Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמות קטנות על גדר הפרדה בכביש 40

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה מונע ממי שחושב שהוא צולם פשוט לקחת את המצלמה בעצמו לפני שהמשטרה תאסוף אותה?

כי אם למישהו במשטרה יש יותר מחצי מוח מתפקד המצלמות האלה משדרות את הווידאו פיד בזמן אמת ולא יעזור לך לקחת/לשבור/לשרוף את המצלמה. לחלופין, מודול gps רדום ואקסלורמטר שמפעיל אותו אם המצלמה זזה, ושולח אות מצוקה למוקד.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקעתי בדיוק על ה"גל" שהם אוספים את המצלמות. אכלתי "לקרדה" חבל"ז.

ניידת משטרה (פרייבט) נוסעת ביחד עם ניידת נוספת (סיטרואן ג'אמפי) כאשר ניידת המשטרה *עוצרת* את התנועה לכל רוחב המסלול, יורד איש מהסיטרואן ואוסף את המצלמה, וככה הם ממשיכים לכל אורך המסלול.

טעמתי מהלקרדה הזו. יצא מלוח.

הפרחה בניידת צורחת בכריזה "לא לעקוף ת'ניידת!!!!" ו"מיציבושי, שלא תעיז לעקוף ת'ניידת!!!!!" (כנראה לנהג מיצובישי אמיץ במיוחד :-P)

כצפוי-תוך דקה כבר נהיה מאחורינו פקק נוראי.

כי, למרות שהמצלמות על גדר ההפרדה בין הנתיבים (ואפשר לאסוף אותן משני הצדדים), הם החליטו לאסוף אותן דווקא בשעה 5 בערב, ודווקא מהצד העמוס של כביש 2 בשעה הזו - לכיוון צפון.

חוץ מהדבר הזה - מדובר בפרויקט מבורך, שאוכף עבירות איכותיות.

רק אל תזלזלו במשאבים שזה דורש- מישהו צריך לשבת לצפות בחומר המוקלט, ולסנן מתוכו את העבירות. זה לא פשוט.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אם למישהו במשטרה יש יותר מחצי מוח מתפקד המצלמות האלה משדרות את הווידאו פיד בזמן אמת ולא יעזור לך לקחת/לשבור/לשרוף את המצלמה. לחלופין, מודול gps רדום ואקסלורמטר שמפעיל אותו אם המצלמה זזה, ושולח אות מצוקה למוקד.
פחחחחחחחחחחחח [emoji23]

מילת המפתח שאולי קצת התפספסה היא "אם". כל מי שיש לו חצי מוח מתפקד (כנראה שגם רבע מוח מתפקד) מזמן לא במשטרת התנועה. יש מצב שהוא אפילו מעולם לא שקל להצטרף למשטרת התנועה.

בוא, תתחיל בשוטר תנועה שיודע להגיד "אקסלרומטר". משם נמשיך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להאשים אותי שלא שמתי הסתייגות מספקת :)

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק רץ סרטון בווטסאפ .. על מישהו שהחליט לפרק סדרה של מצלמות..

נראה שהוא עשה את זה יותר יעיל מהניידת שמתוארת פה

הצלחתי להעלות אותו לדרופבוקס

https://www.dropbox.com/s/wz52964px5obl3l/VID-20200118-WA0000.mp4?dl=0

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המשטרה עושה במקרה שבו הרכב עם חלונות מושחרים? הרי אי אפשר כמעט ולראות מה קורה בתוך תא הנהג

לשימוש של סלולרי המצלמה מצלמת מקדימה כלומר דרך השמשה הקדמית, שהיא לא מושחרת אף פעם

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשימוש של סלולרי המצלמה מצלמת מקדימה כלומר דרך השמשה הקדמית, שהיא לא מושחרת אף פעם

לא אמורה להיות מושחרת. חפש בגוגל השחרת כל החלונות ותמצא בעלי עסק שנותנים את שירות הדוב הזה. מצד שני, אם המצלמה מצלמת מישהו עם שמשה קדמית מושחרת אפשר לתת לו דו״ח + הורדה מהכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמורה להיות מושחרת. חפש בגוגל השחרת כל החלונות ותמצא בעלי עסק שנותנים את שירות הדוב הזה. מצד שני, אם המצלמה מצלמת מישהו עם שמשה קדמית מושחרת אפשר לתת לו דו״ח + הורדה מהכביש.

מה החוק אומר? אולי כן מותר לעשות השחרה עדינה, כי אני רואה כאלו על הכביש. רואים קצת, אבל לא הכל ולא בבירור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה החוק אומר? אולי כן מותר לעשות השחרה עדינה, כי אני רואה כאלו על הכביש. רואים קצת, אבל לא הכל ולא בבירור.

לפי החוק אסור להשחיר את השמשה הקדמית, השמשה האיורית ושמשות הצד הקדמיות בכלל. מותר להשחיר רק את שמשות הצד האחוריות.

https://www.queenoftheroad.co.il/%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%97%D7%95%D7%93%D7%A9%D7%99-%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98-%D7%95%D7%AA%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%97%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%9B%D7%94%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A8%D7%9B

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט השני שלך זה בדיוק מה שרציתי לכתוב, במקרה כזה הבעיה הכי קטנה שלו תהיה הדו"ח על הסלולר

רק מה שמגיע מהמפעל ככה, יש רכבים שמגיעים מהמפעל עם שמשות צד קדמיות כהות ולפעמים אפילו שמשה קדמית מעט כהה זה חוקי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולשלב הצחוק: אתה מוזמן לנסות את ההצעה הזו :lol:

למשל מוזמן לבנות ולנסות את זה

מעניין שחוקית כרגע אין חוק נגד הפעלה/שיבוש מצלמות שמצלמות את פנים הרכב כי כל הנושא כרגע בדיונים מול צנעת הפרט

יש משפטן שיכול לחוות דעה?

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי זה טופל במסגרת ההנחיות שנידונו בזמנו למצלמות הגוף לשוטרים (שהיו או עדיין בפיילוט).

אם שוטר יוציא צילומים זה יטופל כמו כל הדלפת מידע פרטי אחר ע"י שוטר

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי זה טופל במסגרת ההנחיות שנידונו בזמנו למצלמות הגוף לשוטרים (שהיו או עדיין בפיילוט).

אם שוטר יוציא צילומים זה יטופל כמו כל הדלפת מידע פרטי אחר ע"י שוטר

לא חושב שהם מתייחסים לזה בכלל - ראינו ששוטר צילם קטינים בעירום ושום גוף כולל המועצה לשלום הילד (יצחק קדמן אייכה) לא ציפצפו בקול על זה, אז שוטרים אין להם בעיה להדליף כפי שאנו יודעים היום.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאין להם בעיה להדליף, רואים את זה יופי, רמזתי לכך שאם שוטר יוציא צילומים כאלו הוא יטופל באותה צורה (=לא יטופל).

הפתרון לנושא צנעת הפרט למיטב ידיעתי שוב זה במסגרת נהלי הההשכרה / הפעלה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...