Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרה לגבי ביטוח רכבי יוקרה AIG וחוות דעתכם

שימו לב! השרשור הזה בן 1546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הייתי שמח לקבל את חוות דעתכם בנושא.

לפני שבועיים התעניינתי ברכישת רכב חדש בשווי 462 אלף ש״ח (כן, יקר, אבל הגשמת חלום). התקשרתי לסוכנות ביטוח גדולה שמתעסקת ברכבי יוקרה כדי לקבל הצעה (גילוי נאות, אישתי מכירה את הבעלים של החברה), קיבלתי מחיר של 12,500 מקיף וחובה, הבנתי, נשמע לי יקר והמשכתי הלאה.

דיברתי עם האיש מכירות מהסוכנות, והוא המליץ לי להתקשר לחברת AIG ביטוח רכבי יוקרה, ולדבר עם בחור בשם איתי, הבחור ענה לי בדרכו ליום כיף של החברה, בשונה מביטוח לרכבים רגילים, במקרה הזה עונה הנציג ממש ומהר והמספר סלולארי (ולצערי השיחות לא מוקלטות), ואחרי העברת הפרטים שלי ושל הרכב, אמר בביטחון מלא שהעלות ביטוח לרכב הנ״ל (רכב ייחודי יחסית) היא בסביבות ה 9,000 מקיף + חובה, על פניו מחיר מעולה!

אחרי שבועיים שהעסקה עם הרכב יצאה לפועל, פניתי שוב לAIG כדי לעשות ביטוח, איתי היה כבר מול מחשב וראה שבעצם פנימי כבר לסוכנות לגבי הרכב הזה ואמר לי, מצטער, אבל תצטרך לחזור אליהם, יש לנו הסכם ואתה לא תוכל לרכוש ישירות ממני, חזרתי לסוכנות וקיבלתי את המחיר הקודם עם הנחה קטנה, אבל עדיין 2,500 יקרה יותר.

מאותה נקודת זמן, לא משנה למי פניתי בסוכנות או ב AIG (נראה שאיתי הוא היחיד בתחום היוקרה אצלם) קיבלתי יחס קר, דאג לחזור אליי מהטלפון במשרד, כדי שמה שהוא אומר עכשיו יוקלט, ודאג לחזור על עצמו שזה המחיר ואין לנו מה לעשות, ולא יכול להיות שיש אנשים שעשו ביטוח בסכום כזה לרכב הזה ועוד כל מיני חירטוטים למיניהם, כדי שאעשה את הביוטוח בעלות הגבוהה דרך הסוכנות שבוודאות יש להם הסכם ברזל ביניהם.

השאלה כאן, מה דעתכם על המונופול / קומבינה בין הסוכנות הגדולה (והמוכרת יחסית) ל AIG ? האם זה תקין?

חייב לציין שלמרות ה״קשרים״ בסוכנות הגדולה, הם חזרו על עצמם כמו תקליט שבור, וכמו אנשי מכירות לא ממש מוצלחים.

לדעתי זאת חוצפה וביריונות של הסוכנות, וכן של AIG

אבל אשמח לשמוע את דעתכם והמלצותיהם.

נ.ב כל מה שכתוב פה זה אחד לאחד מה שקרה, הלקוח חשוב, אבל הקשר עם הסוכנות הרבה יותר.

עריכה אחרונה על ידי Erez1980B
תיקון כותרת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, בלי ח"ח לזלזל, הפרש שנתי בביטוח של 2,500₪ לבן אדם שקונה רכב בכמעט חצי מיליון ₪ זה, איך נגיד, ההגדרה המילונית של "צרות של עולם ראשון", אם אתה מבין למה אני מתכוון.

למה לא ניסית לפנות לחברות / סוכנויות אחרות?

אני מודה שלא הבנתי לגמרי את הסיפור, אבל יכול להיות שיש איזה הסכם שיווקי בין שני גופים, זה באמת לא נשמע לי סוף העולם או בעיה אקוטית. יש מספיק חברות ביטוח בים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום קומבינה.

זה ההסכם שלהם מול היבואן/סוכנות

תמשיך לעשות סקר שוק ותסגור איפה שיהיה לך הכי נכון גם במחיר וגם בשירות.

נסה אצל אריק יעקב מאלמוג סוכנות לביטוח

הוא מתמחה ברכבים מיוחדים

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ציפיתי לקבל את תגובה מה זה בשבילך 2,500 שח וכו, מהצד נשמע הגיוני, לא אכנס לפרטים, אבל הרכב נקנה כולו בהלוואה, כמו שאמרתי הגשמת חלום, ולא הגעתי עם מזוודה של מזומנים, ככה ש-2,500 שח זה הרבה מבחינתי להוסיף לתשלום החודשי של הרכב, ויש פה עקרון.

אני מדבר על זה שחברת ביטוח גדולה מעדיף לדפוק לקוח, כדי להישאר נאמנה לסוכן הגדול ו״השמן״, המקרה המיוחד פה לעומת ההסכם שאתה מדבר עליו הוא שהסוכן הספציפי הזה (איתי), שנחשב הבחור שכנראה מנהל את הצוות יוקרה נתן לי מחיר בטלפון, אבל מכיוון שהשיחה לא הוקלטה, הכחיש והתנהג בצורה מגעילה.

לגבי פנייה לסוכנויות אחרות, כמובן שיקרה, פשוט רוב הגדולות והחברות שמבצעות השוואות צריכות מספר רכב, שעדיין לא קיבלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ציפיתי לקבל את תגובה מה זה בשבילך 2,500 שח וכו, מהצד נשמע הגיוני, לא אכנס לפרטים, אבל הרכב נקנה כולו בהלוואה, כמו שאמרתי הגשמת חלום, ולא הגעתי עם מזוודה של מזומנים, ככה ש-2,500 שח זה הרבה מבחינתי להוסיף לתשלום החודשי של הרכב, ויש פה עקרון.

לא רוצה להכנס לך לכיס, רק שני דברים:

א. אל תצפה לקבל אמפטיה על הוצאה לא צפויה של 2,500₪ שניה אחרי שהצהרת שקנית רכב בחצי מיליון. זה לא עובד ככה.

ב. אם הוצאה שנתית של 2,500₪ מכבידה עליך ברמה של פתיחת שרשור אחרי שקנית רכב בחצי מיליון ₪ - יש פה בעיה הרבה יותר עמוקה, והיא לא קשורה לסוכנות או לחברת הביטוח.

אני מדבר על זה שחברת ביטוח גדולה מעדיף לדפוק לקוח, כדי להישאר נאמנה לסוכן הגדול ו״השמן״, המקרה המיוחד פה לעומת ההסכם שאתה מדבר עליו הוא שהסוכן הספציפי הזה (איתי), שנחשב הבחור שכנראה מנהל את הצוות יוקרה נתן לי מחיר בטלפון, אבל מכיוון שהשיחה לא הוקלטה, הכחיש והתנהג בצורה מגעילה.

חברת ביטוח / סוכן / איתי מעדיפים את מה שיכניס להם יותר כסף. נקודה. אם הסוכנות מביאה עוד עשרה "פראיירים" שכל אחד יבטח במחיר עודף של 2,500₪, חברת הביטוח תעדיף את זה ע"פ פגיעה בהסכם לטובת לקוח אחד. זה מעצבן, אבל זה המצב. הלוואי שזה היה הדבר הכי "מגעיל" שקורה בתחום הביטוח, או בכלל בתחום הרכב.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה עוד סוכנים וסוכנויות ברגע שאקבל את מספר הרכב, נראה שזה תנאי לקבל מחיר ברכבים מהסוג הזה.
בדוק בסוכנות שקנית בה את הרכב מה קוד הדגם. זה יאפשר לך לבצע סקר שוק כבר עכשיו.

Sent from my Motorola Dynatac 8000x using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי ממה אתה "מזהיר" בכותרת השרשור.

לפני שקופצים לבקש הצעות מחיר, כנראה רלוונטי לביטוחים יקרים, לחשוב לפני שקופצים ומבקשים מכל אחד, הסדר בקשה יכול לחסוך עשרות אחוזים לפעמים.

ובגדול, מזהיר מחברה כמו AIG שלא סופרת לקוח סופי, אז לפחות שזה יהיה מתועד למי שעושה חיפוש גוגל קטן ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מחיר של 12500 לביטוח מקיף וחובה זה מחיר מעולה לדעתי עבור רכב ששוה כמעט חצי מיליון שקל.

אני מכיר לא מעט אנשים שמשלמים מחיר דומה עבור רכב ששווה חצי.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...