iw

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות''ש

אח שלי מחפש רכב כזה כבר 4 חודשים,

הרכבים הטובים נמכרים כולם! מעל המחירון,

אני לא יודע אם מדובר בכזה פער כמו אצלך,

אבל בגדול זה הסיפור,

הרכב מאוד מבוקש ביד 2 ויש הרבה מאוד רכבים שחוטים עם ק''מ בשמיים,

יתכן שרכב כזה חדש במידה והנסועה שלך היא לא גבוהה

יעלה לך בתחשיב הסופי אותו מחיר כל חודש.

אופציה נוספת כמו שכבר כתבו לחפש פיקאסו דיזל,

תקבל יותר רכב לשקל בכל פרמטר - חוץ מהסמל..

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, באמת.

אני רואה שהשרשור גרם אפילו לקצת אמוציות וזאת לא היתה הכוונה.

בשרשור האחר התייעצתי לגבי איזה רכב שמתאים ל-3 כסאות ביטוחות והמליצו לי על טיוטה ורסו\פריוס + או סיטרואן גרנד פיקאסו וחשבתי ללכת על אחת הטיוטות.

זאת הפעם הראשונה שאני קונה אוטו יד שניה ולכן אני מרגיש קצת אבוד.

מצד אחד יש את המחיר הנ"ל מצד שני יש מודעות כמו שלינק שנתנו פה לפריוס+ או למשל הורסו הנ"ל:

https://www.yad2.co.il/item/q88rat/?utm_campaign=m-ToAd&utm_source=clipboard&utm_content=Cars

שאם הכל בסדר עם הרכב אפשר בקלות לבקש עליו 10K יותר.

מישהו שאל על טיוטה סלקט, אז יש שם פריוס+ אחד בלבד שנת 2017 92K ק"מ ב-121K ש"ח ופתאום המחיר מתחילת האשכול לא כזה מופרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק עם השטויות, זה לא רק סמל.

יש להם דגמים מאוד מוצלחים ולכן מבוקשים.

המחיר זה המחיר בשוק, אבל בדגמים המוצלחים אתה גם יודע שאתה משלם יקר ומוכר יקר, בסוף זה אותו כסף.

שקניתי לאנד קרוזר ב 81 אלף שקל אמרו לי שאני משוגע... שהייתי יכול לקנות במחיר זה שני טרופרים.

חמש שנים אחרי זה מכרתי אותו במחיר של 72 אלף שקל ונהנתי מכל רגע.

לא נראה לך הגיוני לשלם סבבה, אבל זה השוק.

אני יכול לומר לך שאני הלאנד קרוזר החלפתי ל s-max ואחרי זה סורנטו דיזל.

אם היום אני מוצא לאנד קרוזר ארוך המצב טוב אני מחליף גם אם זה אומר לרדת בשנתון 8 שנים ולשלם אותו מחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, באמת.

אני רואה שהשרשור גרם אפילו לקצת אמוציות וזאת לא היתה הכוונה.

בשרשור האחר התייעצתי לגבי איזה רכב שמתאים ל-3 כסאות ביטוחות והמליצו לי על טיוטה ורסו\פריוס + או סיטרואן גרנד פיקאסו וחשבתי ללכת על אחת הטיוטות.

זאת הפעם הראשונה שאני קונה אוטו יד שניה ולכן אני מרגיש קצת אבוד.

מצד אחד יש את המחיר הנ"ל מצד שני יש מודעות כמו שלינק שנתנו פה לפריוס+ או למשל הורסו הנ"ל:

https://www.yad2.co.il/item/q88rat/?utm_campaign=m-ToAd&utm_source=clipboard&utm_content=Cars

שאם הכל בסדר עם הרכב אפשר בקלות לבקש עליו 10K יותר.

מישהו שאל על טיוטה סלקט, אז יש שם פריוס+ אחד בלבד שנת 2017 92K ק"מ ב-121K ש"ח ופתאום המחיר מתחילת האשכול לא כזה מופרך.

לגבי הוורסו הנ״ל כבדהו וחשדיהו, רכב מסוחר בנתניה עם מחיר יחסית נמוך בשוק וקילומטרז בדיחה(27 אלף מ2017) כנראה שיש פה משהו מעבר שלא מסופר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק עם השטויות, זה לא רק סמל.

יש להם דגמים מאוד מוצלחים ולכן מבוקשים.

המחיר זה המחיר בשוק, אבל בדגמים המוצלחים אתה גם יודע שאתה משלם יקר ומוכר יקר, בסוף זה אותו כסף.

שקניתי לאנד קרוזר ב 81 אלף שקל אמרו לי שאני משוגע... שהייתי יכול לקנות במחיר זה שני טרופרים.

חמש שנים אחרי זה מכרתי אותו במחיר של 72 אלף שקל ונהנתי מכל רגע.

לא נראה לך הגיוני לשלם סבבה, אבל זה השוק.

אני יכול לומר לך שאני הלאנד קרוזר החלפתי ל s-max ואחרי זה סורנטו דיזל.

אם היום אני מוצא לאנד קרוזר ארוך המצב טובאני מחליף גם אם זה אומר לרדת בשנתון 8 שנים ולשלם אותו מחיר

הדוגמא שהבאת היא באמת עם דגם מאוד מוצלח שלהם שנחשב לאחד מהטובים שבקטגוריה אבל מה בדיוק נותנת הורסו על פני המתחרים שמצדיק את ההפרש הזה לטעמך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא שאלה שונה ממה שהיו שואלים אותי על הטרופר לאומת הלאנד קרוזר.

שניהם שילדת סולם, מנוע חזק וכו'.

אז מה עם לטרופר יש בעיות מזרקים, בהפרש במחיר אתה יכול לעשות טיפול מונע כל 80 אלף.

ועדיין זה כנראה לא רק סמל, זה מכלול של דברים.

גם אני חיפשתי 7 מקומות לאישתי, יש לנו בסה"כ 3 ילדים והשני מושבים הנוספים הם בשימוש לעיתים רחוקות וגם זה לא בגדר חובה , חברים של הילדים, סבא וסבתא שיש להם רכב וכו'.

לכן חיפשתי רכב יחסית קטן במימדים שלו, הלכתי על פורד s-max,. לא נהנתי מהרכב הזה בשום שלב.

החזקה במשך 3 שנים שלא הכרתי לפני גם ברכבים ישנים מימנו ומה ששבר אותנו זה המזגן.

פיקאסו עם הסיפורים זוועות שלו אני לא צריך לספר, אז אמרו לי "היה לך עוד עודף לתיקןנים" לא רוצה עודף ולא רוצה תיקונים, רוצה אוטו נוסע ושקט מאישתי.

זה בדיוק מה שנותן הוורסו.

למה לא קניתי וורסו, כי אנחנו עדיין חובבי רכב והאוטו הזה לא מעניין אותי בשום צורה.

אני עם סוואנה ביום יום ובשבתות אנחנו עם האוטו של אישתי.

אבל יכול להבין את מי שקונה שקט.

בסופו של דבר אנחנו המחירון, לא אף אחד אחר.

לא שמעתי אף פעם על מישהו שקנה משמעותי מתחת למחירון והתלונן שזה לא הגיוני.

עריכה אחרונה על ידי פלג_
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוגמא שהבאת היא באמת עם דגם מאוד מוצלח שלהם שנחשב לאחד מהטובים שבקטגוריה אבל מה בדיוק נותנת הורסו על פני המתחרים שמצדיק את ההפרש הזה לטעמך?

פה ספציפית אני לא יודע אם כדאי לשלם על רכב כלשהו 20 אלף שקל יותר מהמחירון. כניראה שלא אם אתה שואל אותי.

אבל יש תמיד כשל לוגי שנוסע מתחושות ופחדים שהולך כאשר מדברים על טויוטה מול X. שזה "האם ההפרש שווה לשלם על טויוטה ולא על רכב אחר"?

בהנחה ואתה לא בחובות גדולים/יש לך אלטרנטיבה להשקעה, אז הסכום ההתחלתי לא רלוונטי. רלוונטי רק ההפרש בין המכירה והקניה.

מה אכפת לי אם טויוטה יקרה יותר ב-20 אלף מרכב אחר, אם בסופו של דבר אני אמכור אותה גם ב-20 אלף יותר?

כשקניתי יאריס TS ב-42 אלף, גם אמרו לי "לא חבל על הכסף? אתה יכול לקנות 206XS מקבילה ב-30 אלף"

אז קניתי אחת כזאת יד 4, נסעתי בה שנה ללא שום ציוץ לגבי אמינות , ומכרתי ב-5 אלף פחות. עם יד על הלב, אתה באמת חושב ש206 יד 4 שהייתי קונה ב-30 אלף, הייתה נמכרת אחרי שנה ב-5 אלף פחות? 99 אחוז שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחשבון פשוט הוספת ₪12000 בקניה כדי לקבל שקט ואמינות. השאלה השקולה שהיית צריך לשאול האם היית מוכר את הפיגו אחרי שנה ב ₪23K בלי תקלות.

אבל זה לא ממש משנה.

הויכוח פה נחלק בין אלה שרואים ברכב מוצר צריכה לבין אלה שרואים בו השקעה סולידית לא מוצלחת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אי אפשר גם וגם?

היאריס TS וה206XS הם רכבים מאוד דומים באופי שלהם. רק שלאחת יש מוניטין אמינות וסחירות טובים, ולשניה - פחות. עשיתי חישוב מושכל, והלכתי על האופציה היקרה יותר, במקום להסתכל רק על הערך הנוכחי של הרכב. לא כול מי שמכניס חישובים כספיים הוא בהכרח מחפש סוזוקי אלטו מרופא.

לצורך העניין אם מישהו מחפש עכשיו פיזו 308(באמת רכב מעולה) אבל מודאג מכול ענייני ההתעסקות והאמינות של רצועת טיימינג מתפוררת, טורבו שיכול למות, צריכת שמן, ועוד דברים, יכול להיות שיהיה לו כדאי ללכת על מאזדה 3 ספיריט(לטעמי רכב יותר טוב),שיקרה יותר ב-30 אלף, להפסיד בערך את אותו סכום בירידת ערך, ולא לדאוג מהעניינים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...