Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב חדש - תקציב עד 150 אלף ש"ח

Adir Bozaglo
שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברצוני לקנות רכב חדש מהיבואן ואני מתלבט בין שלושה רכבים (( משפחתיים ))

הרכב הוא רכב יחיד במשפחה (( זוג )) בינתיים ללא ילדים.

הרכב ישמש אותי בעיקר בנסיעות לעבודה כ 75 ק"מ (( הלוך חזור ))

מחפש רכב אמין, מרווח עם תא מטען טוב (( לא קטן )), מאובזר, חסכוני בדלק במידה ואפשר, ושיהיה נוח בנסיעות .

אני מתכוון להחזיק את הרכב לטווח ארוך (( 5 עד 7 שנים )) לכן חשוב שיחזיק מעמד עד אז (( בעזרת השם שנחייה )) .

מתלבט בין :

רנו גרנד קופה 1.3 בנזין הדגם המפואר .

טיוטה קורולה דגם הבנזין .

מאזדה 3 החדשה מנוע 2.0 .

אני לא מחפש רכב דיזל או היברידי גם אם זה יחסוך בהרבה דלק .

אשמח לייעוץ בנושא .

ואם יש גיפונים שיכולים להתאים או רכבים שונים אשמח לקבל הצעות .

בתודות מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלושתן מכוניות טובות.

ככל הנראה בתום 5-7 שנים הרנו תאבד הכי הרבה מערכה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

תודה לך על המענה,

הערך הכספי לא כל כך מעניין אותי (( הרי הפרש של 5000 ש"ח פחות או יותר לאחר 7 שנים לא יורגש )) .

השאלה היא האם הרכבים בעיקר הרנו יחזיק מעמד עד אז ? האם ישאר רכב חזק או שהוא לא יחזיק מעמד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

3008 אין ב150K, אולי 1.2T טיפה יותר או אחרי הנחה, אך אני לא הייתי הולך על ה1.2T בלי שיוכח תוך שנה/שנתיים שנושא הרצועה כבר מאחורינו.

פות"ש, תגדיר מרווח, לי רכב האלה יהיו מספקי מרווחים, אך לך, תצטרך לבדוק, בכלל, המאזדה והקורולה לא נחשבות כמשפחתיות מרווחות במיוחד.

אם אתה מתכוונן להחזיק את הרכב כ7 שנים ונושא האמינות חשוב לך, יש את הקיה אקסיד החדש שיכול להתאים, ב146 תקנה את רמת האבזור הכי גבוהה ,יהיה מאובזר, חדש, חסכוני, תא מטען 426 ליטר ו7 שנות אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

3008 אין ב150K, אולי 1.2T טיפה יותר או אחרי הנחה, אך אני לא הייתי הולך על ה1.2T בלי שיוכח תוך שנה/שנתיים שנושא הרצועה כבר מאחורינו.

פות"ש, תגדיר מרווח, לי רכב האלה יהיו מספקי מרווחים, אך לך, תצטרך לבדוק, בכלל, המאזדה והקורולה לא נחשבות כמשפחתיות מרווחות במיוחד.

אם אתה מתכוונן להחזיק את הרכב כ7 שנים ונושא האמינות חשוב לך, יש את הקיה אקסיד החדש שיכול להתאים, ב146 תקנה את רמת האבזור הכי גבוהה ,יהיה מאובזר, חדש, חסכוני, תא מטען 426 ליטר ו7 שנות אחריות.

תודה על המענה, שקלתי את הקיה החדש והוא אכן נראה מתאים, אבל לא מצאתי סקירות טובות . האם יש סקירה כזו בפורום ?

לגבי המרווח אני מחפש רכב שלא יהיה צפוף, יוכל להסיע שני מגוברים ושני ילדים בעוד כ 5-6 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קצת קשה למצוא סקירה כי הרכב עדיין חדש,

אך יש מלא סרטונים ברשת גם ישראלים, שווה בדיקה לדעתי, תעשה נסיעת מבחן תוכל להרגיש את הרכב בעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרכים שלכם לא חייבים לקנות רכב ב 150 אלף₪, ולתקופה ארוכה כדאי מאוד לשקול רכישה של רכב חדש מליסינג 0 קילומטרים ( עם הפחתה משמעותית במחיר ).

למשל, יונדאי אלנטרה 2020 ניתן לקבל בפחות מ 120 אלף שקלים על הכביש מליסינג.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קצת קשה למצוא סקירה כי הרכב עדיין חדש,

אך יש מלא סרטונים ברשת גם ישראלים, שווה בדיקה לדעתי, תעשה נסיעת מבחן תוכל להרגיש את הרכב בעצמך.

תודה לך, אבדוק את הנושא ...

ולגבי שלושת הרכבים שצוינו בגוף הפוסט, איזה רכב עדיף מבחינתך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרכים שלכם לא חייבים לקנות רכב ב 150 אלף₪, ולתקופה ארוכה כדאי מאוד לשקול רכישה של רכב חדש מליסינג 0 קילומטרים ( עם הפחתה משמעותית במחיר ).

למשל, יונדאי אלנטרה 2020 ניתן לקבל בפחות מ 120 אלף שקלים על הכביש מליסינג.

ממה שהבנתי בפורום האלנטרה לא רכב כזה מוצלח ..

מה דעתך על האלנטרה ?

ובמידה ותקציב אינו האילוץ לרכישה, איזה רכב הייתה ממליץ מבין שלושת הרכבים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ3 הבחירות הייתי הולך על ה3,

את המגאן פוסל בגלל שנהגתי באחת דיזל, והעדפתי את המאזדה ספיריט 2014.

קורולה, בגלל שדגם הבנזין מגיל ברמת אבזור SUN, נמוכה מאוד בעיקר לליסינג.

ה3 החדשה לא תהיה הכי מרווחת, אך היא תרגיש היא איכותי, מהנה ובשלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה ב 150 אלף₪ אף אחד משלושת הרכבים שרשמת בהודעת הפתיחה.

אולי הייתי הולך לראות את מאזדה cx30 החדשה.

ולשאלתך, אלנטרה לא פחות טובה לצרכים שלך , רק שכאן אפשר לחסוך לא מעט כספים. וזה כן רכב מוצלח ( אמין, מרווח, נוח, לא יקר לתחזוקה ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ3 הבחירות הייתי הולך על ה3,

את המגאן פוסל בגלל שנהגתי באחת דיזל, והעדפתי את המאזדה ספיריט 2014.

קורולה, בגלל שדגם הבנזין מגיל ברמת אבזור SUN, נמוכה מאוד בעיקר לליסינג.

ה3 החדשה לא תהיה הכי מרווחת, אך היא תרגיש היא איכותי, מהנה ובשלה.

לגבי המאזדה, הבנתי שלגיר שלה יש 6 הילוכים, איך זה ישפיע על הנהיגה בכבישים הינעירוניים ופתוחים ?

ואיך היא מבחינת צריכת דלק ? אני לא מצפה שתהיה חסכונית עם מנוע 2.0 . אבל שלא תשתה דלק כמו אין מחר .

תודה לך ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...