Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים כשרשמו לי ברישיון הרכב בטעות ק"מ גבוה ממה שיש בלוח השעונים?

mazda2011
שימו לב! השרשור הזה בן 1543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,הגיע לי הרישיון רכב לפני הטסט ורשום לי שם 166K במקום 135k,יש לי 2 מסמכים אחרי הטסט הקודם שמאמתים את מה שרשום בלוח השעונים,אני מתכנן השבוע לגשת לטסט,מה אני אמור לעשות בשביל שיתקנו את הטעות שרשומה ברישיון הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מראה את המסמכים ומבקשת שירשמו את מה שכתוב בלוח השעונים.

דרך אגב, גם ככה היו כנראה רושמים את מה שכתוב בלוח.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי את הטסט הקודם,אני הבעלים של הרכב,ברישיון הרכב שיש לי באוטו רשום 115,079 שזה בעצם מה שנמדד ב2018,עכשו כשקיבלתי את הרישיון החדש אז רשום שכביכול בטסט של 2019 היה 166k במקום 126k(נוסע ממוצע בשנה בין 10k ל15k).

אני יקפוץ לעשות טסט מחר או במהלך השבוע ואעדכן.

תודה על המידע שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון מהשטח....עכשו סיימתי טסט,כמו שאמרתם אין שום בעיה בכלל,רושמים את מה שיש עכשו בלוח שעונים,מי שרוצה למכור את הרכב פשוט צריך להוציא כפל רישיון,עם המונה המעודכן והנכון,אני לא מתכנן למכור את הרכב אז בטסט הבא יגיע לי חידוש רישיון עם המונה הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון מהשטח....עכשו סיימתי טסט,כמו שאמרתם אין שום בעיה בכלל,רושמים את מה שיש עכשו בלוח שעונים,מי שרוצה למכור את הרכב פשוט צריך להוציא כפל רישיון,עם המונה המעודכן והנכון,אני לא מתכנן למכור את הרכב אז בטסט הבא יגיע לי חידוש רישיון עם המונה הנכון.

לדעתי כדאי שתתעד את המקרה איכשהו + תוציא תצהיר שלך ושל מכון הטסטים שזה מה שקרה כי אם מישהו יבדוק את העבר של הרכב במשרד הרישוי יראו שהיה 166 קמ ואז ירד ל126 וזה פתח לא נעים בכלל לתביעות ובלאגן שאתה לא רוצה להיכנס אליו (ודי בטוח להפסיד בו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוטרד מהנושא הזה,לדעתי גם מה שיש במשרד הרישוי זה המונה ק"מ האחרון,הרכב אצלי 6 שנים ובטח עוד שנתיים לפחות יהיה אצלי,גם אם כן אפשרי לבדוק כזה דבר..אז מי שיבדוק לפני קניה ויחשוש לא תהיה לי בעיה שיבוא קונה אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה למכור את הרכב פשוט צריך להוציא כפל רישיון,עם המונה המעודכן והנכון,אני לא מתכנן למכור את הרכב אז בטסט הבא יגיע לי חידוש רישיון עם המונה הנכון.

אין צורך להוציא כפל רשיון.

בעוד כחודש ימים יגיע אליך רשיון חדש ומעודכן.

על הרשיון החדש יופיע כמות הנסועה הנכונה + תאריך תשלום + תאריך מבחן.

ובא לציון גואל.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...