Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמצעי זיהוי של אזרח ישראל תושב חוץ

Car addict
שימו לב! השרשור הזה בן 1548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

בתור אזרח ישראל תושב חוץ האם ניתן להזדהות בארץ בכל המקומות אשר דורשים תעודת זהות (לדוגמא סניף בנק) באמצעות דרכון.

יש לי תעודת זהות אבל אבד לי הספח ואני מן הסתם לא יכול להוציא ספח חדש עקב היותי תושב חוץ ולא רוצה להיחשב כתושב ישראל בעתיד לצרכי מיסים וכו'..

האם הבנק יכול לסרב לביצוע פעולות (במידה ואני רוצה לסגור את החשבון, בשני בנקים שונים, בנק הדואר ובנק הפועלים לצורך העניין) במידה ואני מזדהה עם דרכון (תקף כמובן).

תודה מראש ושנה אזרחית טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרכון ישראלי? לא, זה לא יעבוד.

אפשר להתנהל עם דרכון זר בארץ בכל מקום שבו הזדהית/נרשמת מראש עם דרכון זר.

מה שכן, אין קשר בין קיומה של תעודת זהות לבין הכרה כתושב חוץ וכיו"ב - היה פה שרשור בנוגע לניתוק זיקה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוסדות שמכירים (על פי חוק) רק בתעודת זהות. זה כולל, למשל, את לשכת מרשם האוכלוסין ואת הבנקים. עניין די הזוי, שכן הצבעה לכנסת יכולה להבצע גם על סמך דרכון או רשיון נהיגה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

בתור אזרח ישראל תושב חוץ האם ניתן להזדהות בארץ בכל המקומות אשר דורשים תעודת זהות (לדוגמא סניף בנק) באמצעות דרכון.

יש לי תעודת זהות אבל אבד לי הספח ואני מן הסתם לא יכול להוציא ספח חדש עקב היותי תושב חוץ ולא רוצה להיחשב כתושב ישראל בעתיד לצרכי מיסים וכו'..

הוצאת ספח חדש במקום אחד שעבד לא משפיעה על שום דבר בעתיד.

גש לאחד מסניפי משרד הפנים ובקש להוציא ספח חדש. כמובן עלייך להציג ת"ז.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אציין שלגבי בנק הפועלים, כבר יצרתי עימם קשר ואיתם העניין טופל.

אבל השאלה היא יותר כללית,

קבלת תעודת זהות חדשה, עדכון פרטים בת"ז או ספח לתעודת זהות וכו' הינו שירות שניתן רק לתושבי ישראל.

מי שלא תושב ישראל ומחזיק בתעודת תעודת זהות,הוא מסודר.

אבל למיטב הבנתי אין אפשרות בתור אזרח ישראל תושב חוץ להוציא תעודת זהות תוך גילוי נאות מלא של הפרטים העדכניים שלו.

ואנוכי, אשר אבד לו הספח רק רוצה לסגור עניינים בארץ ולהזדהות כדין בכל מוסד אשר אצטרך בו.

לא נראה לי הגיוני שהדבר לא יהיה אפשרי בפניי, אבל כמובן לאחר סידור העניינים עם הבנקים בביקור הקרוב, אתפנה לסידור המעמד/תעודת הזהות.

תודה רבה למגיבים

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...