Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בתביעת ביטוח

שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכיוון שאין לי 'ניסיון' בתביעות חברת ביטוח

ואני מרגיש אבוד מול כל הבירוקרטיה מולם.. אשמח לעזרה איך להתנהל

עצרתי עם הרכב בצומת, קצת אחרי מעבר חצייה, מאחוריי עמדה משאית לפני קו עצירה

לקחתי קצת רוורס(בעזרת מצלמת רוורס שיש ברכב), וכמובן שנעצרתי לפני המשאית, והעברתי בחזרה לD

כעבור 5 שניות בערך, המשאית נכנסה בי קלות מאחורה, לא יודע מה גרם לו להדרדר או לנסוע קדימה, הרמזור עדיין היה אדום

לרכב נגרם שריטות קלות ומכה קטנה באזור תא המטען. דיברתי עם פחח שאני מכיר(מוסך שהוא לא בהסדר חברת ביטוח), אמר לי שהוא יתקן לי את זה ב500 ש"ח

החלפתי פרטים עם הנהג, הוא מצדו האשים אותי שנסעתי רוורס עם הרכב ופגעתי בו, למרות שזה כמובן לא נכון. לי יש ביטוח מקיף וגם לו יש ביטוח מקיף(שלטענתו הוא משלם עליו הרבה כסף ושהוא לא מפחד שאני אתבע את הביטוח שלו)

מה שאני מפחד ממנו אבל שהוא יכחיש ויטען שאני נסעתי רוורס ונכנסתי בו, ולא שהוא נכנס בי, למרות שהבנתי שכמעט תמיד הנהג שנמצא מאחורה הוא אשם במקרים כאלו. יש לי מצלמת רוורס ברכב אבל אין לי/לו מצלמת דרך ואין עדים

דיברתי עם החברת ביטוח שלי לשאול מה עושים, אמרו לי לקבוע פגישה עם שמאי שלהם ושאני אתקן את הנזק, ולאחר מכן אשלח את הרכב לתיקון ואז הם יגישו תביעה כנגד החברת ביטוח של הנהג משאית

דיברתי עם השמאי וסיפרתי לו את המקרה, אמרתי לו שאין הוכחות ושיכול להיות מאוד שנהג המשאית יכחיש, הוא ניסה להוריד אותי מהעניין בטענה שהוא לא רוצה לקחת ממני סתם כסף על ושזה יגרר, ואמר לי לנסות לסגור את זה מולו כי חבל להיכנס לבירוקרטיה על תיקון של כמה מאות שקלים

הנהג הפוגע לא רוצה לסגור את זה מולי ולשלם לי כסף

מה לעשות במצב כזה? ממש לא רוצה לשלם כסף על משהו שלא באשמתי, אבל אני די אבוד מול הבירוקרטיה של חברות הביטוח

יש לי מה לפחד מסיטואציה כזאת שחברת הביטוח של הנהג הפוגע תסרב לשלם ושזה יגרר לבית משפט, או שבמקרים כאלו על סכומים כאלו הם ישלמו?

והאם אני חייב לערב שמאי? לא מבין מה הבעיה פשוט לתקן, לשלוח קבלה לחברת ביטוח על עלות התיקון ושהם יתבעו את הביטוח של הנהג הפוגע

עריכה אחרונה על ידי רון18
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עלות התיקון היא באמת 500 ש"ח בלבד, הייתי מתקן ושוכח.

תמיד אתה יכול לתבוע אותו...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להפעיל ביטוח על ₪500 . רק כאב ראש יעלה יותר ועוד הסיכון שבסוף אתה תשלם השתתפות עצמית (שהיא לפחות ₪1000) כי הנהג השני מכחיש.

שים על השריטה מדבקה גדולה של שלום עכשיו וסע לשלום.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אבל על כל כניסה כזאת או שריטות שנגרמות מחנייה ושטויות כאלו שנגרמות ע"י נהג אחר, אני אמור לשלם על פעם מכיסי?

יכול להיות שהוא יכחיש, ומעבר לטיעון ולתמונה של הרכב שלי ושלו ביחד בצומת ומסמכים, אין לי עוד הוכחה כלשהי

אני פשוט מנסה להבין איך זה הולך מבחינת חברות הביטוח, כשחברת הביטוח שלי תתבע את החברת ביטוח שלו, האם התביעה תהיה חייבת בוידוי/ הוכחה חותכת או שרק ע"פ חשד סביר?

וכמה עולה בערך הדוח של שמאי רכב של חברת ביטוח?

עריכה אחרונה על ידי רון18
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה מעדיף?

לשלם השתתפות עצמית ולייקר פוליסה לשנים הבאות?

לפעמים צדק זה רק כוכב.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...