Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום רכשתי צמיגים חדשים והתרשמתי לרעה מ"בעלי המקצוע" בהם נתקלתי

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה לא מכיר אותי וכבר קבעת מה ההבנה שלי בייצור תעשייתי, נראה לי שפה נגמר הדו שיח בינינו.

ולזה שנתן לי סרטון של מכוניות עם צמיגי Winter tires שנוסעות על קרח, אני אפילו לא אטרח להגיב..

אתה יכול להנות עם ה Good year שלך בפקק בכביש 6...

בחרתי רק הודעה אחת, אבל בגדול, כל ההודעות שלך די חוזרות על אותן מנטרות. אתה יודע יותר טוב (ולא טורח לפרט על סמך מה), כל האחרים לא יודעים וגרועים בעבודתם, וכולם נוסעים בפקקים ואין עבורם הבדל בצמיגים. מי שזקוק לאגרסיה כמו שלך, לרוב מבין שאין לתוכן שהוא מנסה להעביר על מה להסתמך. למרבה המזל רוב הגולשים בשרשור מבינים את זה, ועבור מי שלא מבין, אנחנו כאן כדי לעזור. מקריאת חלק מהשרשורים שפתחת, עולה תמונה בעייתית מאד - הן מבחינת זה שככל הנראה הידע שלך, ההבנה שלך במכוניות ויכולת הנהיגה שלך (אם אתה קורא למכוניות שאתה קורא ספורטיביות) לא בדיוק תואמים את הפסקנות, והן מבחינת זה שאני וכמה חברים נוספים פה עלולים לפגוש אותך בכבישי חיפה ולהיפגע כשתחליט שהצמיגי זבל שלך יתנו את האחיזה שאתה לא ממש יודע לשפוט. חבל.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבעיה שלך היא בזה שיש לך את הפורום פה שאת יכולה להתייעץ על הכול לפני.

אני חיפשתי צמיגים כמוך ולפני זה התייעצתי פה בפורום ולא עברתי מפנצריה אחת לשניה אלה התקשרתי.

יש אתרים עם השוואת מחירים במקום לעבור מפנצריה אחת לשניה.

לגבי תאריך ייצור שמוטבע על הצמיג אפחד לא רצה ללכת לבדוק את התאריך ייצור של הצמיגים ולא רציתי לקחת סיכון ללכת עד למוסך ולראות תאריך ייצור ישן כמו שהיה לך.

אז מצאתי פאנצריה זולה שאין לי במלאי את הEFFICIENTGRIP והוא אמר לי שהוא יזמין לי וככה יכלתי להביא את הצמיג שיוצר הכי מוקדם שאפשר(הגיע עם תאריך 2919ׂׂ) שזה מבחינתי מצוין.

לקח לפעם הבאה.

עריכה אחרונה על ידי Amitai Milshtain
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני רוצה להחליף צמיגים, אני מרים טלפון לפנצ'ריה שאני אוהב ומבקש את הצמיגים שאני רוצה. לאחר מספר דקות חוזרת אלי הפנצ'ריה עם המחיר שיעלה לי לאחר שהוא דיבר עם הספק.

מעולם לא הייתה לי בעיה עם ההתנהלות הזאת, ותמיד קיבלתי צמיגים בני פחות מארבעה חודשים.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...