Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרה לגבי ביטוח רכבי יוקרה AIG וחוות דעתכם

שימו לב! השרשור הזה בן 1569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב, מחיר של 12500 לביטוח מקיף וחובה זה מחיר מעולה לדעתי עבור רכב ששוה כמעט חצי מיליון שקל.

אני מכיר לא מעט אנשים שמשלמים מחיר דומה עבור רכב ששווה חצי.

זה תלוי בהרבה רכיבים, כגון גיל הנהג, עבר ביטוחי ועוד, אבל לא לפחות באיזה רכב, פה מדובר ברכב חשמלי מלא, דבר שמוריד את עלות הביטוח משום מה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2,500 שח זה הרבה מבחינתי להוסיף לתשלום החודשי של הרכב, ויש פה עקרון.

2500 זה ההפרש השנתי. ההפרש החודשים הוא 200 שקל, שזה קצת פחות מחבילת טלוויזיה של הוט/יס...

יחד עם כל מה שנאמר, גם הפרש של 2500 שקל בין הצעות לרכב במחיר הזה הוא ממש לא ביג דיל. זה הפרש שאפשר למצוא בקלות גם במכוניות רגילות שעולות 140-150K ובמקרים של מכוניות ייחודיות, גם בכאלה שעולות 50-60K.

ועם זאת, כמובן שאם "קיים" מחיר של 9000 שקל, צא לשוק וחפש במקומות נוספים. הציעו לך את סוכנות אלמוג שמתמחה במכוניות מיוחדות, ואני בטוח שבירור בקבוצות בעלי יגוארים תוכל למצוא עוד סוכנויות כאלה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מגוון חברות ביטוח פשוט תפנה לאחת אחרת, אף אחד לא מכריח אותך ללכת לAIG.

ודרך אגב אם 2500₪ שקל ב*שנה* הבדל מכביד עלייך מאחל לך המון בהצלחה להחזיק רכב מסוג יגואר i pace.

מאמין שגג תוך חצי שנה אתה מוכר אותו בגג עלויות תחזוקה.

אני מהמר חודש וחצי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2500 זה ההפרש השנתי. ההפרש החודשים הוא 200 שקל, שזה קצת פחות מחבילת טלוויזיה של הוט/יס...

יחד עם כל מה שנאמר, גם הפרש של 2500 שקל בין הצעות לרכב במחיר הזה הוא ממש לא ביג דיל. זה הפרש שאפשר למצוא בקלות גם במכוניות רגילות שעולות 140-150K ובמקרים של מכוניות ייחודיות, גם בכאלה שעולות 50-60K.

ועם זאת, כמובן שאם "קיים" מחיר של 9000 שקל, צא לשוק וחפש במקומות נוספים. הציעו לך את סוכנות אלמוג שמתמחה במכוניות מיוחדות, ואני בטוח שבירור בקבוצות בעלי יגוארים תוכל למצוא עוד סוכנויות כאלה.

אבדוק עם אלמוג

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה מקרה דומה לא מזמן, ביטחתי שנה דרך WOBI בסוכנות מסויימת. לקראת סוף תקופת הביטוח התקשרתי גם ישירות לסוכנות לקבל הצעת מחיר.

הם אמרו שבגלל שביטחתי דרך WOBI הם לא יכולים לבטח אותי ישירות. חידוש רק דרך WOBI.

כשקצת לחצתי הבנתי שיש לזה פתרון עוקף. לחכות שהביטוח יגמר, להסתכן ולהשאיר את הרכב לילה בלי ביטוח (מחצות עד נניח 9 בבוקר) ואז להתקשר לסוכנות ולעשות ביטוח חדש (לא חידוש) כי הרי אין ביטוח על הרכב.

מעצבן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...