Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קיבל מכה כשהיה במוסך

שימו לב! השרשור הזה בן 1541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי כולם, לא יודע מה לעשות במקרה הזה..

בשבת הפסיק לעבוד הרכב מסיבות כאלה או אחרות.. לקחנו גרר והבאנו אותו ליד מוסך שחבר מכיר,

יום אחרי זה, בבוקר הגעתי למוסך רגלית והצגתי למוסכניק את הבעיות.. הרכב לא מניע.. הוא לקח את המפתחות אמר כרגע יש לי עומס,

טיפול לעשות וכדומה.. אבדוק כשאתפנה.

הלכנו חיכינו לתשובה ממנו לגבי הבדיקה.. טען שלא יכול לדחוף את הרכב למוסך בניוטרל כי היו גשמים חזקים.

נדחה ליום שאחרי זה, כאשר גם אז לא בדיוק קבלתי עדכון. התקשרתי לבד והם בדקו את הרכבֿֿ רק שלא אמרו לי

שמשהו קרה לרכב.. רק אחרי כמה שעות ב6 בערב מתקשר אלי מישהו שעובד אצל אותו מוסכניק ואומר שיש פגיעה

בחלק של החלון האחורי..

זה הונדה סיויק 2014 האץ׳בק החלק התחתון מאחורי השמשה האחורית התנפץ לחלוטין.

מה עושים במצב הזה? אשמח לקצת עזרה ובכללי איך כדאי להתנהל?

הם שאלו אותי אם יש לי ביטוח שמשות כדי שזה יכסה את זה כביכול. אמרתי שאין, כי באמת אין. יש לנו רק חובה

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו.. שהם לא 100% סגורים על התקלה המקורית שבגללה בכלל הגענו ובגלל זה אנחנו רוצים להעביר למוסך מורשה. זה עדיין תקף? כי הם כביכול רק בדקו 3 ימים את הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין הדברים.

שהמוסך ישלם את הנזק, או שיפעיל את הביטוח שלו. לדעתי את מקום התיקון אתה רשאי לבחור בעצמך.

תקלת המנוע צריכה להיות כעת הדאגה היותר קטנה שלך. מה היקף הנזק? האם הרכב בכלל בר תיקון? אולי לאור נזק הפחחות הוא ירד מהכביש, ואז התקלה המיכאנית בכלל לא תתוקן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין הדברים.

שהמוסך ישלם את הנזק, או שיפעיל את הביטוח שלו. לדעתי את מקום התיקון אתה רשאי לבחור בעצמך.

תקלת המנוע צריכה להיות כעת הדאגה היותר קטנה שלך. מה היקף הנזק? האם הרכב בכלל בר תיקון? אולי לאור נזק הפחחות הוא ירד מהכביש, ואז התקלה המיכאנית בכלל לא תתוקן.

לפי מה שרואים זה רק השמשה אחורית שהתנפצה.. לכן אני מניח שהיקף הנזק לא גדול. הם טוענים שבגלל הסופות החזקות כנראה משהו עף על הרכב..

תודה רבה על התגובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכת לארות את הרכב? זה א.ב. של התיחסות של בעל רכב.

שמשה מנופצת לכולה להיות תוצאה של פריצה (אם כי לא סביר שזו תהיה השמשה האחורית, אלא שמשת דלת), או, יותר סביר, פגיעה של חפץ קהה. פגיעה כזו יכולה להיות מלווה גם בנזקי פח או נזקים אחרים, העלולים להיות בעלי משמעות של ירידת ערך.

קודם כל לך לראות את הרכב, ובשלב הבא הזמן שמאי מטעמך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...