Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לקניית רכב ספורטיבי

Idan Bin-Nun
שימו לב! השרשור הזה בן 1534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחזיק ביונדאי ולוסטר 2015 עם 140 כ"ס, מרוצה ממנה עד הגג- 0(!) תקלות מכניות למרות נהיגה אגרסיבית. הייתי ממשיך איתה בכיף עוד כמה שנים אבל כנכה צה"ל יש לי אפשרות להחליף אותה.

מחפש רכב ספורטיבי חדש ומגלה שאין שום היצע בארץ בסביבות ה- 130k ש"ח

ב-2014-15 לפני שקניתי את הולוסטר היה לי היצע ענק לתקציב הנ"ל, כמו מגאן 3 דלתות, לאון FR, קיה סיד קופה, אאודי 1 ומיני

מה קרה בשנים האחרונות? הרכבים הנ"ל כבר לא מוצעים למכירה או שהמחירים שלהן קפצו בעשרות אלפי שקלים. ולמה לעזאזל יונדאי לא מיבאים את הדגם החדש של הולוסטר, הקופה הכי נמכר בארץ במשך כמה שנים?

אשמח לדעת אם פיספסתי משהו והאם יש רכב חדש קומפקטי (עדיפות ל-3 דלתות) בסביבות ה-140 כ"ס בתקציב של 130K~

הדבר הכי קרוב שמצאתי זה לאון בגימור style עם 150 כ"ס אבל אני לא מתחבר לעיצוב.

עריכה אחרונה על ידי Idan Bin-Nun
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמעט כל היצרנים חיסלו את מרכב ה3 דלתות עקב מכירות נמוכות ועברו לקרוסאוברים במקום.

הוולוסטר נמכרת בשוק האמריקאי ולא באירופאי.

אולי הונדה סיוויק האצבק, העיצוב שלה דיי בולט ושונה מרוב המשפחתיות.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שהסיביק באמת בדיוק עונה לדרישות.

ניסית לגשת לסניף ולבדוק?

לפעמים ניתן לגשר על הפרשי המחיר בצורות שונות.

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שיואב ציין למרבה הצער היצרנים זנחו בדור האחרון את ייצור מרכב השלוש דלתות, אבל אם תהיה מוכן להתפשר מעט על הדרישה לרכב חדש תמצא בתקציב הזה מבחר ענק של רכבי 3 דלתות משנים 2017-2018, חלקם ספורטיביים יותר מהולוסטר וחלקם דומים באופי. 208 GTI, ליאון ואיביזה FR, קורסה OPC, סדרה 1, A3 ועוד.

מאוד אוהב את הסיוויק, חבל שאין דגם ביניים בין הרגיל לספורט

יש, זה ה 1.5 טורבו עם 182 כ"ס.

עריכה: חשבתי שהתכוונת לטייפ R, מבין שהתכוונת בעצם לגרסה בין 1.0 ל 1.5 שבאמת אין.

עריכה אחרונה על ידי itaimoto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל חוסר האופציות הייתי מעדיף אפילו לרדת בתקציב ולשקול איביזה FR חדשה, לצערי 5 דלתות. נראה אם עד הקנייה בפועל תצוץ איזו הפתעה אחרת, אולי הקורסה החדשה אם תגיע עם תמחור מפתה וביצועים סבירים לסופר מיני רגילה

עריכה אחרונה על ידי Idan Bin-Nun
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות שירות צנוע לקהילת חובבי הרכב בישראל ולפנות לסוזוקי בשאלה "האם ומתי תגיע הסוויפט ספורט".

בזמנו שאלתי אותם לגביה ובתמורה הם אמרו "תשאיר לנו פרטים וניצור איתך קשר". אולי הם ניסו לבדוק ביקושים.

הייתי גם שואל ברנו האם תגיעה קליאו 130 כ"ס

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמורה להיות בעיה לקנות סיוויק 1.5T במחיר שנע סביב 140K,

מדובר על רכב עם 182 סוסים (תיאורטית), עם יופי של חבילת בטיחות ומולטימדיה, כך שאתה תהנה ממנו מאוד.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטודיל ישנן מס' חתיכות מהאלפא מיטו תלתן האוט'.

מנוע 1.4T עם 170 כ"ס, חלון גג, מושבי עור ושאר הפינוקים.

כולן יבואן 0 ק"מ.

ציפור קטנה לחשה לי שהמחיר לא רחוק מהתקציב שלך.

שווה בדיקה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות שירות צנוע לקהילת חובבי הרכב בישראל ולפנות לסוזוקי בשאלה "האם ומתי תגיע הסוויפט ספורט".

בזמנו שאלתי אותם לגביה ובתמורה הם אמרו "תשאיר לנו פרטים וניצור איתך קשר". אולי הם ניסו לבדוק ביקושים.

הייתי גם שואל ברנו האם תגיעה קליאו 130 כ"ס

לא ענו לי היום בשתי סוכנויות ולא חזרו אלי משלוש אחרות שהשארתי להן פניה בשבוע שעבר, לא לחוצים למכור אולי. למרות שתאכלס? לא מצאתי ברשת שום מידע על מכירה קרובה של הדגמים שהתעניינתי לגביהם.

הקליאו יכולה להיות מעניינת אבל אני מניח שאם היא היתה קרובה הם היו כותבים "בקרוב" באתר, כמו סיאט עם הקורסה החדשה שכרגע מאוד תופסת את תשומת הלב שלי. בטח תעלה יותר מאיביזה FR אבל אם היא תהיה לא רחוקה מדי ממנו זו אופציה מעניינת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על רכב עם 182 סוסים (תיאורטית), עם יופי של חבילת בטיחות ומולטימדיה, כך שאתה תהנה ממנו מאוד.

146+2 אגרת רכב. אוהב את הרכב והייתי שוקל אבל החלטתי לרדת בתקציב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטודיל ישנן מס' חתיכות מהאלפא מיטו תלתן האוט'.

מנוע 1.4T עם 170 כ"ס, חלון גג, מושבי עור ושאר הפינוקים.

כולן יבואן 0 ק"מ.

ציפור קטנה לחשה לי שהמחיר לא רחוק מהתקציב שלך.

שווה בדיקה.

עידן

תודה! באסה כי החלטתי להוריד תקציב, אבל אם הוא יעלה המיטו בהחלט מתחרה מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על הסיוויק, רכב נחמד מאוד, 182 כ"ס אבל מרגישה ונוסעת חלש יותר מהאדם S שלי ואני ללא שיפורים שזה 150 כ"ס. כן אני יודע ששלי חצי מגודל הסיוויק, אבל שוקלת 1.2 טון, אולי זה הגיר הרציף שהורס.

מצד שני אם הולוסטר היתה לו מהנה אז הסיוויק תהיה לו שמיים וארץ

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על הסיוויק, רכב נחמד מאוד, 182 כ"ס אבל מרגישה ונוסעת חלש יותר מהאדם S שלי ואני ללא שיפורים שזה 150 כ"ס. כן אני יודע ששלי חצי מגודל הסיוויק, אבל שוקלת 1.2 טון, אולי זה הגיר הרציף שהורס.

מצד שני אם הולוסטר היתה לו מהנה אז הסיוויק תהיה לו שמיים וארץ

ה-CVT אכן גורע, וכן, יש לך איזה 200-250 קילו פחות...

תוכנה משפרת טיפה את הסיוויק לפי מה ששמעתי (בחו"ל עפים על התוכנה של HONDATA, בארץ אין לזה יותר מדי שוק וענייני אחריות וכו'..) - אני לא שיפרתי את הרכב ואני נהנה ממנו,

אם רק היתה תיבה אחרת (אייסין \ ZF וכאלה..) הרכב הזה היה הרבה יותר מעניין.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...