Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיוב שגוי מכביש 6 על מקום שהרכב לא היה בו לעולם.

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קיבלתי חיוב מכביש 6 היום בדואר, על זה שבחודש אוקטובר פעמיים בתאריכים שונים נסעתי על כביש 6 באיזור בארץ שלעולם לא הייתי בו.

אני הנהג היחיד ברכב ולא הייתי באיזור מעולם.

החיוב הוא על סה"כ 15 ש"ח. מה עלי לעשות? האם לפנות למשטרה? לכביש 6? מה השלבים הנכונים לעשות זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר למוקד השירות ובקש שיביטו בתמונה ויבדקו אם מספר הרכב נכון. אם זה המספר שלך- בקש את התמונה. אם קיבלת את התמונה ומספר הרישוי הוא שלך (בין אם דגם הרכב והצבע זהה ובין אם לאו), הגש תלונה במשטרה על שכפול רכב. והתכוננן לעוד דוחות וחיובים שיגיעו?

אגב, לא נתת לאף אחד בטוח את הרכב?

אולי ההוא נסע ללא ידיעתך בכביש 6?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי סיפור כזה לפני שנתיים - שלוש. פניתי טלפונית (אולי גם גמכתב, לא זוכר פרטים) ולאחר מספר שבועות נחת בתיבת הדואר צ'ק זיכוי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר למוקד השירות ובקש שיביטו בתמונה ויבדקו אם מספר הרכב נכון. אם זה המספר שלך- בקש את התמונה. אם קיבלת את התמונה ומספר הרישוי הוא שלך (בין אם דגם הרכב והצבע זהה ובין אם לאו), הגש תלונה במשטרה על שכפול רכב. והתכוננן לעוד דוחות וחיובים שיגיעו?

אגב, לא נתת לאף אחד בטוח את הרכב?

אולי ההוא נסע ללא ידיעתך בכביש 6?

מאז שהוצאתי את הרכב מהסוכנות לפני 3 שנים אף אחד לא נגע בהגה שלו חוץ ממני. אני בטוח ב100%.

אפילו כשהרכב במסוך אני לא מוכן שהוא יצא מזווית העין שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שהוצאתי את הרכב מהסוכנות לפני 3 שנים אף אחד לא נגע בהגה שלו חוץ ממני. אני בטוח ב100%.

אפילו כשהרכב במסוך אני לא מוכן שהוא יצא מזווית העין שלי.

כמו שהוא ייעץ לך, תדבר איתם קודם כל ותנסה להבין את מספר הרכב, סוג הרכב וצבע הרכב.

אולי גנבו לך את המספר של הרכב ובמקרה כזה, כדאי לברר ולעשות כמה שיותר מהר, שלא "תצבור" דוחות ודברים שלא עשית.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם כביש 6.

קרה לי מספר פעמים בעבר. ישנו רכב שונה משלי שאצלי בספרה 2 אצלו זה 7 עם בורג. ביטלו לי את החיובים לאחר שנבדק אצלהם במחלקת ביטחון.

כרגע אם הרכב שלי עולה אצלהם ישנה הערה לבדוק תמונה לפני חיוב.

מה שקורה הוא שהם לא בודקים פרטי רכב אלה מחייבים כל מספר שהמצלמה קלטה.

כיום אם אני עולה לכביש 6 לוקח לחיוב להגיע יותר מחודשיים בגלל הבדיקה הזו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסביר לי למה מתקשרים אלי כל הזמן מדובאי שיש לי חוב של משהו כמו 6$ על כביש אגרה + 2000 ומשהו על קנסות והוצאות. כנראה שכפלו את הרכב.

דופק לי את הנסיעה הבאה לדובאי. אני חושש שהוציאו לי שם צו עיכוב יציאה.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מעדכן:

התקשרתי לכביש 6, חזרו אלי אחרי כשבוע וזיכוי אותי על הנסיע הזאת בטענה שהייתה טעות אצלהם.

לאחר כמה ימים קיבלתי עוד חיוב, על קטע אחר בצפון הארץ ליד איזה ישוב ערבי שכמובן לא הייתי באיזור מעולם עם הרכב הזה (או בכלל).

הפעם הנציג בטלפון טען שמצפייה בתמונת אכן מדובר באותו רכב כמו שלי באותו הצבע. אז כנראה שבאמת "שכפלו" לי את הרכב.

הוא אמר שלא יכול לתת תמונות כרגע ויחזור אלי אחרי שהעניין יעבור במחלקת הבירורים שלהם.

מה עליי לעשות אחרי שאגיש תלונה במשטרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המתן לתמונות. יתכן שיש בעיה ב-LPR האוטומטי שמתקשה להבחין בין המספר של רכבך למספרו של רכב אחר.

לפני הרבה שנים זומנתי לחקירה במשטרת פתח תקווה כיוון שמישהו מסר פרטים תואמים לרכב שלי בארוע גניבה. חששתי משכפול הרכב, אבל הסיפור לא נשנה. אז אם אדם טועה בקריאת המספר בהחלט תתכן טעות בקריאת מחשב.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שלוש-ארבע שנים לערך, חוייבתי בנסיעה על כביש 6 שלא עשיתי.

החיוב היה על שקלים בודדים. יצרתי קשר עם המוקד, ביקשתי שישלחו לי תמונה - אמרו שלא אפשרי,

ושאני מוזמן להגיע אליהם לצפות בתמונה.

עלות נסיעה עד אליהם וחזרה היה עולה לי הרבה יותר מאשר אותם שקלים.

לאחר מספר פניות ונסיון לקבל את התמונות, שילמתי והחלטתי לא להתעסק עם זה.

לאחר שנים, ידידה שעבדה שם, תיארה בפניי את כמות הפניות של נהגים נורמטיביים שסטטיסטית לא הגיוני שכולם משקרים או לא מודעים,

פונים למוקד בגלל חיובים שגויים והבנתי שזה כנראה לא משהו חריג. מעניין אם יש פה עילה לתביעה ייצוגית בנושא ואם יש מישהו שירים את הכפפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שלוש-ארבע שנים לערך, חוייבתי בנסיעה על כביש 6 שלא עשיתי.

החיוב היה על שקלים בודדים. יצרתי קשר עם המוקד, ביקשתי שישלחו לי תמונה - אמרו שלא אפשרי,

ושאני מוזמן להגיע אליהם לצפות בתמונה.

עלות נסיעה עד אליהם וחזרה היה עולה לי הרבה יותר מאשר אותם שקלים.

לאחר מספר פניות ונסיון לקבל את התמונות, שילמתי והחלטתי לא להתעסק עם זה.

לאחר שנים, ידידה שעבדה שם, תיארה בפניי את כמות הפניות של נהגים נורמטיביים שסטטיסטית לא הגיוני שכולם משקרים או לא מודעים,

פונים למוקד בגלל חיובים שגויים והבנתי שזה כנראה לא משהו חריג. מעניין אם יש פה עילה לתביעה ייצוגית בנושא ואם יש מישהו שירים את הכפפה.

זה מה שקורה כשהמדינה נותנת לחברה פרטית יד חופשית לגבות כסף איך שמתחשק לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...