Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היברידי מרווח ולא חדש.

zahnya
שימו לב! השרשור הזה בן 1563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשרויות נוספות הן הנירו והאיוניק, לא יודע אם מבחינתך הן יהיו מספיק נוחות, אבל שווה לבדוק את העניין. אני בודק עכשיו רכישה של הנירו ויש מספר דגמים שלה ושל האיוניק בטרייד מוביל, אז אולי שווה להתחיל את הבדיקה שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהגבת בלי לקרוא את ההודעות הקודמות בשרשור. בפוסט שמעליך נפסל הפריוס פלוס בשל היותו קטן מדי.

(ולא שאני חושב שהוא קטן, אבל הנירו והאיוניק קטנים ממנו)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפריוס פלוס לא באמת מוסיף מקום לנהג ולמושב האחורי. הוא פשוט דוחף עוד מושב מאחור.

נשארתי עם הקאמרי והסונטה.

כל הרכבים ביד 2 רוצים הרבה יותר מהמחירון שלהם.

אז על מה באמת מבוסס המחירון שלהם ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלת על מחירון יצחק לוי או יד 2, כי ייתכן שיש הבדלי מחיר ביניהם.

אני לא הייתי משלם אגורה שחוקה מעל מחיר המחירון של יצחק לוי לא משנה באיזה רכב מדובר, כל סטייה שלי ממחיר המחירון בתור קונה תהיה רק למטה.

לדעתי תהיה סבלני ובסוף תמצא רכב שדורשים עליו מחיר מחירון או פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שאינך סוחר רכב, מחיר הוגן הוא מחיר שמתאים לך בהנתן רכב מסוים במצב נתון. יש לך אפשרות להעריך מה מצב השוק לפי המחירים ביד 2 פחות כמה אלפים.

מחירון יד 2 משקף את מחיר השוק בצורה יותר טובה ממחירון לוי יצחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונית לשעבר - לא היברידי

אבל עדיין כיוון מעניין לדעתי,

כמובן שאני לא קשור בשום דרך למוכר או משהו כזה

חיפשתי לא מזמן רכב לאדם עם צרכים זהים לאלו שהעלת

וזה קפץ..

https://www.yad2.co.il/s/c/bucczm

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתעניין במונית מרצדס eclass דיזל, רכב מפנק חסכוני ומרווח

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה ראב 4 היברידי משנת 2016 מכיל מערכות בטיחות אקטיביות (קיים גם בשנת 2015 ללא מערכות אקטיביות).

מאד מרווח לנהג למיטב זכרוני.

אבל צריכת הדלק תהיה פחות טובה משמעותית מהפריוס ואפילו פחות טובה מהקאמרי, למרות שעדיין טובה כשלעצמה.

לא יודע את המחיר שלו, כנראה נמצא בטווח העליון של התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, יונדאי סונטה משנת 2016 ניתן לקנות בסביבות ה 100000, יש הרבה היצע והמחירים המבוקשים לא משקפים את העסקאות בפועל.

לגבי הרכב, יש לי כזו עליה עשיתי כבר 75000 קמ ומדובר בחוויית נהיגה מפנקת ומרווח פנים עצום הן לסנהדרין והן במושב האחורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...