Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבו לי חלב סויה איכותי בזול

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנסים לא לשתות חלב בבית ששותים בו בין 2ל 3 ליטר חלב ביום {4 ילדים! שוקו ,שוקו חלב, חלב עם קורנפלקס,חלב עם פיצפוצי אורז, חלב עם פיצי, חלב עם ציפי, חלב עם חלב}

אלפרו עולה ברמי לוי בירושלים 15 שקל לליטר.

יש רעיונות נוספים?

אין לי בעיה עם קנייה קבוצתית גדולה.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2-3 ליטר ביום זה הרבה !!!

אל תדאג לגבי המחיר של החלב סויה.. ברגע שיהיה רק חלב סויה בבית אז ליטר יחזיק 3 ימים לפחות.

אז תרד מ 3 ליטר חלב שעולים 15 ש"ח ליום.. לליטר סויה שעולה 15 ש"ח אבל מחזיק ל 3 ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

הבת שלי אלרגית ללקטוז ואנחנו קונים לה חלב סויה של תנובה ב-10-11 שקלים גג, מחיר פיקס פחות או יותר לאורך שנים.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמי לוי חלב סויה של תנובה במבצע של 7-8. אאל״ט באושר עד המבצע הוא 2 ב11-12. אני מעריך שלאחר מכן המחירים יתייצבו על 12 שח לליטר. זה המחיר לחלב שקדים שלא משתתף במבצעים.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל חלב סויה או שקדים על המדפים הם בעצם "משקה" סויה או שקדים (תקראו טוב) בגלל שאין בהם אפילו מספיק סויה או שקדים כדי להיקרא חלב מבחינת החוק. זבל של משקאות

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שמכין חלב שקדים לבד בבית. אומר שזה קל וטעים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אין לאף ילד רגישות ללקטוז, שישתו כמה שבא להם. זאת האופציה הכי זולה והיא יותר בריאה ממוצר מהונדס שהרכיבו אותו מאלף ואחת חומרים + סוכר, רק שיהיה בצבע לבן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב סויה?

בקיצור אם לא חייב סויה אז הכי פשוט להכנה זה חלב שיבולת שועל, שם בבלנדר 4 כפות שיבולת שועל, על זה כוס מים, מפעיל, מעביר בטיטול ויש לך חלב. אפשר להמתיק עם סילאן או מייפל.

חלב סויה להכין זה תהליך שלם. אתה יכול להכין חלב מהרבה סוגי אגוזים אבל זה דורש השריה של האגוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא נחלב זה לא חלב.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

ואם זה נחלב אז זה כן חלב?

#זהירותמלכודת

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...