Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות לגבי אופני הרים וחנות מומלצת

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, אני יודע שיש פוסט אני לא רוצה להתעלק על פוסט קיים ולכן פתחתי אחד משלי.

התקציב -

2000-4000 ש"ח.

אני מאמין שזה יספיק לזנב קשיח ברמה סבירה.

כרגע, יש לי Kona blast deluxe 09 בני כעשור שרוב המכלולים החלידו, עם בולמי זעזועים לא תקינים ולדעתי, כבר לא שווה להשקיע בהם ולתקן אותם.

כרגע משמשות כאופני עיר לנסיעות קצרות.

לצורך העניין ה- Kona ענו על כל הצרכים שלי והייתי שמח לאופניים דומים/טובים יותר עם בולם זעזועים קדמי איכותי.

מכיוון שאני לא מבין מספיק במכונאות אופניים, אני אעדיף לרכוש אופניים חדשים עם אחריות.

כנראה שאני זקוק למידה SMALL/MEDIUM ה- Kona הייתה Small ומה שהפריע לי, שהייתי צריך להרים את הכיסא דיי גבוה בשביל להגיע לתנוחת רכיבה נוחה.

מתוכננת רכיבה בסינגלים קלילים, ובהמשך לאט לאט אעלה את הרמה הטכנית שלי.

עדיפות לחנות באיזור נתניה/חדרה והסביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך אפשר לקנות אחלה אופניים, ומרפרוף קצר בחנויות אני רואה שאפילו אופני שיכוך מלא נכנסים בתקציב. לא ממליץ, כי איני יודע מה תהיה הרמה שלהם, אבל זה משהו שכן הייתי בודק לעומק, כי זו חווית רכיבה אחרת ממה שאתה מכיר עם ז"ק.

הכי טוב זה לעשות סיבוב בין כמה חניות, להתנסות בעצמך (לשבת, לקחת לסיבוב מחוץ לחנות), לראות מה מתאים לך מבחינת גודל\שנתון\מחיר\מלאי ואז לחזור הביתה ולקרוא על הדגמים שאהבת באינטרנט.

בנוסף, הכי חשוב זה לא להתבייש לנהל משא ומתן על המחיר, לדעתי זה אחד התחומים שהכי קל בהם לקבל הנחות. שנתונים קודמים מקבלים יותר הנחות, למשל 2019 זה כבר נחשב לשנתון "קודם". לפעמים ההבדל בין השנתונים זה רק צבע ואולי קצת אבזור, אבל לפעמים מדובר בדגם חדש לגמרי ולכן חשוב לשים לב.

אני יכול להמליץ לך על מצמן סניף כפר סבא, קצת רחוק מהאיזור שציינת, אבל אני קיבלתי שם שירות מעולה. אולי אפילו יסכימו לעשות טרייד אין לאופניים שלך, אם אתה מעוניין בכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימת גם אופציה לקניית אופניים יד2 מהחנות, אלה אופניים שעברו בחנות בדיקה וישור קו ויכול להיות שמקבלים גם אחריות כלשהי.

עד כמה שידוע לי סניף כפר סבא של מצמן מחזיקים מלאי גדול של אופני יד 2 ומשיטוט קצר באתר שלהם נראה שהם מוכרים אופניים כגון מרידה one-twenty 7.6 משנת 2016 בפחות מ4000 ש"ח, אלה אחלה אופני שיכוך מלא לכניסה לתחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...