Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגור לבד? קשה? כמה ולמה.. לאלה שגרים לבד..מבקש עצה

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, אספתי לי בערך 15 אלף ש"ח ויש לי עבודה קבועה (אני מקווה..) והגיע הזמן לעוף !

אז ככה, אם יש מישהו שגר לבדו , בדירת ..רצוי סטודיו , (חדר אחד + סלון ?)

כמה יעלה להשכיר דירה כזו ? אין לי מושג לגבי כל מיני מילים מוזרות כגון ארנונה ? ועוד כל מיני תשלומים , אם מישהו יכול לתת לי בערך הצעת מחיר או לפחות הסבר.. לא צריך ריהוט (אני יבוא מהבית :D ) , ולא שום דבר אחר (מקרר וכו הכל יש) , אשמח לכל תשובה

אורן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מושג מה זה ארנונה ואתה רוצה כבר לעוף מהבית?? :shock:

טוב אז ככה:

השכרה היום +אוכל+ארנונה(מיד אסביר לך מה זה)+הוצאות שוטפות+ועד בית+אוכל

= בסביבות 3000-4000 ש"ח קבוע כל חודש!!!!! :!:

ארנונה=תשלומים לעירייה בעיר שבה אתה גר עבור:מס ביוב,מים,חשמל,גז,טלפון ובטח שכחתי עוד כמה דברים.

לא קל לגור בשכירות,ה-מ-ו-ן הוצאות. וחוץ מזה,בן כמה אתה שאתה כבר רוצה לעוף מהבית.??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

19 בעוד יומיים :) ותאמין לי יש לי אחלה סיבות

בכל אופן , טלפון אין לי (יש פלאפון חינם מהעבודה) , חשמל .. אפשר לחשוב כבר כמה :)

אוכל .. אמא תבשל וחוצמזה אני לא אוכל הרבה (מי שמכיר אותי יודע..רואים עלי :) )

אני חושב שבשקט אפשר ב 2500-3000 ש"ח לחודש זה משאיר לי 1000 ש"ח בחודש לשטויות \ אוטו :)

מה שמוזר לי אם כך זה איך אמא שלי מסתדרת עם משכורת של 4.5 (אנחנו דירה של 3 וחצי חדרים שבטח השכרה עולה יותר מחדר אחד כמו שאני מחפש..) ועוד קונה לנו ולה בגדים ויוצאים וכו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה...אני אישית מכיר אנשים שלא הצליחו גם להחזיק אוטו וגם לגור בדירה שכורה

אפילו כשהיתה להם עבודה!!! אז זה לא קל בכלל...

אתה חושב שיהיה לך כסף לאוטו??? ומה עם אוכל??? גם אם אמא תבשל לך ותעשה

כביסה,עדיין לא יישאר לך כסף.

זה סרט,שאם אין לך מספיק כסף-אל תיכנס אליו.

אה כן...ואם אתה מדבר עם עדיHGT -מסור לו ד"ש מה-זה חם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדבר איתו המון ואשמח למסור לו אם רק הגדנא לי ממי ? :)

ואין הרבה מה לתחזק אצלי באוטו (בעל צרפתיה שאומר את זה??) חוץ מדלק.. ביטוח משולם לשנה כבר , וטסט בעוד חודש.. תיקונים אבא ישמח לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחל לך בהצלחה בחיים האמיתים.

ה-15 אלף לא יחזיקו לך להרבה זמן אני מניח. להחזיק דירה ושאר ירקות אינו דבר קל וזול בכלל. כל הכבוד על העצמאות אבל לדעתי חשוב פעמיים לפני פעולה, אתה עוד צעיר.

ממליץ לך גם על שותף\שותפה להתחלק בהוצאות.

ושוב. בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדבר איתו המון ואשמח למסור לו אם רק הגדנא לי ממי ? :)

ואין הרבה מה לתחזק אצלי באוטו (בעל צרפתיה שאומר את זה??) חוץ מדלק.. ביטוח משולם לשנה כבר , וטסט בעוד חודש.. תיקונים אבא ישמח לעזור

ד"ש חם מערן/RSI/ראלי/VTR.......(וואי..אני אוהב לגוון :lol: ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מומלץ לך לחפש שותף או שותפה...

זה מקל הרבה על ההוצאות, וגם אפשר להתחלק בהרבה דברים כמו:

לשתוף כלים לנקות את הבית וכ''ו.

אל תהמר ותחסוך בנתיים עוד קצת שיהיה לך בצד, חוץ מזה אם ההורים שלך כאלה

נחמדים ויעזרו לך אז למה לך לעבור לגור לבד?

תקח את זה לאט, ובהרבה מחשבה שלא תידפק בטעות, בדירה מסריחה לבד עם 80 ג'וקים

במקרר.

רד בול נותן לך כנפיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן איש.

אני יודע למה אתה מתכוון.

אני גר לבד מגיל 19.

קודם כל,אני לא יודע איפה אתה הולך לחפש,אבל תיקח בחשבון שבתקציב שאתה נתת אין הרבה אופציות לגור לבד.דירת סטודיו טובה עולה בין 600 ל700 דולר בחודש,בהנחה שמדובר באזור טוב.

נסה באזור ר"ג,גיבעתיים ואם אתה מוכן קצת להתפשר על מרחק אז פ"ת.

בכלל,לצאת בהצהרה שאתה מחפש דירת סטודיו עם 15000 ביד-ואוטו שמן הסתם טוחן אותך ברמה של 1000 -1500 שקל בחודש באחזקה ודלקים זה קצת מוגזם.אתה תחזור להורים תוך חצי שנה-שנה עם חוזה שכירות שנאלצת להפר ובלי שקל על התחת.

אם יש לך את העצבים ליסוע כל יום 40-50 דקות,חפש לך דירה באחד המושבים באזור ראש העין,בן שמן,כביש החוף הישן בואכה רעננה-נתניה.לפעמים יש שם כל מיני דילים של 300-400 דולר לדירת חדר או שניים שכוללת גינה וחנייה שמאפשרת לעבוד על האוטו.גם ביהוד וקיריית אונו זול מאוד.(הכל יחסי).

אין ספק שלגור לבד זה אחלה דבר.אתה עושה מה בזין שלך (היו תקופות שממש לקחתי את זה למימדים פרועים ביותר... :lol: ),ההורים לא יושבים לך על התחת ואם אתה רוצה להפציץ בדי וי די או לעשות דברים שהשתיקה יפה להם,אז זה באמת סבאבה,אבל אל תשכח שגם אוכל (FOOD) עולה הרבה כסף,ארנונה,חשמל ומים גם עולים כסף,ניקיון גם צריך לעשות (היתה לי תקופה איומה בקטע הזה...) וזה ישמע לך קצת מוזר,אבל גם הקטע של הבדידות זה קשה.בהתחלה יש מיליון חברים ובלגאן היסטרי,אבל זה נרגע מהר מאוד אם יש לך שכל.

בגכל מקרה-אם אתה רוצה לחוות את הקטע,תתחיל עם שותף.זה חוסך כסף ואם אתה מוצא שותף שבראש שלך-שיחקת אותה.

ד"א-אחרי שנים רבות של נאמנות בלתי מוסברת לר"ג,אני הולך ככל הנראה להתמקם ברמה"ש או גיבעתיים.אם מישהו מעוניין-אני עוד מעט מתחיל לחפש.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, קודם כל תודה לך , את התשובה שלך חיפשתי :)

אז ככה,

אחרי מס' חיפושים מאוד התחלתיים ובצורה מאוד "לא רצינית" הסתכלתי בערך על מחירי דירות וכו, ומצאתי כמה דירות סטודיו (התקשרתי לברר שאכן מדובר בדירה.. ללא שותף וזה המחיר וכו וכו), במחיר של כ260$ וכו , וחניה לא בעיה כי "בא עם הבניין?" , מצאתי באיזור גבעתיים , ר"ג , פ"ת חיפשתי מצאתי רק באיזור התחנה המרכזית (לא...נראה לי...) , לגבי שותף , אני מאוד מסתדר עם אנשים (ראה ערך טירונות :D ) אבל אני מפחד ליפול על שותף שהוא על הפנים.. איך אפשר לבדוק שותף לפני .. מה שכן אולי אני צריך זה "לארגן" את אחד החברים שלי לשכור איתי דירה, זה יכול להיות אחלה :) , בקיצור הרעיון עוד בחיתוליו , אבל מתפתח במהירות (זה לאחר שבמקום להשקיע על MI16 החלטתי לעבור :) ) , לאט לאט נראה מה עושים ואיך..

המון המון תודה לכולכם ובעיקר לך תומר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, קודם כל תודה לך , את התשובה שלך חיפשתי :)

אז ככה,

אחרי מס' חיפושים מאוד התחלתיים ובצורה מאוד "לא רצינית" הסתכלתי בערך על מחירי דירות וכו, ומצאתי כמה דירות סטודיו (התקשרתי לברר שאכן מדובר בדירה.. ללא שותף וזה המחיר וכו וכו), במחיר של כ260$ וכו , וחניה לא בעיה כי "בא עם הבניין?" , מצאתי באיזור גבעתיים , ר"ג , פ"ת חיפשתי מצאתי רק באיזור התחנה המרכזית (לא...נראה לי...) , לגבי שותף , אני מאוד מסתדר עם אנשים (ראה ערך טירונות :D ) אבל אני מפחד ליפול על שותף שהוא על הפנים.. איך אפשר לבדוק שותף לפני .. מה שכן אולי אני צריך זה "לארגן" את אחד החברים שלי לשכור איתי דירה, זה יכול להיות אחלה :) , בקיצור הרעיון עוד בחיתוליו , אבל מתפתח במהירות (זה לאחר שבמקום להשקיע על MI16 החלטתי לעבור :) ) , לאט לאט נראה מה עושים ואיך..

המון המון תודה לכולכם ובעיקר לך תומר :)

בכיף.

קודם כל,בשביל לדעת עם מי אתה גר,עושים ראיון.אל תתבייש לשאול בדיוק מי ומה.תשאל אם יש להם חבר/חברה.אף אחד לא רוצה שפתאום "תעבור" איתו גם חברה/חבר של השותף.זה לא נעים לשאול,אבל תברר גם מה רמת הניקיון של הבן אדם.אף אחד (פרט למקרים ספציפיים של בחורות קועות בשכל) לא נקי במיוחד,אבל נדרשת איזושהיא רמת ניקיון בסיסית.

מעבר לזאת-תבדוק אם הבן אדם מתכוון להביא מיליון חברים.זה נחמד שיש לבן אדם חברים,אבל אם אתה צריך לקום למחרת לעבודה,זה די מבאס שיושבים לך בסלון 10 סטלנים

ורואים את"מועדון קרב" תוך תקיעת נאדים...

תבדוק מה עלויות האחזקה של הדירה.מה גובה החשבונות.

לגבי לגור עם חבר-זה יכול להיות מבורך וזה יכול להיות זין.אם מדובר בחבר טוב ,זה נחמד,אבל הכל תופס פרופורציות שונות כשאתה מגלה שהבן אדם נוטה לחרבן 20 דקות

בלי להוריד את המים,לא יודע להחליף מנורה וחברה שלו גומרת בצרחות "כן קאובוי".בגלל שטויות כאלה,חברים טובים הופכים לאויבים וזה קטע רע... אז תבדוק היטב עם מי אתה גר.

מעבר לזה-זה גם יכול להיות חוויה שלא מהעולם הזה אם מוצאים שותף טוב.יש לי שותף כזה,שאנחנו בקשר עד היום.

(רוב האנשים היו שומרים על קשר עם שותף שעושה איתם תחרות ריצה בעירום עד למכולת וחזרה באמצע ר"ג,בקור אימים,בשביל 100 שקל).

זה אשכרה כמו זוגיות.כי סה"כ,אתם יושבים אחד בתחת של השני... תן לו את החופש שלו והוא ייתן לך גם.

זהו בערך.שיהיה לך בהצלחה.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מעט נצטרך לעשות אופ טופיק לגבי הדבר הכי מטורף שעשית..בלי קשר לרכבים.

תומר-נראה לי שאתה תהיה בין הזוכים הראשונים או אפילו מקום ראשון.

לרוץ עירום למכות בשביל 100 שקל...יאללה היו לך תקופות זנות אה?! :shock::lol::wink:

החיים הם סחיטה של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...