Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עובדי ייצור בשכר של 16 אלף שקל. מישהו?

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 1554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפעם העשירית אין צורך בהתמחות בשביל לצבור ניסיון.

תקרא לזה משרת גוניור ותסגור את הפינה. בשביל מה צריך לכבול אדם שנתיים בתת תנאים וללא זכויות?!

עוד לא ענית לי לגבי הרופא וניתוח המוח.

גדי להקל עליך רופא במהלך הכשרתו נמצא שנתיים בבתי חולים לפני הסטאז'.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 354
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמשיך להתחמק.

לקוח בוחר משרד ואין לט אתהכלים להעריך את טיב הטיפול בתיק עד שמאוחר מידי. בדיוק כמו שאתה בוחר בית חולים ולא רופא.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני המתחמק... נו באמת.

אתה יכול להביא את התיק שלך למשרד עם 20 שנות ניסיון ואותו משרד יעשה לך עבודה גרועה על גבול רשלנות מקצועית.

אין לי מחלוקת שעובד מתחיל צריך לעבור מסלול הכשרה. הנקודה שלי שאותה הכשרה יכולה להיעשות גם ללא "התמחות" שזה בעצם מעמד ניצול חוקי שהומצא על ידי גילדה מקצועית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתם לא שמים לב שהשיחה הזו מעגלית?

הייתי שם פה את המם עם ההוא עם השפם שהופך כיסא על חבר שלו עם המלל המתאים אבל אין לי כח לעבור מהטלפון למחשב בשביל לערוך את התמונה...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן בחור עקשן שלמרות שסיים מזמן את ההתמחות עדיין מקטר עליה.

כאילו שמישהו שיתחיל תפקיד ראשון שלו גם בלי להיות מוגדר כמתמחה יקבל משכורת יותר גבוהה. ואף אחד לא יתקדם בלי שנות המתחיל\ג'וניור שלו, ולא משנה איך הן ייקראו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כמתחיל ברור שתקבל שכר נמוך, הרי חוץ מידע תיאורטי שקיבלת באוניברסיטה אין לך מושג בכלום (אלא אם גם עבדת כסטודנט). הבעיה בהגדרת זמן לתקופת התמחות היא שזה יוצר מצב שאפשר לשלם לך לפי מעמד ולא לפי כישורים.

נמאס לי לחזור על עצמי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן בחור עקשן שלמרות שסיים מזמן את ההתמחות עדיין מקטר עליה.

כאילו שמישהו שיתחיל תפקיד ראשון שלו גם בלי להיות מוגדר כמתמחה יקבל משכורת יותר גבוהה. ואף אחד לא יתקדם בלי שנות המתחיל\ג'וניור שלו, ולא משנה איך הן ייקראו.

התמחות עושה נזק למקצוע כי מקבעת משכורות, היא לא מאפשרת ניידות בין מעסיקים, היא מעניקה מונופול לא מוצדק לחלוטין למשרדי רואי חשבון בכל הקשור להכשרת עובדים והם בתורם יכולים להחזיק בוגרי תארים בתת תנאים, ללא הכשרה נאותה ומשכורות קצת מעל שכר המינימום.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...