Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי פגיעה ברכב ונסיון לפשרה

b-e-n-n-y
שימו לב! השרשור הזה בן 1545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב רכב של חבר שלי פגע ברכב חונה ומעך לו את כנף הקדמית, כיוון שהם אנשים יראי שמיים השאירו פתק עם פרטים.

בעל הרכב החליט פתאום להשקיע ברכבו ולתקן את הרכב והלך לקבל הצעת מחיר לתיקון הרכב החבוט והישן שלו.

לפי ההצעה כפי שתראו בתמונות הוא רוצה בערך 2500 ש"ח, שוודאי לי שזה יותר משווי הרכב בכלל.

יש לציין שהפגיעה מאיתנו היא רק המעיכה בכנף ולא כל הבלאגן שיש בפגוש הקדמי.

האם ההצעה נראית לכם סבירה או שהוא קיבל הצעה לתיקון של כל הפגוש ורוצה להפיל את זה עליו?

מה עצתכם לעשות במצב כזה?

האם לשלם את מלוא הסכום, האם להציע סכום נמוך יותר או בכלל לפנות לביטוח?

נשמח לעצה, תודה רבה!

IMG-20191231-WA0046.jpg

IMG-20191231-WA0045.jpg

IMG-20191231-WA0043.jpg

InkedIMG-20191231-WA0044_LI.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בס"ד

שילכו לדין תורה...

דבר שני, אם מחליפים כנף, למה הוא רושם פחחות?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל משאירים פתק לא בגלל יראות שמיים אלא כי ככה צריך לנהוג בין בני אדם.

לגבי הנזק יש שלוש אופציות. האחת לדבר עם בעל הרכב ולנסות להסתדר, השנייה היא לערב ביטוח והשלישית להיכנס לנעלי חברת הביטוח ולקחת שמאי מוסכם על הצדדים ולעבוד לפי מה שהוא אומר.

לאור הסכום לדעתי האופציה הזולה ביותר היא לנסות לדבר איתו ובמקרה הכי גרוע לשלם מה שהוא מבקש ישירות לפחח כנגד קבלה ומכתב העדר תביעות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

שילכו לדין תורה...

דבר שני, אם מחליפים כנף, למה הוא רושם פחחות?

הרכב הפוגע הוא אדם ירא שמיים הנפגע לא ממש....

שאלתך היא שאלתי, ולכן זה נראה לי לפי הדו"ח שהוא מנסה לגלגל עליהם את תיקון כל הפגוש או משהו...?

קודם כל משאירים פתק לא בגלל יראות שמיים אלא כי ככה צריך לנהוג בין בני אדם.

לגבי הנזק יש שלוש אופציות. האחת לדבר עם בעל הרכב ולנסות להסתדר, השנייה היא לערב ביטוח והשלישית להיכנס לנעלי חברת הביטוח ולקחת שמאי מוסכם על הצדדים ולעבוד לפי מה שהוא אומר.

לאור הסכום לדעתי האופציה הזולה ביותר היא לנסות לדבר איתו ובמקרה הכי גרוע לשלם מה שהוא מבקש ישירות לפחח כנגד קבלה ומכתב העדר תביעות.

צודק אבל לצערנו רואים שהרבה אנשים פוגעים ולא משאירים פתק..! אבל מי שהוא ירא שמיים, וודאי ישאיר (שלא יהיו אי הבנות, לא כל מי שיש לו כיפה הוא ירא שמיים, אני מתכוון לאנשים באמת יראי שמיים)

אתה חושב שעדיף לשלם לו סכום של 2000 ש"ח מאשר לפנות לביטוח? זה יותר שווה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

כן, נראה שהוא מנסה לרכב על החבר שלך, שיברר את הסעיף הזה מולו.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע שהחבר ינסה לפנות למוסך משלו ולקבל הצעת מחיר נגדית.

אם יהיה פער גדול שיציע לתקן במוסך שלו או לשלם רק חלק מהסכום שהנפגע דורש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפנייה לביטוח יש השתתפות עצמית ואחר כך יש אובדן הנחת העדר תביעות. צריך לבדוק עלות כוללת.

מה שכן, גם בעל הרכב יודע שבפנייה לביטוח הוא יקבל פחות ולכן יש סיכוי שיהיה כדאי לו להתפשר, לשים 1500 שקל בכיס ובכלל לא לתקן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מירושלים, יש בסביבה המון פחחים ערביים שיתקנו את זה מקסימום באלפיה. צביעה מלאה לרכב עולה 3 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הסיבה מדוע הרבה אנשים לא משאירים פרטים.

כי סיכוי לא רע שיפלו על "אנשים טובים" כמו הבחור הזה שמנסה לדפוק בן אדם הגון

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מירושלים, יש בסביבה המון פחחים ערביים שיתקנו את זה מקסימום באלפיה. צביעה מלאה לרכב עולה 3 אלף.

הוא לא מוכן הוא אומר לו אני מתקן איפה שאני רוצה ולפי התנאים שלי, הוא נפל על אדם קשה.

זו הסיבה מדוע הרבה אנשים לא משאירים פרטים.

כי סיכוי לא רע שיפלו על "אנשים טובים" כמו הבחור הזה שמנסה לדפוק בן אדם הגון

בדיוק מה שהחבר אמר לי, אנשים שלא משאירים פרטים זה לא בגלל שהם אנשים רעים, אלא הם פשוט חוששים שיפלו על כאלו אנשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ויש.

פעם אחרונה שמישהו השאיר לי פתק לאחר פגיעה (לפני חודשיים שלושה ככה), התקשרתי אליו לברך אותו ביום טוב. ושחררתי אותו לדרכו.

צירפתי אפילו צילום של הפתק בזמנו. ועשיתי תיקון מקומי (בעצמי) עם צבע שחור.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא אדם קשה, זכותו לבחור את המקום התיקון.

גם אני סירבתי לתקן במקום שבו הפוגע הציע ובחרתי בעצמי.

לגבי המחיר, הבן אדם שפגעו בו לא המציא את המחיר, הוא ניגש למוסך וקיבל מחיר. אפשר לבקש ממנו לקבל הצעה נוספת.

אפשר להפעיל ביטוח אך לא בטוח שזה כדאי עקב עבר תביעות שיהיה והגדלת הפרמיה, אפשר להתקשר ולברר.

אישית? פגעתי ברכב? הוא הביא נתן הצעת מחיר, הייתי משלם ( כן, זה סכום לא נמוך) ושוכח את הסיפור.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי, פונה לבעל הרכב מציע 1500 שקל ולא נפגש בבית משפט לתביעות קטנות.

קח את הצעת המחיר + תמונות ופנה למוסך מטעמך לקבלת מחיר נוסף, מנסיון בתחום זה לא צריך לעלות יותר מאותם 1500 ש"ח וגם זה בהגזמה.

בעל הרכב עובד בשיטת המצליח, אני לא חושב שהוא ישקיע מאמץ בבית דין לתביעות קטנות , הוא פשוט מנסה לבדוק כמה ניתן לסחוט מהפוגע.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכויים גם שהנפגע לא יתקן אקסנט ששווה 1500 שח.

באופן אישי לפני 7 שנים גם נכנסו בי ככה בדיוק באקסנט, רק שגם הטמבון נשבר. החליפו לי טמבון ותיקנו כנף+צביעה זה עלה רק 900 שקל במוסך ישראלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...