Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג סאונד בטויוטה ראב 4 היברידית 2019

aristoman
שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני עוקב אחרי הפורום ולמדתי מפה הרבה אבל אף פעם לא כתבתי הודעה. אני כותב כדי לשתף אנשים שאולי ילמדו מהתהליך שעברתי. אז ככה:

קניתי רכב חדש - טויוטה ראב 4 היברידית 2019. הדגם הכי מפואר, המאכזב הוא שהסאונד לא טוב ומערכת המולטימדיה זה בלי אפל קארפליי ובאיכות ירודה מאוד. אחרי מחקר ארוך מאוד הגעתי ליוסי אלפיין. הגעתי אליו כי רציתי איכות מקסימלית בלי פשרות. קראתי בפורומים בחו״ל שיש מכשיר פיוניר שמתאים לרכב שלי שיצא השנה. אז דבר ראשון קבלתי החלטה שיוסי יעשה את ההתקנה ומפה הפירוט:

1. למזלי ליוסי היה דרך להשיג את המכשיר במחיר סביר והוא כבר התקין אותו בעבר. אז סגרנו HU.

2. לגבי קומפוננטים רציתי גרמני לפי נסיון עבר והלכתי על קומפוננטים של גלדן זירו פרו מקדימה וקומפוננטים של גלדן זירו מאחורה - כאן המקום להגיד מילה טובה על רמי קראדי מטומקאר שהיה תענוג לרכוש ממנו עם יעוץ והכוונה וגם סיפק לי את הרמקולים אחרי שקניתי ממנו משהו אחר. נותן שירות מאוד מומלץ! בן אדם מאוד נעים ופשוט היה תענוג לדבר איתו.

3. קניתי מגבר אלפיין 5 ארוצים pdx v9

4. קניתי סאב 8 אינטש של פוקל expert f20p

ועכשיו להתקנה, בקשתי מהכל יראה מקורי ושלא יקח לי שטח בג’אז.

יוסי הנדס סידור ששם את הסאב (בנה תיבת קאסטום) והמגבר יהיו מאחורה בלי לתפוס מקום. מעבר לקח הוא עשה התקנה פשוט מדהימה. אפילו בחו״ל לא ראיתי כאלה עבודות. שגיתי את יוסי איזה חודש לפני ההתקנה ולאורך כל הדרך הוא היה קשוב, מקצועי ונעים.

אני חייב להמליץ עליו למי שרוצה התקנה סופר מקצועית שנראת מליון דולר. אעלה תמונות בהמשך ואם אפשר גם סרטון.

תודה לפורום ומקווה שאני עוזר לאחרים עם הפוסט הזה....

רק אגיד ששומעים נהדר והכל נראה מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אבא שלי התקין אצלו מערכת כולל הכל בRAV 4 שלו, וגם אני עשיתי חידוש של התקנה אצל יוסי התותח, אחרי שהייתי אצל איזה רמאי עלוב בהרצליה שהוא בושה למקצוע (מי שירצה שם של המקום כדי שיידע להתרחק מהם אענה בפרטי), יוסי אמן מספר 1 במקצוע הזה, ואני ממליץ עליו בחום. הוא יודע גם להתגבר על כל מיני בעיות שמתקינים אחרים מעדיפים לא להתעסק איתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה פרסמתי את הפוסט. אנשים שמחפשים בזול עלולים לשלם ביוקר...אני השארתי את הרכב אצל יוסי ואחרי כמה ימים חזרתי והכל עובד ונראה כמו מהחברה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בדיוק בגלל זה פרסמתי את הפוסט. אנשים שמחפשים בזול עלולים לשלם ביוקר...אני השארתי את הרכב אצל יוסי ואחרי כמה ימים חזרתי והכל עובד ונראה כמו מהחברה...

אשמח לדעת איפה נמצא הבחור, אני רוצה לשדרג את המערכת המקורית באופל אסטרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת איפה נמצא הבחור, אני רוצה לשדרג את המערכת המקורית באופל אסטרה

מדובר ביוסי אלפיין, נמצא ברחוב הסדנה 6 באור יהודה - עלית קאר אודיו זהו שם הסדנה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...