Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עובדי ייצור בשכר של 16 אלף שקל. מישהו?

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממשיכים בנושא הכאוב עליי. עבודה בתעשיה.

כל שנה אותו סיפור:)

הפעם ציינו גם שכר:)

אפילו מחסור בהנדסאים יש... טוב לדעת..

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001312425&fbclid=IwAR3Q8t0st5ouybmp9wT8Ni1JeAEhp_zvcegxb8FRG3cpuUrOHrH4QAz4cOQ

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 354
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מכיר היטב את השוק. כווני מכונה וותיקים ואנשי אחזקה שעובדים נוספות ומשמרות מגיעים לעלות מעביד של 16 ויותר. יש ביקוש גדול מאוד.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר היטב את השוק. כווני מכונה וותיקים ואנשי אחזקה שעובדים נוספות ומשמרות מגיעים לעלות מעביד של 16 ויותר. יש ביקוש גדול מאוד.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

רשום שהשכר המינימום של העובדים זרים יהיה 16 אלף שקל... למעסיק הוא יעלה יותר.

ככה שכל עובד זר שיגיע מחו''ל. יקבל יותר מאשר העובד הכי וותיק ומנוסה אצלך.

יש ביקוש. ב 35 שקל לשעה פלוס כל התנאים לפי החוק.. לזה יש ביקוש ללא ספק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

16 למהנדס ייצור זה ממש לא הרבה.

גם חרט מיומן בגיל 40 בערך יקבל בקלות 10-11 ועל אלה מדברים.

רתך לא מאמין שמישהו יקח בעלויות האלה.

יש תמיד את המאזן בין כמה אשלם יותר כדי לייצר בארץ לעומת כמה יעלה לי להביא מוכן מחו"ל. כל זמן שהמלחמה על "הורדת יוקר המחייה" תנוהל על גב התעשייה השכר לא יעלה ומפעלים ייסגרו.

רק כדי לקבל מושג, בארץ משלמים ארנונה גבוהה, החשמל יקר יותר, הפרשות ומיסים שונים ומשונים ועל כל זה רגולציה חונקת שמייקרת מאוד את הייצור בארץ. אפילו דברים כמו מימון ארוך טווח לחידוש ציוד בעייתי כי בארץ לא קיים מימון לאורך חיי הציוד כמו בחול והריביות גבוהות משמעותית.

להגיד גם המעסיק עושה קופה על הגב שלי ברוב המקרים ממש מנותק מהמציאות כי מתעלמים מהעובדה שאותו מעסיק שם כמה מיליונים טובים מכספו יתמורת הסיכון הגבוה מותר לו להרויח תשואה של יותר משכר מינימום.

הבעיה היא לא מחסור בכוח אדם אלא מחסור בכוח אדם מקצועי.

עריכה: לא מכחר אף רתך אמיתי שעובד בפחות מ 40.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

16 למהנדס ייצור זה ממש לא הרבה.

גם חרט מיומן בגיל 40 בערך יקבל בקלות 10-11 ועל אלה מדברים.

רתך לא מאמין שמישהו יקח בעלויות האלה.

יש תמיד את המאזן בין כמה אשלם יותר כדי לייצר בארץ לעומת כמה יעלה לי להביא מוכן מחו"ל. כל זמן שהמלחמה על "הורדת יוקר המחייה" תנוהל על גב התעשייה השכר לא יעלה ומפעלים ייסגרו.

רק כדי לקבל מושג, בארץ משלמים ארנונה גבוהה, החשמל יקר יותר, הפרשות ומיסים שונים ומשונים ועל כל זה רגולציה חונקת שמייקרת מאוד את הייצור בארץ. אפילו דברים כמו מימון ארוך טווח לחידוש ציוד בעייתי כי בארץ לא קיים מימון לאורך חיי הציוד כמו בחול והריביות גבוהות משמעותית.

להגיד גם המעסיק עושה קופה על הגב שלי ברוב המקרים ממש מנותק מהמציאות כי מתעלמים מהעובדה שאותו מעסיק שם כמה מיליונים טובים מכספו יתמורת הסיכון הגבוה מותר לו להרויח תשואה של יותר משכר מינימום.

הבעיה היא לא מחסור בכוח אדם אלא מחסור בכוח אדם מקצועי.

עריכה: לא מכחר אף רתך אמיתי שעובד בפחות מ 40.

גם ב 40 אתה לא תמצא רתך נורמאלי. אולי מישהו שרק אתמול סיים קורס או מישהו שקרוב לגיל הפנסיה שבא להעביר את הזמן

מעבר לזה... תתחיל מ 50 ומעלה כולל החזקת רכב. קרן השתלמות וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שניים.

בשביל מה שאתה מבקש אני מפסיק לייצר כי לא אצליח להתחרות מול היבוא מגרמניה ודרום אפריקה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שניים.

בשביל מה שאתה מבקש אני מפסיק לייצר כי לא אצליח להתחרות מול היבוא מגרמניה ודרום אפריקה.

אני כבר לא מבקש:) אני כבר לא בתחום הזה. לא נגעתי ברתכת מעל לשנה. אפילו לא יודע איפה הכפפות והמסיכה שלי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר לא מבקש:) אני כבר לא בתחום הזה. לא נגעתי ברתכת מעל לשנה. אפילו לא יודע איפה הכפפות והמסיכה שלי..

עזבת את ענף הריתוך?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לעזעזל לשכת תעסוקה לא דואגת לשלוח מובטלים לעבודות שחסר בהם עובדים. מי שלא רוצה לעבוד לא יקבל דמי אבטלה יותר מחודש ימים.

יש מספיק עבודה לכולם !!!

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לעזעזל לשכת תעסוקה לא דואגת לשלוח מובטלים לעבודות שחסר בהם עובדים. מי שלא רוצה לעבוד לא יקבל דמי אבטלה יותר מחודש ימים.

יש מספיק עבודה לכולם !!!

היא שולחת לכול מיני עבודות הרוב כנראה "משחקים" אותה בראיונות שלא יקבלו אותם כדי לקבל אבטלה/הבטחת הכנסה.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות מעביד של 16 אלף זה אומר שהעובד מקבל בערך 12 ברוטו. נראה סבבה, אבל צריך לקחת בחשבון שמדובר בעובד שנאלץ לעבוד מסביב לשעון + לילות + סופי שבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ב 40 אתה לא תמצא רתך נורמאלי. אולי מישהו שרק אתמול סיים קורס או מישהו שקרוב לגיל הפנסיה שבא להעביר את הזמן

מעבר לזה... תתחיל מ 50 ומעלה כולל החזקת רכב. קרן השתלמות וכו...

אתם מדברים על 40 ו-50 אלף שקל משכורת ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...