Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לדעתכם הקרוס אובר האולטימטיבי סביב 165-170K

ggcohen
שימו לב! השרשור הזה בן 1569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, מה שלומכם?

אשמח לשמוע את דעתכם על הקרוס אוברים שמסתובבים עכשיו בשוק.

ההורים שלי רוצים לקנות קרוס אובר ולא פרייבט בעיקר כי אמא שלי מתלהבת מרכבים גבוהים יותר (לך תסביר לה על מה היא מוותרת בשביל זה). מתעניינים ברכב חדש בעיקר משיקולי תנאי הלוואה.

אמא שלי תנהג על הרכב 80 אחוז מהזמן אז הביצועים הם מקום שאפשר קצת להתפשר בו, הדגש הוא על תחושת פרימיום, על אמינות גבוהה ועל שמירת ערך

ה-3008 נראה כמו בחירה מצוינת אבל (אולי לא בצדק) אני חושש מהאמינות ומהסחירות שלו בעתיד וגם, במחיר הזה רק גרסת ה-1.2 ליטר באה בחשבון והיא מרגישה קצת מנותקת מדוושת הגז

סיאט אטקה וסקודה קארוק - נשמעות כמו האופציות הרציונליות מבין מה שיש לשוק להציע, מעבר לזה שאני אישית חושב שהלוק שלהן קצת מנומנם, גם פה אשמח אשמח לשמוע מה יש לכם להגיד על השוק והאמינות של המותגים האלה

ניסאן קשקאי - חבילה די טובה בגרסה היקרה אבל תא הנוסעים שלו מרגיש זול להחריד

מאזדה CX 30- סקסי בטירוף, אולי אין מה להתבכיין כל כך על המנועים המיושנים והמחיר?

מאזדה CX 5 בגרסת ה-2 ליטר - שוב, כלי שנראה נהדר מכל הבחינות אבל ככה"נ זולל אפילו יותר דלק מה- CX 30 כי המנועים מאד דומים אבל הוא כבד יותר

טוסון ?

בקיצור, אשמח לשמוע את דעתכם גם על הדגמים האלו ובכללי, איזה קרוס אובר לדעתכם משרת את האינטרסים שהצגתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך, כאשר כנראה אין צורך בג'יפון גדול יותר ומרווח, הייתי בודק קודם כל את מאזדה cx30.

היא כן נותנת תחושה של איכות גבוהה בתוך הרכב, יש לה מספיק כוח ( לצרכים שתיארת ), לא צפויות בעיות אמינות ( זה הצד החיובי של מנועים וגירים וותיקים ). לגבי שמירת ערך, אי אפשר לדעת בוודאות, אבל צניחה חדה במחיר כנראה שלא תהיה (על סמך הדגמים האחרים של מאזדה). צריך לבצע נסיעת מבחן כדי לראות שהיא מרגישה מספיק נוחה ולא קשיחה מדי לאמך.

בגבול העליון של התקציב נמצאת טויוטה ראב 4 בנזין הבסיסית.

מבחינת האמינות ושמירת ערך אין מה לחשוש, אבל הגימור הפנימי לא מלהיב במיוחד, חיצונית היא עניין של טעם.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל3008 אין לא בעיות אמינות, וגם לא בעיות סחירות. הרכב מגלה אמינות מופתית, וביקוש יוצא דופן כיד שניה.

לגבי המנוע 1.2, הביצועים אמנם לא מסמרי שיער אבל לא הייתי אומר ״מנותקים מדוושת הגז״.

בדיוק קראתי על ה5008 במגזין What Car הבריטי, והמנוע 1.2 הוא המומלץ שלהם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 3008 מציע אבזור בטיחות מאוד בסיסי באקטיב, רוב המתחרים מציעים מערך רחב יותר.

האטקה והקארוק באמת קצת משעממים, האטקה בתקציב הזה יכולה להגיע בדגמים המאובזרים יותר אבל אז התמורה למחיר פחות מרשימה. בקארוק הדגם הבסיסי נראה מאוד פשוט מבחוץ עם הג'אנטים הקטנים.

ניסאן קשקאי כמו הפיג'ו מחסיר מערכות בטיחות, הוא כבר מרגיש מיושן וקצת מחוספס, גם בדגם המאובזר הוא לא הרשים אותי במיוחד אבל הביצועים מעולים.

שני הדגמים של מאזדה מעניינים מאוד, את ה-CX30 תוכלו לקנות בדגמים מאובזרים יותר, הוא חדש ומציע אבזור בטיחות עשיר מהדגם הבסיסי ולדעתי לפחות הוא נראה מעולה.

יונדאי טוסון לא מציע יתרון על אף אחד מהדגמים שהוזכרו כבר, אם כבר אז ספורטאז' מגיע עם יחידת הנעה חזקה יותר ומוצע במחירים עדיפים.

מציע לבדוק גם את קיה אקסיד החדש ואת פולקסווגן טיגואן שמגיע עכשיו גם בגרסה פשוטה יחסית במחיר נגיש.

בכל אופן פרימיום של ממש לא נראה לי שיורגש באף אחד מהדגמים. המאזדות הכי איכותיות ומציעות ערך מוסף כלשהו בתחום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי שולל את רוב האופציות עם הגיר הרובוטי והמצמד היבש.

נראה לי ששלושת הרכבים הכי מומלצים בסגמנט הם ה-cx30 ה-c5 איירקרוס וה-3008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן פרימיום של ממש לא נראה לי שיורגש באף אחד מהדגמים. המאזדות הכי איכותיות ומציעות ערך מוסף כלשהו בתחום הזה.

לא רוצה להישמע כמו פיז׳ו פאנבוי (אני לא, פשוט יודע להעריך רכב טוב כשאני פוגש אחד....), אבל ה3008 לא נופלת באיכות מצמד המאזדות, ותא הנוסעים שלה, למרות שכולנו התרגלנו אליו כבר, עדיין מרהיב.

מסכים שהוא יקר ובדגם הבסיסי יש מאובזרות ממנו. מציע גם אני לבדוק את הקיה החדשה ואת הטיגואן אם כי הוא חורג מהתקציב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

+1

מיותר להגיד שאני לא פיג'ו פאנבוי,

אך כאשר מגיע קרדיט צריך לשחרר טינה,

אחרי שנהגתי ב3008 (1.6T בנזין פרימיום בן חודש) באמת שהוא היה מעבר לציפיות, איכות ברמה גבוהה מאוד בלי פשרות, וכיף שאין ברכבים הרבה יותר יקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מחבב את הפיג'ו ואין ספק שהוא מציע עיצוב ותחושה מאוד יחודיים, מבפנים ומבחוץ.

עם זאת מבחינת איכות חומרים הוא אולי מציע מגוון וכמה חומרים ייחודיים, אבל הוא לא מעניק תחושה איכותית יותר מהמאזדה או הפולקסווגן, לא באקטיב ובעיני גם לא בפרימיום. יש גם מקומות כמו טבור גלגל ההגה שנמצא ממול מול הנהג ועשוי פלסטיק פשוט ומחוספס ובכמה רכבים שיצא לי לדגום גם עם קצוות חדים שמרגישים לא נעים בידיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין ה 3008, בסכום הזה לדעתי כבר נכנסת גרסת הפרימיום שלה יש היקף מערכות בטיחות מצויין.

ה CX30 מאוד נמוכה ביחס למתחרות, כך שכדאי לבדוק שאמא שלך מסתפקת בעניין הגובה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי המתחרים העיקריים הם צמד הניוקאמרס CX30 ו XCEED. דומות מאוד חיצונית, השניה נאה יותר אבל גם נמוכה יותר, מידות פנים וחוץ כמעט מקבילות, המזדה חזקה יותר ויש לה דשבורד יפהפה, לקיאה מנוע טורבו עם פחות סוסים, דשבורד קצת אפרורי ביחס אבל תג מחיר נגיש משמעותית. אין לי מושג איך הן מרגישות בנסיעה, נסיעת מבחן צריכה לגלות משהו מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גירסת הבנזין הבסיסית במחיר של 170 אלף ₪, ירדה מההיצע.

הדגמים הזולים ביותר של הראב 4 כעת מתחילים במחיר של 181 אלף ₪ (בנזין והיברידי).

לפותח השרשור,

האם מדובר ברכב ראשון או שני במשפחה (ואז מהו הרכב השני?)

כמה אנשים יסעו ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך, כאשר כנראה אין צורך בג'יפון גדול יותר ומרווח, הייתי בודק קודם כל את מאזדה cx30.

היא כן נותנת תחושה של איכות גבוהה בתוך הרכב, יש לה מספיק כוח ( לצרכים שתיארת ), לא צפויות בעיות אמינות ( זה הצד החיובי של מנועים וגירים וותיקים ). לגבי שמירת ערך, אי אפשר לדעת בוודאות, אבל צניחה חדה במחיר כנראה שלא תהיה (על סמך הדגמים האחרים של מאזדה). צריך לבצע נסיעת מבחן כדי לראות שהיא מרגישה מספיק נוחה ולא קשיחה מדי לאמך.

מבחינת האמינות ושמירת ערך אין מה לחשוש, אבל הגימור הפנימי לא מלהיב במיוחד, חיצונית היא עניין של טעם.

תודה רבה על התגובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...