Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש- קשקאי או קארוק?

jerry84
שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,אני מתכוון לרכוש רכב חדש ומתלבט בין שני הרכבים- קאשקאי ACENTA TECH של 1.3T, לבין הסקודה קארוק 1.5T.למי שיצא לו לחוות את שתיהן, או שמכיר את הרכבים מקרוב- איזה מהם יותר אמין? יותר מענג בנהיגה? ובכללי מה יותר מומלץ??

עריכה אחרונה על ידי jerry84
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. שתיהן טובות - הבחירה היא עניין של טעם.

2. לקארוק יש בקרת סטיה אקטיבית מנתיב שלקשקאי אין, וגם בקרת שיוט אדפטיבית.לעומת זה לקשקאי גג פנורמי וכניסה והנעה ללא מפתח.

אני כנראה הייתי בוחר בקארוק בגלל היתרונות שפרטתי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקארוק ברמת גימור style יש גם כניסה והנעה ללא מפתח.

בנוסף, ברמת הגימור הזו, מקבלים פנסים קדמיים Full LED עם מערכת תאורה אדפטיבית, פנסי ערפל קדמיים LED ותאורת פנייה סטטית. מצלמת רוורס מקורית (בנוסף לחיישנים אחוריים מקוריים שקיימים גם בגרסת הבסיס), מערכת מולטימדיה "8 (לעומת "6.5 ברמת הגימור הבסיסית).

מה לגבי מערכת המולטימדיה בניסן, היא מקורית, או התקנה מקומית? תומכת אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי? בקארוק קיימת תמיכה, החל מרמת האיבזור הבסיסית (ambition).

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בהתלבטות שלך, את הקשקאי אני מכיר היטב והלכתי לראות את הקארוק שהותיר רושם של רכב ללא "שאר רוח".

שניהם נשקלו ברצינות אבל בסוף נבחר ה3008 בגירסת הדיזל.

גם כוח, גם חסכון ולמרות שהיה מאובזר מספיק בגירסה הרגילה נבחרה גירסת הפרמיום.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמת כמה אנשים ייסעו ברכב.

הקארוק מרווח יותר ובעיקר בעל מרווח רגליים גדול יותר במושב האחורי מזה המצומצם בקשקאי ותא מטען גדול יותר מזה בקשקאי.

בקשקאי בלם יד חשמלי ללא פונקציית אוטו הולד בקארוק בלם יד חשמלי עם פונקציית אוטו הולד.

בקשקאי רגל ימין מופרעת מהקונסולה המרכזית ולא ניתן לסגל תנוחת נהיגה נכונה.

בנוסף הבדלי מערכות הבטיחות שרשמו.

בקיצור קארוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון בקארוק מצב הסחרור הפנימי במזגן מתנתק אוטומטי אחרי רבע שעה, כמו בכל רכבי קבוצת ואג. מבחינתי, זו סיבה מספקת לפסול אותו.

אז אם אתה רגיש לריחות - שווה לבדוק.

לא מבין את התעקשות הקבוצה על ה"פיצ'ר" המעצבן הזה. אף יצרן רכב אחר לא עושה זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם לא מכיר את כל רכבי קבוצת פולקסווגן, אבל לפחות ב-4 שעברו אצלי אישית לתקופות ממושכות בשנים האחרונות רק באחת (סקודה פביה ישנה) יש המלצה מדי פעם לעבור לכניסת אוויר מבחוץ ואם מתעלמים ממנה היא מעבירה אוטומטית.

לנושא השרשור, אם אלה המתמודדות היחידות הייתי בוחר בקארוק, הוא מרגיש הרבה יותר מודרני מהקשקאי, מרווח יותר ושימושי ותא הנוסעים שלו איכותי ונעים יותר לשהייה.

אם אתה פתוח להצעות אז פיג'ו 3008 שהוצע כבר מציע עיצוב וחוויה ייחודית אך יקר יחסית, סיאט אטקה דיי דומה לקארוק אך זול יותר בדגם הכניסה, סיטרואן C5 איירקרוס נוח מאוד והעיצוב ייחודי וגם אופל גרנדלנד נאה וסולידי ושווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם לא מכיר את כל רכבי קבוצת פולקסווגן, אבל לפחות ב-4 שעברו אצלי אישית לתקופות ממושכות בשנים האחרונות רק באחת (סקודה פביה ישנה) יש המלצה מדי פעם לעבור לכניסת אוויר מבחוץ ואם מתעלמים ממנה היא מעבירה אוטומטית.

לנושא השרשור, אם אלה המתמודדות היחידות הייתי בוחר בקארוק, הוא מרגיש הרבה יותר מודרני מהקשקאי, מרווח יותר ושימושי ותא הנוסעים שלו איכותי ונעים יותר לשהייה.

אם אתה פתוח להצעות אז פיג'ו 3008 שהוצע כבר מציע עיצוב וחוויה ייחודית אך יקר יחסית, סיאט אטקה דיי דומה לקארוק אך זול יותר בדגם הכניסה, סיטרואן C5 איירקרוס נוח מאוד והעיצוב ייחודי וגם אופל גרנדלנד נאה וסולידי ושווה בדיקה.

תודה,כן שתיהן היחידות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בהתלבטות שלך, את הקשקאי אני מכיר היטב והלכתי לראות את הקארוק שהותיר רושם של רכב ללא "שאר רוח".

שניהם נשקלו ברצינות אבל בסוף נבחר ה3008 בגירסת הדיזל.

גם כוח, גם חסכון ולמרות שהיה מאובזר מספיק בגירסה הרגילה נבחרה גירסת הפרמיום.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אמינות מוטלת בספק ואחריות קצרה בסקודה, סביר להניח שמבין הרכבים שהצעת הייתי מעדיף את הקשקאי בו יש אופציה להרחבת אחריות ל- 5 שנים אם אני זוכר נכון.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...