Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישני רוורס תקולים - מאזדה 3 2008

חיימון123
שימו לב! השרשור הזה בן 1522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מאזדה 3 2008

היום שמתי לב שאחד מהחיישני רוורס שלי תקול.

כאשר אני שם עליו יד הוא לא מתריע שהמרחק 0.

כנ"ל שאני נצמד לרכב מהצד שלו,הוא לא מתריע.

כמה יעלה בארץ לתקן את זה? ואם זה פשוט כמה יעלה להזמין מאייבי/ AliExpress ולהחליף לבד? יש סוגים שונים של חיישנים שאני צריך לברר מה הסוג שלי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה חיישן לא מקורי, לא בטוח שיהיה קל למצוא את הדגם המדויק. כדאי לבדוק בחנות מתמחה.

אינני יודע אם החיישן מקורי או לא.

האם זה משנה? חייבים את הדגם המדוייק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מקורי. תשלוף אותו ותבדוק שלא התנתק ממנו החוט.

כל הערכה זאת אומרת 4 חיישנים, יחידת פיקוד ותציגה עולה כ 35 ש"ח Ebay.

רוב הערכות האלו זהות או דומות מאוד אבל אכן אי אפשר לדעת בוודאות שהחיישנים בערכה שתקנה יתימו למערכת שלך.

לא ראיתי שמוכרים חיישנים בנפרד למערכות אפטרמרקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכרים גם חיישנים בנפרד, אבל המחיר כמעט זהה למחיר ערכה שלמה כך שזה לא כדאי.

אז מה כדאי לעשות? ישנם חיישנים איכותיים וזולים באייבי? או שבאוטו דפוט המחיר זהה והתקנה פשוטה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק איזו ערכה יש לך ותרכוש באי.ביי ערכה זהה. גם אם הערכה לא לגמרי זהה, סיכוי טוב שהחיישנים שלה יעבדו עם הערכה שלה. תוכל להשתמש בחיישנים של הערכה החדשה, או להחליף גם את הקופסא הראשית. זה יצא זול יותר מאשר ללכת לאוטו דיפו. אגב, שמתי לב שבהתקנות מקומיות הטכנאים לא מקפידים על חיזוק והדבקת הקופסאות למשטח יציב והתוצאה קרקושים ורעשים כשהרכב נוסע. יצא לי לאחרונה לפרק דופן דלת ופנל אחורי בדיוק מסיבה זו ולקשור את הקופסא כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
זה לא מקורי. תשלוף אותו ותבדוק שלא התנתק ממנו החוט.

כל הערכה זאת אומרת 4 חיישנים, יחידת פיקוד ותציגה עולה כ 35 ש"ח Ebay.

רוב הערכות האלו זהות או דומות מאוד אבל אכן אי אפשר לדעת בוודאות שהחיישנים בערכה שתקנה יתימו למערכת שלך.

לא ראיתי שמוכרים חיישנים בנפרד למערכות אפטרמרקט.

אשמח לקישור לערכה טובה ב 35 שח כולל חיישנים והתצוגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זו ערכה טוב או לא, אבל היא נראית בדיוק כמו זו שמותקנת אצלי ברכב והיא עובדת בסדר. שים לב לצבע של חיישני הרכב, בקישור הזה יש לו רק 2 צבעים. אם לא מתאים לצבע הטמבון שלך, חפש מוכר אחר באי.ביי.

https://www.ebay.com/itm/Wireless-Car-LED-Display-4-Parking-Sensor-Rear-View-Reverse-Backup-Radar-KIT/273339816623

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקישור לערכה טובה ב 35 שח כולל חיישנים והתצוגה
זו ערכה שקניתי ב 35 ש"ח, כפי שאתה רואה לא התקנתי עדיין. מבחינת הרכיבים נראית לי זהה לגמרי למה שמותקן בהרבה מכוניות. אפשר לבחור צבעים שונים של החיישנים

יש כאלה אצל מאות מוכרים ב Ebay. 20200128_114640.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...