Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה לדין על מהירות - אופנוע שנסע במקביל אליי צולם ואני קיבלתי את הדוח

שימו לב! השרשור הזה בן 1545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

לפני כחודש אבא שלי נסע בנתיב ימני מבין השניים, אופנוע שהגיע במהירות ועקף בנתיב שמאלי צולם.

את הדוח קיבל אבי כאשר ברקע רואים במעורפל אופנוע(תמונה לא הכי ברורה) מדובר על מהירות של 144 קמ״ש -הזמנה לדין.

מה עושים במקרה כזה?

תודה,

image.jpg

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר

לפי מה שהביא לנו קומפי לפני זמן קצר לא מזמנים לדין בגלל מהירות שצולמה במצלמות המשוקצות

והנה יש זימון

מעניין מה התביעה מתכוונת לעולל עכשיו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק טוב אם מצוין באיזה נתיב הוא נסע.

מיצובישי גרנדיס 2005 | שברולט אפלנדר 2007

בתאריך 1.8.2021 בשעה 17:55, m3x7r3m3 כתב:

איך יודעים שפוליטיקאי משקר? השפתיים שלו זזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד בעיה גדולה מאוד עם המצלמות הנל.

אין להן דרך לדעת מתי מדובר באופונע שעקף אותך על אותו נתיב נסיעה ודרך את המצלמה.

הכינותי מראש דוגמה:

ניקח את שדרות משה דיין בראשל"צ לכיוון מערב לפני הירידה לאיילונים

פסי הדריכה נמצאים כ 20 מטרים לפני הנקודה שבה הרכב מצולם (המצלמה מצלמת את אמצע הצומת כי זו מצלמת רמזור בנוסף)

פלוני נוסע 60 קמש כמותר בכביש שהם כ 17 מטרים בשניה

יחד עם פלוני על הנתיב נסע אופנוע פושע במהירות של 149 קמש שהם 40 מטרים בשניה

בשניה שעוברת מרגע הדריכה עד רגע הצילום - פלוני נכנס לשדה הראייה של המצלמה ומצולם בזמן שהאופנוע כבר עבר מזמן, במקרה הטוב האופנוע כבר 20-30 מטרים קדימה, ובצילום חשוך כמו של פ"ש - לא נכנס לצילום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שמעבר לגשת לבית משפט אין כל כך מה לעשות, להמתין לתאריך או לנסות לגשת לפני התאריך?

אגב, התייעצתי עם חבר והוא סיפר לי שאותה מצלמה צילמה אותו והרכב שלידו נסע מהר(החבר הוא הרוכב אופנוע) הוא מתכוון לגשת

למשפט.

בדוח שלו רואים בבירור מאחר והוא צולם באור יום, במקרה שלי צולם בחושך.../:

A15B8803-3CF4-4E71-B28E-19508FE8A47A.jpeg

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחד עם פלוני על הנתיב נסע אופנוע פושע במהירות של 149 קמש שהם 40 מטרים בשניה

בשניה שעוברת מרגע הדריכה עד רגע הצילום - פלוני נכנס לשדה הראייה של המצלמה ומצולם בזמן שהאופנוע כבר עבר מזמן, במקרה הטוב האופנוע כבר 20-30 מטרים קדימה, ובצילום חשוך כמו של פ"ש - לא נכנס לצילום

טופ גיר עשו על זה פעם אייטם, מהירות החמיקה ממצלמת מהירות היא איפושהוא ב 200 המאוד גבוהים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שהמצלמות באנגליה הן לא אותן מצלמות גאטסו של א3.

למעשה משטרת ישראל פנתה לחברת גאטסו וקנתה מערכת "משונמכת" שלא נמכרה לשום מדינה אחרת בעולם.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טופ גיר עשו על זה פעם אייטם, מהירות החמיקה ממצלמת מהירות היא איפושהוא ב 200 המאוד גבוהים.

מודע לטכנולוגיה של א3 ברמת החומרה.

בנוסף די בטוח שהאייטם בטופ גיר לא נוסה על א3 אבל אני לא באמת יודע.

הסיטואציה הבעייתית שתיארתי נובעת בעיקר מכשל אנושי יותר מאשר טכנולוגי.

בתאורה טובה היה אפשר לראות את האופנוע "20-30" מטרים קדימה, להחליט שהראיה לא חד משמעית [עם תיאור המקרה שציינתי] ולא להנפיק את הדוח.

במקרה הנ"ל פ"ש צולם בחושך ואף טוען שרואים אופנוע בצילום, שוב - עילה לא להנפיק את הדוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שמעבר לגשת לבית משפט אין כל כך מה לעשות, להמתין לתאריך או לנסות לגשת לפני התאריך?

אגב, התייעצתי עם חבר והוא סיפר לי שאותה מצלמה צילמה אותו והרכב שלידו נסע מהר(החבר הוא הרוכב אופנוע) הוא מתכוון לגשת

למשפט.

בדוח שלו רואים בבירור מאחר והוא צולם באור יום, במקרה שלי צולם בחושך.../:

צילמת כאן שליש דו"ח. הצילום המלא אמור לציין את מספר הנתיב שהלולאה שלו הפעילה את המצלמה. כיוון שאופנוע נמצא בנתיב נפרד מהמכונית - קרוב לודאי שהדוח תקין. אבל בלי לראות את מספר הנתיב המצויין על הצילום אם מצויין נתיב מס' 1 אין לחבר הרבה מה לעשות. אם נתיב מס' 2 השוטר שכתב את הדו"ח שגה ויש להגיש ערעור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה נתיב מצויין בדוח ( הכיתוב מתחת לתמונה) נתיב אחד או נתיב 2?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

זה מה ששאלתי בתחילת הפוסט אבל כולם מתעסקים באמינות המצלמות והאם להישפט או לא (למרות שאין לו ממש ברירה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...