Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

נכון יותר אולי להשוות למחיר דגמי הפלאג אין של המתחרים. הC300e עולה כ340 (320 כ״ס), ב-מ-וו 330e מ295 (290 כ״ס)...

Sent from my iPhone using Tapatalk

דגמי הפלאג אין הנ״ל הם מצד אחד עגלות ביחס לטסלה (ולדגמים הבכירים של היצרנים שלהם) ומצד שני בעלי טווח חשמלי כל כך עלוב שהבעלים פשוט מחפשים מטענים כל שניה כדי לא לשרוף בנזין 98 ולצאת פריארים. אלו לחלוטין מכוניות שתוכנונו כדי לקבל הטבות מס בארה״ב ובאירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיבואן מרצדס רוצה להרוויח מעל 100 אלף שקל על כל לקוח - לא עושה את מחיר טסלה (מה שיהיה) למציאה.

מעל 300 אלף שקל זה מחיר של רכב יוקרה לבודדים.

גם כ"ס זה לא המדד היחיד. לרוב הנהגים\נהגות 8-10 שניות ל 100 קמ"ש זה מספיק מהיר.

אין בארץ מקום או אפשרות חוקית לנצל מלא את הכוח הזה.

אמנם אפס למאה (מייל) ב-9 שניות אין אפשרות חוקית לבצע בכביש ציבורי, אבל בהחלט ניתן לנצל את מלוא ההספק בהאצות ביניים. 390 כ״ס זמינים מיידית הופכים השתלבות בנתיב האצה באורך אפסי למשחק ילדים. זה לא רק הכוח, זו היכולת לווסת אותו בדייקנות כירורגית. פשוט רואים רווח בתנועה והופ, אתה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגמי הפלאג אין הנ״ל הם מצד אחד עגלות ביחס לטסלה (ולדגמים הבכירים של היצרנים שלהם) ומצד שני בעלי טווח חשמלי כל כך עלוב שהבעלים פשוט מחפשים מטענים כל שניה כדי לא לשרוף בנזין 98 ולצאת פריארים. אלו לחלוטין מכוניות שתוכנונו כדי לקבל הטבות מס בארה״ב ובאירופה.

מצחיק לקרוא להן עגלות, אבל ביחס לטסלה אתה צודק. לגבי הטווח הכל תלוי באופי הנסוע. אני לא מחפש מטענים כל שניה, ומתדלק פעם בחודשיים-שלושה (וכשאני עושה את זה אגב זה בטח לא 98...).

לחלק מדגמי הפלאג אין המתחרים בטסלה לא מעט יתרונות על מודל 3. אם מבחינה דינמית, אם מבחינת איכות, או תא הנוסעים שלהן שלרוב הוא מקום יותר נעים לשהות בו (330e, S60). הן לא מספקות פיתרון למי שמחפש רכב חשמלי מלא זה נכון, אבל גם זה ישתנה בשנים הקרובות.

אם כל מה שמעניין אותך זה יחס שקל מול ביצועים אז קשה להתחרות בטסלה, אבל מבחינתי החיים הם לא 0-100.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הערכה: בהינתן שטסלה מייבאים 20 יח׳ של LR AWD ומתמחרים אותן באזור ה310,000 ש״ח - כל המלאי עף, בלי הנחות ובלי מבצעים.

נחזור לכאן עוד שנה ונראה מי הסכים, מי נתן הערכה אחרת, ומי צדק.

ההערכה שלי שבכמות כזו, למותג שיצר הייפ, יש לכל ה-20 יחידות כבר בעלים, תיאורטיים או מעשיים (כלומר שילמו כסף).

לא חושב שצריך לחכות שנה בשביל זה, הם בטח יביא וימסרו את המלאי בקצב, ילמדו את אנשי השטח איך לנהל את כל האופרציה לאט על 20 רכבים לקראת עבודה בקצב גבוה יותר בהמשך.

לגמרי. יש הרבה מאוד לקוחות פוטנציאלים עם כיסים עמוקים מספיק ורצון להיות הבעלים של הדבר הכי חדש ומדליק בשוק. הם לא מוטרדים מזה "שאין מה לעשות עם זה בארץ" או ש"האצה מ-0 ל-100 בעשר שניות זה מספיק לכולם".

ככל הנראה קהל ה-Early Adopters שתואר לעיל ירכוש כמה מאות יחידות, כלומר כל מה שטסלה יביאו לארץ בשנים הראשונות. עשרים היחידות הראשונות ימכרו תוך פחות משבוע.

אף אחד לא מקים תאגיד ומתחיל לייבא מכוניות בשביל 20 בשנה, ובהתחשב בזה שהמעצור כנראה היחיד שלהם להפוך מיבואן זעיר ליבואן סטנדרטי זה מרכז שירות, זה רק עניין של זמן.

ולדעתי כל ה-20 כבר מכורים או מסומנים לאנשים ספציפיים.

נהגתי על המודל 3 כמה ימים.

20 יחידות ימכרו ביום הפתיחה, אני מאוד אופתע אם זה יקח שבוע.

כל יחידה שתוקצה לישראל תמכר במהירות.

כנ"ל לדעתי הכל כבר מסומן

סבבה. השאלה מה הלאה.

מקימים מרכז שירות, הופכים ליבואן רגיל ומתחילים למכור בלי הגבלת כמות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלק מדגמי הפלאג אין המתחרים בטסלה לא מעט יתרונות על מודל 3. אם מבחינה דינמית...

לשיטתך, איזה פאה"ב מתחרה עדיף מבחינה דינאמית?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.youtube.com/watch?v=ZH7V2tU3iFcמבחן מעניין שנעשה ב carwow בודק את הטווח של החשמלים המלאים. טסלה במקום טוב, אבל שימו לב מרצדס פורש ראשון וקיה נירו חשמלי! מצבו טוב מאחרים.

המבחן :

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לרמות את חוקי הפיזיקה. סוללה שממקומת ברצפת הרכב מספקת חלוקת משקל טובה בהרבה מאשר מנוע שמותקן בחרטום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20 ייגמרו תוך שבוע?

הצחקתם אותי,זה ייגמר תוך שעה

ו

אני מניח שטסלה יעשו השקה בנוסח אפל. מי שירצה לשים את ידו על אחת מהמכוניות שכבר בארץ יצטרך להיות בין 20 הראשונים בתור ביום ההשקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם יכולים למכור רק 20 בשנה (והם לא) כל הכמות מכורה מזמן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לעכשיו זה מה שהם יכולים להכניס לארץ בגלל המגבלה של יבואן זעיר.

מאמין שזה עניין של זמן קצר עד שיפתחו מרכז שירות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לעכשיו זה מה שהם יכולים להכניס לארץ בגלל המגבלה של יבואן זעיר.

מאמין שזה עניין של זמן קצר עד שיפתחו מרכז שירות

לחילופין הם יכולים לרשום יבואן זעיר נוסף על כל 20 מכוניות שהם מייבאים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר נהיגה במודל 3 ובמודל S על כביש ציבורי ועל מסלול מירוצים, כולל ביצוע סלאלום:

ה-330E הקודמת עדיפה עליה בהרבה מבחינה דינאמית (לא נהגתי על החדשה עדיין), וגם ה-C350E עדיפה עליה.

אגב, זה בסדר לגמרי.

ל-99% אחוז מהאנשים שאשכרה שמים את הכסף על הרכבים האלה, התנהגות אינה פקטור.

הטווח העדיף של הטסלה על פני כל מתחרה חשמלית אחרת, הבטיחות האקטיבית, האמירה שמאחורי המותג (טכנולוגית ואקולוגית), התאוצה (כי גם מי שלא מעניין אותו התנהגות אוהב לתת גז מידי פעם), כל אלה מהווים פקטור הרבה יותר חשוב מהתנהגות לרוב המוחלט של האנשים שאשכרה קונים.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...