Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

MOTOGP - ההתנגשות בחרז

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 6920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

ולנטינו רוסי ביצע עקיפה "לא קונבנצינאלית" כשצלל מתחת לסטה גיברנאו - מה דעתך?  

114 הצבעות

1. 1. ולנטינו רוסי ביצע עקיפה "לא קונבנצינאלית" כשצלל מתחת לסטה גיברנאו - מה דעתך?

• זו הייתה תקרית מכוערת. לא מתאים לרוכב אגדי כמו רוסי
    • כמה זמן סטה מתחרה? הקפה אחרונה, פנייה אחרונה והוא משאיר כל כך הרבה מקום פנוי לעקיפה? דביל!
    • ביאג'י אולי לוזר, אבל לו זה לא היה קורה.

פוסטים מומלצים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברה למישהו יש קישור חינמי לתקרית

הזו?

אני ממש סקרן לראות על מה כולם

מדברים

תלחץ כאן

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה שלא ידעתי לאן לדחוף:

מה הגובה הממוצע של רוכב מקצועי? ראיתי שהגובה של רוסי הוא מטר 82 .

האם רוכב בגובה 170-75 יכול להגיע לביצועים טובים?

במה זה תלוי?

איזה אימונים אפשר לעבור בשביל להגיע פיזית לרמה של שליטה כזאת באופנוע חוץ מאימון ישיר?

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופנועי כביש בכלל, וגרנד פרי בפרט, הגובה הפיזי של הרוכב לא כל כך משנה שכן אין להם צורך להגיע עם רגל לקרקע ואופנועי כביש נבנים נמוכים בהרבה מאופנועי שטח וגם צפופים הרבה יותר, מה שאומר שלא תהיה שום בעיה להגיע לכידון, או לרגליות הרוכב.

גם לכל רוכב יש אופנוע גרד פרי משלו, שמותאם לצרכיו, ככה שהגובה לא ממלא תפקיד חשוב.

ואיזה אימונים? החל בריצה ועד הרמת משקולות.

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן עכשיו שמתי לב דני פדרוסה- מטר 58, מקס ביאג'י מטר 70, לוריס קפירוסי מטר 65.

כנראה שאין קשר.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופנועי כביש בכלל, וגרנד פרי בפרט, הגובה הפיזי של הרוכב לא כל כך משנה שכן אין להם צורך להגיע עם רגל לקרקע ואופנועי כביש נבנים נמוכים בהרבה מאופנועי שטח וגם צפופים הרבה יותר, מה שאומר שלא תהיה שום בעיה להגיע לכידון, או לרגליות הרוכב.

גם לכל רוכב יש אופנוע גרד פרי משלו, שמותאם לצרכיו, ככה שהגובה לא ממלא תפקיד חשוב.

שכחתה לומר ,הרבה הרבה כישרון .( כמו בכל ספורט )בלי כישרון בסיסי שום אימון לא יגרום לך לרכב ברמת גראנד פרי .

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגובה אולי לא (אם מזניחים את העובדה שרוכב גבוה יותר, יוצר גם גרר גבוה יותר),

אבל המשקל - בהחלט משפיע, ומכיוון שרוכבים נמוכים יותר, גם שוקלים פחות, אזי הם מתחילים מבסיס טוב יותר.

עוד סיבה למה רוסי, שנחשב לנפיל במונחים של רוכבי אופנועים, הוא כזה פנומן.

Little Max

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת ולתמיד,לא נכון!!! מי שאשם בתאונה זה סטה שסגר את הדלת בצורה שלא מחויבת המציאות...

אני לא חושב שרוסי לא צפה מראש את התגובה הזאת של סטה.

בכל אופן- רוסי שיחק אותה, שסטה ימשיך לבכות, מחר מירוץ חדש

"או כן או לא, מה שבטוח - אולי, וגם זה מוטל בספק" (מוטי גנץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והתקרית נשארת בכותרות - הפעם בעקבות "התכסחות" לא נעימה בין מנהל הקבוצה של סטה לבין... נשיא ה-FIM !

http://www.motogp.com/en/motogp/news_info/news_info_14130_1.htm?menu=home

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והתקרית נשארת בכותרות - הפעם בעקבות "התכסחות" לא נעימה בין מנהל הקבוצה של סטה לבין... נשיא ה-FIM !

http://www.motogp.com/en/motogp/news_info/news_info_14130_1.htm?menu=home

ואללה חיפשתי את ההודעה הראשונית של נשיא ה- FIM ושל מנהל הקבוצה ולא כל כך מצאתי. אבל אני לא מבין משהו אחד. היה מאבק לגטימי וטוב שגרף אחל'ה רייטינג ובטח בגלל זה גם הכנסות לא קטנות. התחרות השנה (אם תמשך כך) תהיה הכי טובה מאז שאני זוכר (לפני תקופות היובש התחרותי של רוסי ולפניו דוהאן). נכון שאין להצדיק אלימות אבל מה שהיה כאן הוא הכרח המציאות ואם ה-FIM יתריעו על כל מאבק שחורג מגבולות הפוליטיקלי קורקט אז אולי כדאי שכולם יטילו מטבע יעמדו בטור וירכבו בראשון כל המירוץ.

גילוי נאות - אני חושב שרוסי יצא מלוכלך, אני לא מאוהביו. אני גם מקווה שהשנה הגאווה הנוראה שלו תתנקם בו וסטה (או ביאג'י בעזרת השם) יביאו לו בראש.

את נראית לי לחוצה קצת. אני גר קרוב רוצה לקפוץ לחרבן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ו

גילוי נאות - אני חושב שרוסי יצא מלוכלך, אני לא מאוהביו. אני גם מקווה שהשנה הגאווה הנוראה שלו תתנקם בו וסטה (או ביאג'י בעזרת השם) יביאו לו בראש.

אשכרה יש אנשים שרוצים שביאג'י (האומו) ינצח...

לקרוא ולא להאמין.

:grin:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה יש אנשים שרוצים שביאג'י (האומו) ינצח...

לקרוא ולא להאמין.

:grin:

יש גם אוהדים של הפועל תל אביב כדורסל :-P

את נראית לי לחוצה קצת. אני גר קרוב רוצה לקפוץ לחרבן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...