Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקשר לקניית 0 ק"מ מזדה CX5

מאיה2009
שימו לב! השרשור הזה בן 1577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

יש אפשרות לקנות ב 0 ק"מ רכב שעלה לכביש בספטמבר ב 152000 או 0 ק"מ 2020 ב 160000.

מחיר היבואן 170000 לפני רישוי

מה עדיף לדעתכם?

תודה מראש לכל המיעצים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי יותר מסביר שגם ה "2020" שמוצע לך עמד מספר חודשים בבונדד. דבר שרצוי לשים אליו לב הוא שבמידה ואת הולכת עם האקזמפלר של ספטמבר, שתאריך העליה על הכביש הוא אכן מספטמבר ולא משהו כמו חצי שנה קודם לכן. האחריות על הרכב מבחינת היבואן מתחילה לתקתק מתאריך עליית הרכב לכביש (מופיע ברשיון הרכב) ולא מהרגע בו הוא נמסר ללקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי יותר מסביר שגם ה "2020" שמוצע לך עמד מספר חודשים בבונדד. דבר שרצוי לשים אליו לב הוא שבמידה ואת הולכת עם האקזמפלר של ספטמבר, שתאריך העליה על הכביש הוא אכן מספטמבר ולא משהו כמו חצי שנה קודם לכן. האחריות על הרכב מבחינת היבואן מתחילה לתקתק מתאריך עליית הרכב לכביש (מופיע ברשיון הרכב) ולא מהרגע בו הוא נמסר ללקוח.

הם אומרים שתאריך עליה לכביש ספטמבר. השאלה אם קודםשכב גם אצל היבואן כמה חודשים.

האם אמורים לשלם על רכב כזה אגרת רישוי מלאה או באופן יחסי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן ; אין לך ממש דרך לדעת כמה זמן הוא התייבש בבונדד לפני שעלה על הכביש בספטמבר (מעשית יש דרך לדעת מתי הוא עזב את המפעל, באמצעות ה VIN או מס' שילדה מול אתר היצרן - נתון שלא תמיד ניתן לברר בכזו קלות), כנ"ל לגבי הרכב של 2020.

באשר לאגרת רישוי - מנסיון עם מס' עסקאות אפ"ק, אגרת הרישוי כבר שולמה ע"י הסוכנות (יהיה צורך לשלם אותה רק במועד החידוש הבא), אך נגבים דמי פתיחת תיק (סדר גודל של אלפיה).

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן ; אין לך ממש דרך לדעת כמה זמן הוא התייבש בבונדד לפני שעלה על הכביש בספטמבר (מעשית יש דרך לדעת מתי הוא עזב את מפעל היצרן, באמצעות ה VIN או מס' שילדה מול אתר היצרן - נתון שלא תמיד ניתן לברר בכזו קלות), כנ"ל לגבי הרכב של 2020.

באשר לאגרת רישוי - מנסיון עם מס' עסקאות אפ"ק, אגרת הרישוי כבר שולמה ע"י הסוכנות (יהיה צורך לשלם אותה רק במועד החידוש הבא), אך נגבים דמי פתיחת תיק (סדר גודל של אלפיה).

הם רוצים שנשלם להם את אגרת הרישוי המחיר שנתתי לא כולל אגרה. לא הזכירו פתיחת תיק אבל אולי מחכות עוד הפתעות...

שמעתי במזדה שלאחרונה הגיע מ שלוח חדש כך שאני מנילה ש 2020 יהיה החדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק הייתי לוקח את זה מספטמבר. לגבי אגרת הרישוי, הם יכולים לגבות ממך מה בראש שלהם.

קחי בחשבון שאם חס וחלילה יש לך אובדן מוחלט בחודשים הראשונים את עלולה להפסיד לא מעט כסף כי מבחינת המחירון הרכב שווה 14% פחות כלומר רכב שנמכר ב-170000 אצל היבואן ונרכש כ-0 ק"מ "שווה" ביום רדתו לכביש 146200 ש"ח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה CX-5 עבר במהלך 2019 עדכון קל שהושק בישראל בחודש מאי 2019.

רמת הגימור הבסיסית החדשה נקראת קומפורט ולא אקזקיוטיב כמו בעבר.

ההבדל הכי משמעותי הוא אבזור בטיחות שנוסף לדגם הבסיסי וכולל תיקון סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית ושליטה אוטומטית באורות הגבוהים.

בפועל גם אחרי מאי נרשמו על הכביש רכבים מהדגם טרום העדכון ברמת גימור אקזקיוטיב. שימי לב שאת מקבלת קומפורט, שזה מה שמופיע ברישיון הרכב ושבאוטו אין מובילאיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם רוצים שנשלם להם את אגרת הרישוי המחיר שנתתי לא כולל אגרה. לא הזכירו פתיחת תיק אבל אולי מחכות עוד הפתעות...

שמעתי במזדה שלאחרונה הגיע מ שלוח חדש כך שאני מנילה ש 2020 יהיה החדש

לא בדיוק נכון.

לצורך דוגמה, אם את הולכת לסוכנות של מאזדה, וקונה חדש לגמרי, המערכת מכניסה מספר שילדה אוטומטי, וסביר להניח שישימו את המספר הכי ישן שיש להם (זאת אומרת רכב שכבר עומד פה, ויכול להיות שעומד פה כמה וכמה חודשים).

למשל, כאשר הלכתי לקנות את הספארק שלי, זה מה שקרה, אבל ביקשתי לקבל את המספר שלדה הכי חדש (תכלס אם זה מה שקיבלתי או לא, כבר לא יכול לבדוק בדיוק, תכלס גם לא היו נותנים לי לבדוק להם במחשב את כל הרכבים שיש להם ולבדוק באמת שזה הכי חדש).

זה מ הניסיון שלי לפחות.

לגבי הקניה, אם זה רכב שישאיר לך 7 שנים לפחות, 10 אלף לא נשמע הרבה כדי להשקיע ולקנות ישר מ מאזדה במקופ 00 ק"ם וכל זה, דעתי לפחות, גם כאשר קונים מ הסוכנות, אפשר לבחור הרבה יותר מאשר ברכב שכבר עלה לכביש וככה תקבלי אותו, אםצרוצה תוספות, יהיו מקומיות (משהו שאני לא אוהב)

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאת משלמת את כל הסכום תבקשי את מספר השילדה המלא של הרכב,הם יכולים לספק לך אותו.

ואז תרשמי אותו פה,זה יתן לך את כל הפרטים של הרכב כולל תאריך ייצור.

Mazda VIN decoder - Lookup and check Mazda VIN Number and Get Vehicle History.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים של ה-Lookup הזה מ-א-ד לא מדויקים לא הייתי סומך על זה.

אישית לא מפריע אם הרכב עמד קצת. רוב כלי הרכב החדשים שנמכרים כאן עומדים כמה חודשים טובים אחרי ייצורם - שום דבר לא קורה (וגם אין משמעות לתאריך הייצור מבחינת ערך הרכב כל עוד המפרט זהה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...