Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין אוודי A4 לבין במוו סדרה 3

rubin80
שימו לב! השרשור הזה בן 1559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר כמה שנים נוסע בסדרה 3 משנת 2012 ככה שמכיר את הרכב והורגלתי למוסך בימר בבת ים שנותן שירות מצוין!

מחפש להשתדרג בכמה שנתונים וכרגע ההתלבטות בין אוודי A4 שנת 2016 לסדרה 3 318 או 320 מאותה שנה.

מבחינת מחיר - כמעט זהה.

חשוב לי נראות וכמובן איכות נהיגה טובה, שמירת ערך ומוסך אמין לטיפולים. אני גר בנתניה.

אשמח להצעות ותובנות

:-P

hasta la victoria- siempre

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. יש לך כבר מוסך שאתה מבסוט ממנו.

ב. אישית אני חושב שהאינפיניטי G37 היא אופציה טובה יותר.

סתם לידע כללי, למה דווקא 2 האופציות הללו?

ואני כותב את זה בתור בעלים של 335 ידנית שנת 2012

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. יש לך כבר מוסך שאתה מבסוט ממנו.

ב. אישית אני חושב שהאינפיניטי G37 היא אופציה טובה יותר.

סתם לידע כללי, למה דווקא 2 האופציות הללו?

ואני כותב את זה בתור בעלים של 335 ידנית שנת 2012

אינפיניטי בהחלט אופציה - לא הכרתי וייבדק.

:-P

hasta la victoria- siempre

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מי שהתנסה בהנאה מנהיגה במכונית עם הנעה אחורית, אין לו מה לחפש במכונית עם הנעה קדמית.

את חוויית הנהיגה בהספורט-סדאן של ב-מ-וו סדרה 3 לא תקבל בשום מקבילה.

ועוד משהו, אין ב-מ-וו מודרנית מהשנים 2019-2020 כב-מ-וו משנת 2012. כמות המחשבים והתוכנות המעורבות בהפעלת המכונית היא לאין ערוך גדולה יותר ונדרשים מהמוסך ידע מקצועי, מחשבים, תוכנות וחיבור ישיר לאתר היצרן, מה שלא תקבל באף מוסך שלא ברשת היבואן. מכונית כיום זה לא רק "החלפת שמן, פילטרים, בלמים", זה הרבה יותר מזה ורכישת מכונית מודרנית מחייבת ידע, כלים וטיפול בהתאם.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שהתנסה בהנאה מנהיגה במכונית עם הנעה אחורית, אין לו מה לחפש במכונית עם הנעה קדמית.

ועוד משהו, אין ב-מ-וו מודרנית מהשנים 2019-2020 כב-מ-וו משנת 2012. כמות המחשבים והתוכנות המעורבות בהפעלת המכונית היא לאין ערוך גדולה יותר ונדרשים מהמוסך ידע מקצועי, מחשבים, תוכנות וחיבור ישיר לאתר היצרן, מה שלא תקבל באף מוסך שלא ברשת היבואן. מכונית כיום זה לא רק "החלפת שמן, פילטרים, בלמים", זה הרבה יותר מזה ורכישת מכונית מודרנית מחייבת ידע, כלים וטיפול בהתאם.

הבחור רשם איכות נהיגה, לא הנאה מנהיגה.

בתור בעלים לשעבר של A4 2013 אין לי ספק שהיא עונה על הצורך גם עם הנע(א)ה קדמית.

מודה שאני קצת משוחד :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנעה אחורית היא לא מדד להנאה.

"חווית הנהיגה" של סדרה 3... תעשה סיבוב על G37, ואת זה אני אומר כבעלים של 335.

הייתה לי G35, הייתה אצלי עד שהגיעה ל300k ק"מ, שום דבר חוץ מטיפולים שוטפים, היא עדיין נוסעת, אני רואה אותה בכביש, כמעט 500k ק"מ על השעון.

לעומתה.... ה335 הידנית שלי, שמורה, מטופלת בחברה, 120k ק"מ, מתקן משהו ומשהו אחר שובק, אני גם יכול להרחיב על איכות חומרי הפנים...

האיפיניטי התנהגה כמו E36, עם מנוע חזק יותר מהE36 M3 ועם אמינות של קורולה.

הF30/32 בילו הרבה זמן במחיצתי ואכזבו, את המתחרות אהבתי יותר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...