Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ולייטה/159 או רכב חמים אחר באזור ה-40K

gemboy
שימו לב! השרשור הזה בן 1570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכל זאת, תנסה: בקו ישר למרות ההשמצות על הbrz לאלפא לא אמור להיות יתרון משמעותי, לפחות לא על הנייר

מה לגבי צליל מנוע?

שתיהן מהוללות על התנהגות והיגוי אבל האלפא כבדה וההנעה קידמית.

חוץ מזה, שאלתי האם לאלפא יש אי אלו יתרונות בנהיגה. נגיד

"הנייר לא מספר את כל הסיפור, האלפא מאיצה הרבה יותר טוב" או משהו בסגנון.

humor me

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלפא בהחלט יש יתרונות בנהיגה, על בנות קבוצתה וזמנה, לא על הברז (חוץ מתאוצות ביניים. ה-0-100 שלהן דומה כדי עשיריה אאל"ט). הברז תרקוד סביב ה-159 בכל כביש מפותל ובכל מסלול. גם ג'ולייטה תרקוד סביב ה-159 בכל כביש מפותל או מסלול, 1.4 מול ה-TBI (וזה הודגם לפני כמה שנים על ידי לכמה ספקנים, פרטים שמורים במערכת). אין שום סיכוי שמכונית סאלון הנעה קדמית תתמודד עם מכונית ספורט ייעודית, זה כמו לזרוק דג לתחרות טיפוס על עצים. היא לא יועדה לשם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

רומן בעלים של BRZ וניסה 159, אני הייתי בעלים של 159 וניסיתי BRZ, בהחלט אין שום מקום להשוואה.

גם אם תהנה (ואתה תהנה) מה-159, זה לא אותו ספורט.

היא יודעת לעשות דברים יפים ביחס למשקל והגודל שלה אך הם בפירוש לא מה שה-BRZ יודעת לעשות.

מנגד, לברז יש מגבלות (מנוע, דיילי) שה-159 עושה ללא מאמץ.

אתה פשוט צריך להציב את המשתנים שלך במשוואות שלהן ולהחליט.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל מי שהגיב!

החלטתי היא להתמקד בג'ולייטה. אני כנראה אלך לכיוון של אחת ידנית ורציתי לדעת אם בכל זאת יש דברים מיוחדים שאני צריך לשים לב אליהם טרם הרכישה.

בנוסף הייתי שמח לשמוע על הגרסא עם הגיר הרובוטי (אם יש עניינים מיוחדים עם הגיר או כל דבר אחר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עניינים מיוחדים עם הגיר, אמין וטוב. יש משמעותית פחות ידניות 170 כ"ס, לכן ייתכן שתצטרך יותר זמן לחיפושים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיפור עם דשבורד מתנפח שמוחלף במסגרת האחריות. תברר האם הוחלף ואם לא האם יש על זה אחריות מוארכת

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שהפותח יתקשה קצת למצוא BRZ בתקציב שלו, גם ג'ולייטה תצטרך להיות די ישנה ועם קילומטראז' מאוד מרשים בכדי להכנס לשם. 159 נדמה לי תתאים יותר למסגרת, אבל גם היא כבר די עתיקה ואחזקתה צפויה לעורר סוג של מועקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא, תחזרו לדבר על תחזוקה ואחזקה של אלפות - גורם לי להגריש פתאום טוב יותר לגבי הדודג'

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...