Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום רכשתי צמיגים חדשים והתרשמתי לרעה מ"בעלי המקצוע" בהם נתקלתי

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לחלוק אתכם קצת ממה שעברתי היום.

רציתי להחליף רביעיית צמיגים לרכב. הסתכלתי קצת באתרים השונים. השוואתי מחירים.

ואז הגיע מבצע של אוטודיפו צמיג שני ב-60% הנחה ואח"כ הנחה נוספת של 5% על כל העסקה.

בקיצור - 4 צמיגים של גודייר אפישנט גריפ קומפקט עלו לי 900 ש"ח.

הזמנתי ביום חמישי ב-9 וחצי בבוקר ובאתר שאלו לאיזה יום אתה רוצה לתאם את ההזמנה - אז בחרתי ביום א'.

מפה לשם - במהלך הסופ"ש גיליתי 2 דברים:

1. שיש לי פנצ'ר באחד הצמיגים.

2. שהדגם שקניתי זה לא בדיוק האפישנט גריפ המהולל, אלא דגם קצת נחות יותר שלא ממש מצטיין במבחנים בביצועים על כביש רטוב ולמרבה ההפתעה דווקא צמיג של פאלקן מדגם 832 זוכה בביקורות מאוד טובות.

חשבתי עם עצמי והחלטתי שאולי כדאי לי לשדרג לפאלקן הזה.

חנות צמיגים מאוד מוכרת פירסמה את הדגם הזה באתר שלה ב-220 ש"ח לצמיג.

התקשרתי היום בבוקר- שאלתי אם הדגם הספציפי הזה קיים במלאי - הבחור שאל מישהו ואמר לי כן - תבוא.

אז נסעתי. בבוקר.

בדרך עצרתי בעוד 2 פנצריות - סתם לראות מה האופציות.

לראשון יש רק צמיגים סינים.

לשני יש במלאי גם רק סיני אבל הוא לפחות שאל אותי איזה צמיג אני רוצה - אמרתי לו פאלקן. אמר לי פאלקן?? זה גם סיני. אויש נו באמת...

בכל מקרה. הוא לא מחזיק את זה. הוא יכול להזמין לי דברים אחרים, מה שהיה פחות רלוונטי לי. והלכתי.

והגעתי. ואמרתי לו שדיברתי איתו.

וכמובן שאני שאלתי האם יש פאלקן 832 דירוג T ומה שהיה זה פאלקן 831 דירוג S.

אז אמרתי לו שאני לא מעוניין וכמובן שמייד הסבירו לי - " מה ההבדל? זה האורגינל של האוטו" - כמה פעמים חזרו על המנטרה הזאת.

אז אמרתי שאחד קיבל ציונים מעולים והשני לא. אז הוא אמר לי שהוא יבדוק אם בכלל יש את ה-832 אצל היבואן.

בדק במחשב - ואז עשה פרצוף - ואמר תשמע. יש בעיה. המחיר עלה. שיחק קצת במחשבון. במקום 220 זה יעלה 257 לצמיג. זה המינימום.

ואז שאל אותי איפה זה פורסם ב-220 כדי שיתקן את הטעות, אמרתי שבאתר שלו. ואז הוא אמר שהוא מחויב למחיר. אז הוא יעשה לי ב-240. זה המינימום.

עכשיו - גם ב-100 ש"ח לצמיג לא הייתי מתקין אצלו. אני לא אוהב שאומרים לי תבוא - יש במלאי ובסוף יש משהו אחר. רק רציתי לדעת אם יש אצל היבואן את המידה.

המשכתי משם לפנצ'ריה 2 - היו לו במלאי את הצמיגים על המדף והמחיר היה 250 ש"ח לצמיגים. בלי טובות. בלי הנחות. בלי כלום.

התלבטתי - אם לשלם 1000 ש"ח או כבר להמשיך לאוטודיפו ולהתקין את הגודייר שהזמנתי וזהו. יחסוך לי גם את ההתעסקות בביטול.

נסעתי לאוטודיפו - המקום היה עמוס מאוד. הלכתי לפקידה. היא אמרה לי שאדבר עם הצמיגן - אם יש במלאי - אז יתקינו לי. אם לא - אז אצטרך לבוא פעם אחרת. אחרי שהיא תתקשר אליי שהגיע.

הלכתי אליו. הבחור היה מאוד עצבני. שאלתי אותו אם יש. הוא מאוד התעצבן ואמר לי ללכת לפקידה ושהיא תחפש או תבדוק - משהו כזה.

חזרתי אליה שוב - והיא יצאה להפסקת סיגרייה.

חיכיתי איזה 10 דקות וחזרתי לצמיגן - יש לו 3 צמיגים.

חזרתי לפקידה והיא אמרה שאולי זה יגיע היום לקראת 12. השעה הייתה 11:20. הלכתי לעשות סידורים ליד.

נסעתי בדרך חזור לפאנצ'רמעכר נוסף. שאלתי אם יש משהו לא סיני במידה - אמר לי שכן. שאני אמתין שהוא יסיים עם רכב מסויים ואז יתפנה אליי.

סיים - ואז הצביע לי על הרכב ואמר - זה הרכב? וועלק האורגינל שלו סיני. אבל היה לו צמיג של KENDA למכור.

טוב, זה נגמר פה. אמרתי תודה והלכתי.

עצרתי אל עוד אחד בדרך. "יצא צדיק". מגיע. ושוב אני רואה. רביעיית פאלקן במידה. שאלתי כמה - אמר לי 370 ש"ח צמיג. אמרתי תודה והלכתי.

הלך אחרי לאוטו שאל מה קרה, אמרתי לו שיקר. אמר לי למה? בכמה מצאת? אמרתי לו ב-1000. עכשיו - באמת שלא רוצה להתמקח. שאתה דורש 370 על מוצר שהציעו לי ב-250 אני אומר תודה ומתקדם.

אמר חכה רגע. אל תכעס. תחייך. שבוע טוב. תן חיוך. חכה. בעל הבית יבוא אלייך.

בעל הבית הבא. שאל אותי בכמה מצאתי? אמרתי לו. שאל אותי אם זה היה כולל מע"מ. נו באמת...

אמר לי בוא רגע תראה. תסתכל על הצמיג שלך. הדגם שלו זה 831S. אני מוכר לך 832T.

עכשיו, אני יודע את זה. מה קשור מה הצמיג שלי עכשיו למה שהציעו לי.

בכל מקרה הוא אמר לי שהוא יעשה לי ב-1100 שאלוהים יודע איך זה היה אמור לשכנע אותי שהציעו לי ב-1000 את אותו הדבר.

השעה 12:00 עברה. חזרתי לאוטודיפו. די נמאס לי כבר מכל היום הזה, אני אתקין מקסימום את ה-2 קדמיים.

ושיגיעו עוד שניים אני אבוא שוב. רק לא להתעסק יותר עם צמיגאים.

חזרתי להמתין באוטודיפו - הצמיגאי הזועף טיפל במונית לפני שביקשה לראות איזה צמיג הוא מתקין - התשובה הייתה - "מה יש לך לראות. צמיג - זה עיגול שחור עגול עם חור באמצע."

טוב....

הגיע תורי סוף סוף. נכנסתי. רק ביקשתי לראות איזה צמיגים הוא מתקין לי.

עשה פרצוף. הביא אותם. תאריך ייצור 2318.

צמיגים בני שנה וחצי בערך.

לא רציתי.

הלכתי.

נסעתי חזרה לבחור שהציע לי 4 פאלקן ב-1000. התקנתי.

הצטערתי שבזבזתי בוקר שלם. מה שכן - אני לגמרי יותר שלם עם ההחלטה שלי.

נכנסתי לאתר של אוטו דיפו לראות איך אני מבטל את ההזמנה.

יש שם כתובת מייל.

שלחתי. תוך דקה קיבלתי מייל חוזר שיש בעיה בכתובת ההיא והמכתב לא נמסר.

תענוג.

אני לא מבין.

למה צריך לשקר לי? להגיד לי לבוא שיש דגם X ובפועל זה דגם Y.

למה להגיד שפאלקן זה גם סיני.

למה להגיד לי שהאורגינל של האוטו זה סיני.

למה לעשות ממני סתום ולספר לי שהצמיג שאתה מציע לי - שזה בול מה שהציעו במקום אחר בהרבה יותר זול זה צמיג אחר.

למה?

הרי מבחינתי, כל כוכב כזה - אני לא אחזור אליו.

לא אכפת לי לשלם כמה שקלים יותר ולעבוד מול מקום הגון.

אם לא הייתה את ההזמנה הזאת של אוטודיפו מרחפת מעל הראש כבר ישר הייתי סוגר במקום השני.

סתם, בוקר של אכזבה מ"בעלי מקצוע".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה בעלי המקצוע ככה? כי 99 אחוז מהאנשים לא מבינים בזה כלום ושום דבר. עוד 0.9 אחוז מבינים ברמה מסויימת אבל גם לא יותר מדי(לי למשל אין שמץ בדגמים שונים של צמיגים מאותו יצרן)

ועוד 0.1 אחוז שמבינים ומבינים טוב, בשביל אחוז כזה, אין צורך בבעלי מקצוע שמבינים משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמל"ק. לטעמי, הטעות שלך שיצאת מהבית :wink:

כשאני צריך צמיגים, אני עושה את החיפוש שלי ביד2. אחרי שבחרתי אני מוודא טלפונית שיש את המבוקש במלאי, וטרי, קובע מועד ומגיע. מעולם לא היתה בעייה (מפעם לפעם הפנצ'ריות משתנות).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לא קראת.

את הגודייר הזמנתי ברשת.

יד2 צמיגים לדעתי כבר לא קיים.

את הפאלקן ביררתי שיש במלאי באחת הפנצריות החזקות יותר מיד2 צמיגים. וזה סתם היה שקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי פעם אחת דרך יד 2. דווקא עבר בסדר. כן נסעתי עד רמת גן בשביל זה, אבל וואלה היה מחיר טוב, מה שביקשתי בלי הפתעות.

זה היה חריג. בדרך כלל אני מזמין מהאתר של היבואנים (יש לגודייר ויש לפאלקן/טויו). אולי קצת יותר יקר, אבל מגיע בלי הפתעות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצער לשמוע, אבל שגרתי. נו, צריך להוסיף לרשימות "צמיגיית הבית", כמו שיש שם מוסך(ים), חשמלאי, מכון פרונט ועוד בעלי מקצוע שנבחרו בפינצטה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בעלי המקצוע ככה? כי 99 אחוז מהאנשים לא מבינים בזה כלום ושום דבר. עוד 0.9 אחוז מבינים ברמה מסויימת אבל גם לא יותר מדי(לי למשל אין שמץ בדגמים שונים של צמיגים מאותו יצרן)

ועוד 0.1 אחוז שמבינים ומבינים טוב, בשביל אחוז כזה, אין צורך בבעלי מקצוע שמבינים משהו.

זה שאנשים לא מבינים זה לא תירוץ, זה שבישראל יש גם ישראל השנייה, זאת התשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוטו דיפו לא ציפיתי ליותר, המקום עוד מהיום הראשון מתנהל זוועתית וכבר עשור כף רגלי לא דרכה שם. השאר? השאר מתאימים עצמם למה שהרוב רוצים, את הדבר העגול והשחור הזה ושיהיה זול. יש מספר פנצ'ריות שכן מקצועיות יותר, עם מבחר גדול של צמיגים איכותיים במלאי. כפי שכתבו לפני, תמצא לך את צמיגיית הבית וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טייר קלאב.

כבר לא יודע כמה צמיגים קניתי מהם, אבל באמת זו רמה אחרת. 0 בזבוזי זמן. המחיר ידוע, כשזה מגיע מתקשרים. הפנצריות שלהם בסדר גמור (התקנתי ב3 פנצריות שונות לגמרי שלהם, אחת בחדרה, אחת ברמת ישי, אחת במפרץ חיפה).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצער לשמוע על יד2 צמיגים. כבר שנתיים שלא יצא לי לקנות צמיגים אז אני, מסתבר, לא מעודכן.

אני רואה שיד2 צמיגים מפנה ל tires4u.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טייר קלאב.

כבר לא יודע כמה צמיגים קניתי מהם, אבל באמת זו רמה אחרת. 0 בזבוזי זמן. המחיר ידוע, כשזה מגיע מתקשרים. הפנצריות שלהם בסדר גמור (התקנתי ב3 פנצריות שונות לגמרי שלהם, אחת בחדרה, אחת ברמת ישי, אחת במפרץ חיפה).

אם נתעלם רגע מהמחיר, דווקא להם, יבואני פאלקן, אין באתר את ה-832 במידה שרכשתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...