Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה צמודה לטרמינל 3 בנתבג - כבר לא קיימת?

Ameer.86
שימו לב! השרשור הזה בן 1529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

באתר של נתב"ג רשום שהחניונים הצמודים הינם ל 24 שעות בלבד. והם לז"ק בלבד.

באחת הכתבות מלפני שנה בYNET רשום שהחניה לז"א נמצאת בחניונים המרוחקים וההגעה רק בשאטלים.

האמנם? האם מישהו התנסה/מצא חניה לז"א שצמודה לטרמניל3?

מה קורה כאשר חונים מספר ימים בחניה הצמודה לז"ק ? (כלומר מה קורה אחרי שהרכב חונה עוד 24 שעה ועוד...?)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם בטיסות קצרות הייתי חונה בחניה הקרובה אבל הפסקתי עם זה ואני לוקח מונית מהחאפרים שמחכים באולם הנכנסים עד לחניון. עולה הרבה פחות מהפרש העלות בחניה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת רק השתמשתי בקרובה של ה80 שקל.

זה היה טיסה של 4-5 ימים ואיחרתי לשדה, שנכנסתי לחניון 15(הראשי) הפנו אותי לחניון 26(החלופי) - פה החלטתי ללכת לקצר טווח ולא להסתכן בלפספס את הטיסה, כי השאטלים מחניון 26 הם פשוט זוועתיים(פעמים חניתי שמה, פעם חיכיתי 40 דקות לשאטל בחזור מטרמינל 3 ובפעם האחרונה חיכיתי גם שעה ועשר דקות לשאטל מטרמינל 3 לחניון).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה לא הבנתי למה לא מצאתי שם את השילוט הנכון, כמעט חניתי שם בטיסה האחרונה לכמה ימים ואז הייתי אוכל אותה ברכב שנגרר.

חניתי מאז רק בחניון לטווח ארוך שצריך בשבילו שאטלים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאטלים באמת נוראיים.

חבל שכבר לא מציעים את האופציה לחנות צמוד לטרמינל ולא להיות תלוי בשאטלים האלו.

החליפו את זה בכל מיני שירותים של נהג שאוסף את הרכב ומחזיר. פתח לצרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרותי הValet לא חדשים, הם היו שם גם כשחניון הצמוד לא היה מוגבל בזמן.

אני יכול להגיד שהשרותי חניה של Vellep מצויינים, ואין צורך לתאם מראש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החניה הצמודה הפכה למוגבלת ל24 שעות רק - גם בטרמינל 1 וגם ב3.

אוי לא, חניון של טרמינל 1 היתה אופציה מושלמת לחניה עבורינו, גם מקורה, גם זול וגם צמוד לטרמינל של הלואוקוסטים. ממש אהבתי להשתמש בו. עכשיו כנראה אשתדל להמנע מטיסות שהם מחוץ ללו"ז של הרכבת שתהיה האופציה המועדפת מעכשיו..:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארקו - תראה איך אתה מגביל את עצמך: לא טיסות LC שיוצאות מ-T1 ולא טיסות שיוצאות או חוזרות בשבת וחג (ועד סיום עבודות החשמל גם שישי).

אישית הרכבת היא האופציה המועדפת עלי מאז פתיחת T3 וקו הרכבת אליו, חוץ מטיסות בסופ"ש. אני גר קרוב לתחנת חוף הכרמל, אחד הבנים מקפיץ אותי לשם ואוסף אותי משם, או, במקרה הבעייתי, מזמין מונית ב-30 ש"ח. עוד יתרון של מגורים בחיפה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את היתרון של חיפה. הרי מתל אביב, לוד, אשקלון, באר שבע, יבנה וערים רבות אחרות יש את אותו סידור מדהים כשבחלקן יש חניון מסודר להשארת רכב, זמן נסיעה קצר יותר ומחיר נמוך יותר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שלא הייתי מודע לרכבות הלילה מב"ש ואשקלון לנתב"ג (בשעות היום, כמובן, הרבה שנים אין בעיה).אפילו בקריאת לוחות הזמנים האלקטרוניים בנתב"ג לא זכור לי שראיתי את התחנות הדרומיות). ועדיין יש "לכם" חלון גדול מאד באמצע הלילה (השעות המתאימות לטיסות בוקר לא מוקדמות), ולבאר-שבעים גם מדובר בנסיעה ארוכה מאד (במיוחד בהשוואה לנהיגה, שכן מבחינת מרחק בכביש המרחק מב"ש ומחיפה לנתב"ג כמעט זהה, אבל זמן הנסיעה ברכבת הרבה יותר ארוך).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא נסעתי לנתבג ברכבת גם כי רוב הפעמים אני חוזר בשישי לילה או שבת בוקר וגם כי פשוט לא סומך עליהם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארקו - תראה איך אתה מגביל את עצמך: לא טיסות LC שיוצאות מ-T1 ולא טיסות שיוצאות או חוזרות בשבת וחג (ועד סיום עבודות החשמל גם שישי).

אישית הרכבת היא האופציה המועדפת עלי מאז פתיחת T3 וקו הרכבת אליו, חוץ מטיסות בסופ"ש. אני גר קרוב לתחנת חוף הכרמל, אחד הבנים מקפיץ אותי לשם ואוסף אותי משם, או, במקרה הבעייתי, מזמין מונית ב-30 ש"ח. עוד יתרון של מגורים בחיפה.

יש שאטלים מטרמינל 3 ל-1 כל רבע שעה ביום, אז ב-LC עדיין אוכל לטוס, רק בכפוף ללו"ז של הרכבת. זה גם משהו כמו 20 דקות נסיעה מירושלים, יחסוך לי את ההתעסקות המיותרת עם החניה.

ואם כחול לבן ינצחו, תהיה לנו רכבת גם בסופ"שים, אבל זה לשרשור אחר בגדול..

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כחול לבן ינצחו, תהיה לנו רכבת גם בסופ"שים, אבל זה לשרשור אחר בגדול..

וזה כמובן שקר אחד גדול

אני תמיד הייתי מגיע בטרמפים-מונית לעתים רחוקות

אבל היום גיליתי את האופציה של פשוט לחנות בתחנת הרכבת ולקחת רכבת לנתבג, הרבה יותר נוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...