Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי פגיעה ברכב ונסיון לפשרה

b-e-n-n-y
שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל - בכל הודעותיי, לא הייתה שום כוונה אפילו כהוא זה לזלזל לפגוע לפסול או להטיף בעניין דת, סה"כ סיפרתי את הסיפור כהווייתוץ.QUOTE=Night Driver;5963204]אהי לא ירא שמיים בשום צורה (אתאיסט גמור) ואני תורם, מתנדב, מסייע לנזקקים ואפילו משאיר פתק כשאני פוגע ברכב ולא קובע לצד השני איפה יתקן.

מי שמשאיר פתק כי הוא מפחד מהעונש גרוע כמו זה שברח. נושאים באחריות כי ככה בני אדם מתנהגים.

כל הכבוד לך, אמת המוסר שלך גבוהה זה מאוד יפה, ולפי דעתך המשאיר פתק מסיבות אחרות הוא לא ראוי להערכה ואפילו לגנאי כמו זה שלא משאיר, את דעתי אשלח לך עוד מעט בהודעה פרטית אם תרצה תעיין שם, כי כבר העירו לי מנהלי הפורום שהודעות כאלו לא מתאימות אז כמובן אני מכבד את כללי הפורום.

יהודי, כהן לצורך העניין, חילוני.

לא רואה שמץ קשר בין התנהגות אנושית של אדם לחברו לכל ציווי דתי שהוא, וודאי לא רואה צורך לדחוף אג'נדה דתית בפורום רכב. כשפגעתי, לרוע מזלי ועקב טעויות שלי, ברכבים אחרים, השארתי פתקים ואף שילמתי לאנשים. לא בגלל הדת, ולא למרות הדת. בלי שום קשר. אין מה להכניס דת לפורום רכב כמו שאין מה להכניס פוליטיקה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

לא הייתה כוונה לדחוף אג'נדה דתית בפורום אלא לספר סיפור אותנטי, ואני כאדם דתי רואה את המציאות מתוך העיניים שלי רואה את עניין הדת בסיפור הזה ובסיפורים אחרים תופס מקום משמעותי לכן הוא נכנס בסיפור, לא היה נסיון לדחיפת אג'נדה או להטפה או להדתה, או לאיך שתקראו לזה,כל אחד רואה את המציאות מתוך המשקפיים שלו, אם תחשבו על זה תוכלו להבין גם אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הייתי מתווכח בשביל 2500 שח ( וגם הרכב שלי לא שווה הרבה יותר...)

מה שכן בשום פנים ואופן לא הייתי מוכן ליפול לסחטנות הזאת.

הייתי מציע לו 2 אלטרנטיבות...1000 שח בהעברה בנקאית.

או שיקח תאוטו למוסך שהוא רוצה ואני אשלם למוסך.

מקריאת השרשור אני בטוח ב1000 אחוז שהוא יקח את ה1000 שח והוא עשה את שלו

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאד פשוט, תביא הצעה לתיקון (מפחח מורשה משרד התחבורה) ותציע לתקן שם או שתילכו לבית משפט.

אם כל הכבוד לבחור ולכל החברה שמתלהמים פה על זכותו של הניפגע הוא לא יכול לבחור לתקן את הרכב בארצות הברית על חשבונך כי אתה אשם.

כל עוד יש הפרש גדול בין הצעה של הפחח מתעמך (מורשה משרד הרישוי) לבין ההצעה מתעמו יש מקום להתווכח ואפילו ללכת לתביעות קטנות.

סך הכל חבר שלך התנהל בצורה טובה וברגע שהוא יציג בבית משפט הצעה זולה בהרבה ממקום מסודר אין עילה לניפגע.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

חברי הלך לפחח ובמקרה היה שם שמאי, ששם את הנזק בכ800 ש"ח ואמר לו שברצונו הטוב יתן לו 1000-1200 ש"ח כדי שההצעה תתקבל. וכך הציע חברי לנפגע והוא כמובן כפי התחזיות של חלק מחברי הפורום חטף את ההצעה, הכסף הועבר והסיפור נגמר בשלום! תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שהחתים אותו על היעדר תביעות.

לא שזה נשמע שהבחור יילך לנוכלות וידרוש עוד נזק, אבל תמיד כדאי לכל מקרה.

מהשרשור היה ברור שזה מצליח מלא נוכלות.

כל הכבוד שלא שילם כמעט פי 3 לחינם.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה שמעלי,

הרעיון הוא לא להחזיר את המצב לקדמותו,

אלא לשלם/לפצות על הנזק שעשית, מה הוא יעשה עם זה - אין זה עניינך,

אם יש לך דוד פחח אתה לא יכול להכריח אף אחד לתקן אצלו...

עצם התשלום הוא לצורך תיקון - היינו השבת מצב לקדמותו עובר לגרימת הנזק.

כך גם חברת ביטוח פועלת. זה רעיון הבסיסי בעניין. אתה יכול ללכת למוסך הסדר של חברת ביטוח (דוד פחח) או למוסך שלך. אף אחד לא מכריח, אבל התשתתפות עצמית שלך שונה בשני המקרים. לכן אין בן אדם חייב לשלם על תיקון שההוא יבחר אם קיים פער משמעותי מאופציה נגדית סבירה. אתה יכול גן לא לתקן ולקחת את הכסף, אבל הזכום יהיה הכי נמוך שאפשר. כך גם במקרה הזה. זה מאוד ענייני מה הוא יעשה עם הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...