Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מותר למשטרה לגלות מי התלונן?

0ron0
שימו לב! השרשור הזה בן 1585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא שלי התלונן למשטרה על כמה ילדים בשכונה שזורקים אבנים בסביבות 2 בלילה לכיוון הכביש/ רכבים של הבית שלנו, היום הגיע אחד ההורים של הילדים הקקות האלה וצעק על אבא שלי שהוא התלונן, לפי מה שההורה הערס הזה אמר, המשטרה אמרה לו שאבא שלי התלונן

זה חוקי בכלל שהמשטרה עושה דבר כזה? מגלה מי התלונן? יש מה לעשות עם זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי החוק, כן.

באשר לאיומים, צעקות ושאר הדברים, גם על פי החוק ניתן להתלונן רשמית. מעשית זה עשוי להיות תיבת פנדורה.

ישנה אפשרות להגיש תלונה אנונימית, אני מניח שזה לא נעשה כך. ראה דיון בנושא כאן:

https://www.lawforums.co.il/SingleMessage.aspx?MessageID=676124

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגשת למשטרה שוב ולציין שאחרי שהוגשה התלונה, הגיע אביו של אחד מאלו שהוגשה נגדם התלונה וצעק ואיים וכו' (בהנחה שאכן איים). המשתטרה אמורה לזמן אותו לחקירה ויכולה גם להורות לו לא להתקרב אל אביך וכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי החוק, כן.

באשר לאיומים, צעקות ושאר הדברים, גם על פי החוק ניתן להתלונן רשמית. מעשית זה עשוי להיות תיבת פנדורה.

ישנה אפשרות להגיש תלונה אנונימית, אני מניח שזה לא נעשה כך. ראה דיון בנושא כאן:

https://www.lawforums.co.il/SingleMessage.aspx?MessageID=676124

משטרה פח [emoji36] אני חושב שאתה טועה! המשטרה אמורה למנוע חיכוך מיותר בין אזרחים בנוגע להגשת תלונות.

זה מזכיר לי שבקיץ האחרון התלוננתי למשטרה על שכנים בית ליד שמרעישים וצועקים בשעה 2-4 לפנות בוקר (פתחתי על זה בזמנו פוסט) אני גר בשכירות ואם היה קורה לי דבר כזה זה לא היה נגמר בטוב.

פותח הפוסט לפי דעתי הם לא היו אמורים לספר להם מי פתח קריאה כי הם יצאו מטומטמים (השוטרים)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר הבנתי בשלב מסויים שכל עוד לא מדובר בפשע פלילי או כל עוד לא נגרם נזק שניתן לכמת - פשוט עדיף לא להתערב. זה מערבון פרוע ולא מדינת חוק.

רעש במדינה הזאת פותרים עם חלונות עם זכוכיות כפולות או טריפלקס ומזגן במקום חינוך ואכיפה.

פריצה לרכב או לדירה לא מאויישים פותרים עם ביטוח או מוקד שמירה בתשלום פרטי במקום אכיפה.

ילד מתפרע בכיתה או בגן פותרים ע"י זה שלא שולחים את הילדים לגן ועושים שיימינג לעיריה במדיה החברתית.

וכך הלאה וכך הלאה.

אם אני לא חייב לקום ולהתערב - אני פשוט לא. בפועל יוצא שרק אם נגרם לך נזק - יש לך מה להתלונן - חינוך? אכיפה? שטויות...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי מהדור של פעם, קצת רעש והוא חייב לצאת אליהם או להתקשר למשטרה, לא יודע להבליג חחח... מקווה שזה יעבור, הבנתי שהשוטר שגילה לאבא של הנער מי הגיש את התלוננ הוא משפחה שלהם... משטרה פח אשפה יש בעיר שלי, כמו ארגון פשע הם אצלנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בכלל אבא שלך יצא חומוס...

להתלונן במשטרה על משפחה שיש לה שוטר במשפחה?

בשלב הזה הכי טוב לקנות סלסלה גדולה מלאה ממתקים, לבקש יפה סליחה מהמשפחה הזאת ולתת לילדים את הממתקים.

אפשרות שנייה זה באמת להגיש עוד תלונה על איומים ולציין את זה השוטר שהוא בן משפחה העביר את הפרטים.

ואז לא צריך להביא שוקולדים ... אבל כדאי להכין שלט גדול למכירה כדי לתלות על הבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בכלל אבא שלך יצא חומוס...

להתלונן במשטרה על משפחה שיש לה שוטר במשפחה?

בשלב הזה הכי טוב לקנות סלסלה גדולה מלאה ממתקים, לבקש יפה סליחה מהמשפחה הזאת ולתת לילדים את הממתקים.

אפשרות שנייה זה באמת להגיש עוד תלונה על איומים ולציין את זה השוטר שהוא בן משפחה העביר את הפרטים.

ואז לא צריך להביא שוקולדים ... אבל כדאי להכין שלט גדול למכירה כדי לתלות על הבית

משפחה או חבר טוב, חוץ מזה הוא לא ידע את זה, חוץ מזה לא הבנתי אם מישהו מפגר שעושה שטויות והוא חבר של שוטר או משפחה שלו אז הוא חסין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפחה של שוטר או חבר, ברגע שהילד הקקה הזה יזרוק אבנים לכיוון הבית שלנו או הרכב את המכות הוא יקבל, שהשוטר המזדיין הזה יבקר אותו בבית חולים

עלק אסור להתעסק עם ילד בן 16 קקה שאבא שלו חבר של שוטר או משפחה...מה זה פה מדינת משטרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר הבנתי בשלב מסויים שכל עוד לא מדובר בפשע פלילי או כל עוד לא נגרם נזק שניתן לכמת - פשוט עדיף לא להתערב. זה מערבון פרוע ולא מדינת חוק.

רעש במדינה הזאת פותרים עם חלונות עם זכוכיות כפולות או טריפלקס ומזגן במקום חינוך ואכיפה.

פריצה לרכב או לדירה לא מאויישים פותרים עם ביטוח או מוקד שמירה בתשלום פרטי במקום אכיפה.

ילד מתפרע בכיתה או בגן פותרים ע"י זה שלא שולחים את הילדים לגן ועושים שיימינג לעיריה במדיה החברתית.

וכך הלאה וכך הלאה.

אם אני לא חייב לקום ולהתערב - אני פשוט לא. בפועל יוצא שרק אם נגרם לך נזק - יש לך מה להתלונן - חינוך? אכיפה? שטויות...

להפסיק רעש של ילדים ע"י חלונות עם זכוכית כפולה זה כמו להפסיק את בעיית הרקטות מעזה ע"י כיפת ברזל.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפסיק רעש של ילדים ע"י חלונות עם זכוכית כפולה זה כמו להפסיק את בעיית הרקטות מעזה ע"י כיפת ברזל.

מבחן המציאות - עובדה. ככה זה.

וזה מה שאכן קורה בפועל. ויותר מזה אם כבר מדברים על "דמי שתיקה" אני בטוח ששמעת על זה - כסף תמורת שקט.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחוקים אם היום בערב הוא מגיע לאבא שלך וצועק עליו למה הבן שלו מתלונן בקארספורום. בכל מקרה, מי שצועק בדרך כלל לא יעשה אחרי זה כלום. פשוט אם זה יחזור על עצמו תנסה לצלם את האירוע ואז להגיש תלונה בתחנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחוקים אם היום בערב הוא מגיע לאבא שלך וצועק עליו למה הבן שלו מתלונן בקארספורום. בכל מקרה, מי שצועק בדרך כלל לא יעשה אחרי זה כלום. פשוט אם זה יחזור על עצמו תנסה לצלם את האירוע ואז להגיש תלונה בתחנה.

חחח הכל בסדר אני בטוח שהמשפחה של הערסים הזאת בכלל לא יודעת על קיומו של הפורום הזה או בכלל יודעים מה זה פורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...