Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזדה 3 2008, וונטה עובדת על מצב 2 כשיורד גשם וקר, תקין?

admtaynov13?
שימו לב! השרשור הזה בן 1552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזדה 3 2008

אין שום נורות, נוזל קירור מקורי ומלא עד כמה שצריך ונראה ממש טוב.

מתי שיורד גשם וממש קר בוץ הוונטה עדיין פועלת על מצב 2 (גם כשיורד גשם אני שומע אותה בחוץ נותנת עבודה)

האם זה מצב תקין? כידוע לי ברגע שהמנוע מגיע לטמפרטורה של 97+- הוא אמור להפעיל את הוונטה כדי שהמעלות ירדו.

זה קורה גם באמצע הנסיעה וגם בעמידה ברמזור.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מומחה אך

אם המזגן עובד אפילו על חימום (כדי שלא יהיו אדים) הוא יפעיל את הונטה

אם לא ייתכן שהיוניט שמודדת את חום המים תפוסה במצב שמפעיל את הונטה

בהצלחה

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אינני מומחה אך

אם המזגן עובד אפילו על חימום (כדי שלא יהיו אדים) הוא יפעיל את הונטה

אם לא ייתכן שהיוניט שמודדת את חום המים תפוסה במצב שמפעיל את הונטה

בהצלחה

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

סורי על הדיליי

אבל לא גם כשהחימום לא פועל ברכב והמנוע בטמפרטורת עבודה(אני יודע רק לפי המחוג ברכב ולא חובר סורק, יחובר בהמשך לבדיקה)

המאוורר פועל על עוצמה גבוהה שממש שומעים אותו.

זה קרה לי ברכב הקודם שלי מדגם פיג'ו 206 ושם באמת הרדיאטור היה ממש ישן והוא הוחלף והבעיה נפתרה.

אבל פה הרדיאטור נראה ממש טוב והנוזל קירור במצב מעולה בלי נזילות ועל המקסימום(מקורי כמובן)

כפתור ac לחוץ?

היי

הכפתור של הAC לא דלוק זה קורה יותר מתי שאני בנסיעה של רבע שעה אפילו הוונטה לא מפסיקה לפעול על מהירות גבוהה(ככל הנראה 2 הונטות אם אני לא טועה יש 2)

אני אצטרך לחבר סורק ולבדוק.

בכל מקרה אם למישהו היה בעיה כזאת בעבר והוא פתר אותה אשמח לתשובה.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ בשביל עדכון חדש

כרגע אחרי נסיעה של חצי שעה ש90 אחוז ממנה הוא בין עירוני נסיעה רצופה בגשם שוטף, הוונטה לא הפסיקה לפעול

כשעצרתי את הרכב שהגעתי הבית מייד חברתי סורק תקלות שהצביעה על טמפרטורה של נוזל קירור עמד על 115! ורק עלה ועלה וגם המחוג של המד חום טיפס למעלה. בכל מקרה אשמח להלצה למוסך באזור השרון לצורך בדיקה

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בדקת (כשהמנוע קר) שלא חסר נוזל קירור מנוע?

בברכה - רפי לין

כמובן אחי הנוזל עד הסוף בלי נזילות, מקורי ונראה ממש טוב

היום הרכב היה במוסך

הוחלף טרמוסטט לתוצרת הארץ בעלות 150 ש"ח

כרגע הכל תקין ברכב המאוורר פועל רק מתי שצריך והטרמוסטט פתוח ו2 הצינורות חמים ככה שאומר שיש סירקולציה.

הוכנס היום נוזל קירור של פרסטון כמעט נכנס 4 ליטר,

עד כמה זה גרוע שיש ערבוב של נוזל מקורי ושל פרסטון? האם מומלץ לבצע החלפה מלאה של נוזל קירור (לא ידוע בעבר מתי הוחלף ואם בכלל)

העבודה וחלקים הכל 500 ש"ח יחסית יקר להחלפת טרמוסטט...

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...