Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה פיצוי לבקש על חתיכת זכוכית בפיצה?

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מדובר על פיצה קפואה של שגב "פיצת שף סיצליאינית".

בבצק של הפיצה הייתה חתיכת זכוכית די עבה בגודל 0.5ס"מ*0.5ס"מ, במזל הרגשתי את החתיכה בפה ולא בלעתי אותה.

שלחתי מייל ליבואן עם תמונות ותאור המקרה.

איזה פיצוי לפי דעתכם אני צריך לבקש מהיבואן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במקרה דומה שקרה לי לפני כעשור, בו מצאתי מסמר בסלט במסעדה נחשבת בתל אביב, קיבלתי זיכוי מלא במקום על הארוחה על כל משתתפיה (כאלף ומאתיים ש"ח).

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק בכזה מקרה, הוא די ברור מי צריך להוכיח מה.

אם אתה רוצה באמת פיצוי, אתה צריך להתייעץ עם עו"ד שמכיר את התחום.

יכול להמליץ לך על היוזר KOOKE שייצג אותי בעבר במקרה בו נפגעתי עקב תקלת ייצור במוצר צריכה של אחד היצרנים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נשאל אחרת, מה אתה רוצה שיתן לך ?

הוא יכול לזכות אותך על המוצר ולתת לך שוברי קניה למוצרים אחרים כפיצוי

הוא לא יתן לך יהלומים ולא את המרצדס שלו

אחרי הכל מצאת חתיכת זכוכית, לא תפסת פה על חם הברחה של בשר פיגולים או החלפת מדבקות עם תאריכים

לא מאחל לאף אחד לבלוע זכוכית וגם לא לטעום או לגלות אותה בפיצה שהוא הכין לילדים שלו

אבל שום דבר לא נעשה בכוונה והפיצוי שאפשר לקבל כאן הוא לא גבוה,

בטח לא ברמה של להתייעץ כאן, כי לא חושב שיש בכלל סיטואציה שאתה פונה אליו ואומר מה יהיה הפיצוי.

תיידע אותו והוא יגיד לך מה הפיצוי

לפנות לעורך דין ?!

עם כל הכבוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

לשם רפרנס, כשמצאתי תולעים בעוף הטרי שלי ב-2013 זה נגמר בפיצוי של 250 שקל בתווי קניה. כנראה שאפשר היה ללחוץ קצת ולהוציא יותר, אבל זה לא הסגנון שלי והסתפקתי בדיאלוג עם היצרן מבלי ללכת לתקשורת או למדיה החברתית.

מספר חודשים מאוחר יותר מצאנו תולעים דומות בעוף בגריל שקנינו בסניף אחר של אותה רשת. כשחזרנו לחנות והצגנו את הראיות לקופה הראשית, אמרו לנו פשוט לקחת עוף אחר מאותו מדף בנימה של 'מה אתם רוצים מהחיים שלי'.

המסקנות הוסקו ומאז פשוט הפסקנו לקנות בשר מכל סוג שהוא בשופרסל. לא יודע מה להגיד לך על הפיצה חוץ מלחכות לתגובת היבואן. אם לא יגיב תוך פרק זמן סביר (שבועיים נגיד) - דמו בראשו והלאה לפייסבוק. משם, גובה הפיצוי כבר יקבע בהתאם לרמת הוויראליות של הפוסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד 1000 לייקים = 1 שקל

100 תגובות = 1 שקל

איך זה עובד הויראלי הזה ?

[emoji879]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד 1000 לייקים = 1 שקל

100 תגובות = 1 שקל

איך זה עובד הויראלי הזה ?

[emoji879]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לא יודע איך זה בפיצות אבל בטונה ויליגר ( בעקבות ההרעלה בארומה לפני מספר חודשים) אני נהנה ממחיר של 17.90 לרביעייה.

לפני המקרה לא היה ניתן למצוא בפחות מ 20 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

במקומך לא הייתי פונה מיד לעו"ד אלא שולח להם תלונה מפורטת עם תמונות, במקביל גם לאמון הציבור. במידה ומנפנפים אותך או שהפיצוי מגוחך (קבל פיצה חדשה בחצי מחיר) אז אולי כדאי לערב איש מקצוע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במזל הרגשתי את החתיכה בפה ולא בלעתי אותה.

פיצוי בבית משפט בישראל מקבלים בד"כ ע"פ מה שקרה בפועל ולא על מה שהיה יכול לקרות.

אל תיקח עו"ד ואל תזמין מרצדס על חשבון הפיצויים הצפויים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך זה בפיצות אבל בטונה ויליגר ( בעקבות ההרעלה בארומה לפני מספר חודשים) אני נהנה ממחיר של 17.90 לרביעייה.

לפני המקרה לא היה ניתן למצוא בפחות מ 20 ש"ח.

אפשר היה, וגם ב-16₪, הכול עניין של תזמונים של מבצעים ברשתות הרלוונטיות.

בנוגע לטונה המקולקלת בארומה - 100 אחוז אשמת הסניף הספציפי עצמו, האחראים כבר פוטרו. קצת כמו פל קל - אין שום בעיה עם השיטה, רק ששוכחים להזכיר שהנבל שאחראי לקריסת אולמי ורסאי הסיר עמודי תמך (וגם שיפצר את דירתו בלי שום חשבון למבנה שהוא חולק עם השכנים, אבל העיקר שיש "שיטה" להאשים).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אם אתה גרידי ובעל וולגריות מובנית, לפי דעתי אתה יכול להוציא הרבה יותר מתווי קניה.

אני יכול לספר על עצמי, אשתי מצאה בתוך שקית חיטה אומים וברגים גדולים, שלחנו תלונה ליצרן, קבלנו ארגז עם מיקס של קטניות, בכללית, לא היה אכפת לנו מהפיצוי, יותר עניין האומים והברגים, מסתבר איזו מכונה התפרקה על הקו

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...