Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה קורה עם אסדת לוויתן?

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 1418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסתובבת ברשתות כל כך הרבה אינפורמציה שקשה לדעת מה אמיתי ומה לא.

מצד אחד "שומרי הבית" - פעילים נגד האסדה.

מצד שני חברת נובל אנרג'י שחלק גדול מהאסדה שייך לה.

מצד שלישי המדינה, כלומר המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.

ומעוד הרבה צדדים בעלי אינטרסים כאלו ואחרים.

לאף אחד מאלה אני לא ממש מאמין.

יש את האתר של שקוף - https://shakuf.press/gas/ אחד האתרים היחידים שלהם אין אינטרס נסתר ואפשר להאמין לו, אבל לא תמיד יש בו אינפורמציה.

בקיצור, מה אומרים מומחי הפורום על העניין?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שהמדינה ונובל אנרג׳י אחד הם מבחינת אינטרסים, ושניהם נגד האזרח.

אם אתה רוצה לגבש דיעה, חכה שתושבי האזור יתחילו להגיב כאן.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שנובל אנרג'י צדיקים.

לאחר שאמרתי זאת:

יצא לי להיות מעורב בשוליים של מאבקים סביבתיים זוטא (== בקנה מידה יותר קטן בכל ההיבטים), רק מהצד ה"לא נכון", כלומר מצד היזמים. למדתי שהמאבקים הללו מתנהלים, גם מצד המתנגדים, כמו כל מאבק פוליטי אחר בארץ. יש יועצי תקשורת, יש יח"צנים, יש עורכי דין, יש את כל הטקטיקות הרגילות: ניפוח של דברים שיש בהם גרעין של אמת, הוצאת דברים מהקשרם, פה ושם יש גם שקרים של ממש. במקרה הנוכחי כבר ראיתי דוגמא אחת - הספיק לי.

אז בכל הנוגע למאבקים הללו - אני מקפיד להיות סקפטי.

זה לא הופך אוטומטית את נובל לצדיקים, וגם לא את מתנגדי האסדה לשקרנים. רק אומר שצריך לקחת את דברי שני הצדדים עם קילו מלח.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא את אמיר פוסטר. הבן אדם די מאוזן.

הוא ממש לא מאוזן, הוא עובד עבור חברות הגז. תושבי האזור גם כן לא מאוזנים כמובן, ו"שקוף" לצערי לא מבריקים, וזה בלשון המעטה, בתחקירים כלכליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא תמיד עבד עבור איגוד תעשיות הנפט אלא היה עצמאי. יש לו ידע הכי גדול שאני מכיר בנושאים האלה...

גילוי נאות - אני מושקע בקבוצת דלק.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפט גולמי וגז טבעי הם חומרים רעילים וזה לא סוד.

מצד שני אנשים עובדים על האסדות האלה עשרות שנים אז בטח יש במקום כלשהו סטטיסטיקת תחלואה שלהם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח שהאסדה אמורה להפיק גז במרחק 9 קמ מהחוף כדי שבחדרנ לא ישרפו פחם או מזוט 0 קמ מהחוף.

פשוט לישובי חוף הכרמל יש יחצנים עדיפים על אלו של חדרה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא 12000 קמ?

אולי כי זה יעלה עוד מיליארדים שלא אתה תשלם?

מה הקשר? הבאר נמצאת 120 קמ מהחוף. העמדה של אסדה צפה זולה יותר ופשוטה יותר מאסדה קבועה. איך הגעת לזה שזה יעלה עוד מיליארדים?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר? הבאר נמצאת 120 קמ מהחוף. העמדה של אסדה צפה זולה יותר ופשוטה יותר מאסדה קבועה. איך הגעת לזה שזה יעלה עוד מיליארדים?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

להבנתי יש סוגיות בטחוניות לגבי מיקום האסדה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי סוף סוף יגיע כסף מהפקות הגז לאזרחים זו שאלה לא פחות חשובה.

https://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%A8%D7%9F_%D7%9C%D7%90%D7%96%D7%A8%D7%97%D7%99_%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=3756661

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תל אביב האזור יותר מזוהם וימשיך להיות יותר מזוהם, בזכות האסדה יהיה פחות זיהום. זה הרע במיעוטו.

אגב המשרד להגנת הסביבה הודיעה ממש עכשיו שנובל עמדה בתנאים, וממחר יתחיל תהליך הנישוב.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...