Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Bilstein sportline vs Koni STR.T

שימו לב! השרשור הזה בן 1545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין להחליף את הבולמים ועל הדרך להתקין סט יותר ספורטיבי שיתן בנוסף הנמכה של מספר ס"מ.

ראיתי שיש את שני המוצרים שציינתי בכותרת, כאשר:

• bilstein sportline: שילוב של bilstein b12 ו eibach sportline
  • koni str.t : שילוב של koni str.t ו קפיצי H&R

שני הסטים פחות או יותר נותנים את אותו סדר גודל של הנמכה, הKoni טיפה זול יותר.

אני מתלבט מה יותר מומלץ, אני יודע ששתי החברות טובות אבל לא היה לי שום ניסיון איתם (מלבד סט קפיצים של eibach prokit באחד הרכבים בעבר).

למישהו יש חוות דעת מעבר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bilstein הם טיפה יותר קשים ופחות נעימים לדעתי הKONI מהניסיון שלי אתם הם שילוב של ספורטיבי עם נוחות הייתי הולך עליהם

דרך אגב על איזה רכב מדובר?

Honda civic eg9 manual 1995

Honda civic es1 manual 2004

הונדה הציתה את הדמיון!

היוםMX5 NC1 כי יש חוויות של פעם בחיים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...