Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נפילת טיח לאחר קידוח

locus
שימו לב! השרשור הזה בן 1570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

קדחתי דרך קיר עם פטישון.

ממש קל ונוח, אבל התוצאה בצד השני היא נפילת טיח.

יש לי הרגשה שאני יודע למה זה קרה, אבל יותר מעניין אותי איך לתקן.

כיצד מומלץ להחזיר את הקיר לקדמותו?

קלסימו?

גבס?

שפכטל אמריקאי?

משהו אחר?

העומק שיש להשלים הוא בערך סנטימטר.

תודה

kalsimo.jpg

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלסימו או כל מתחרה מקביל, מכין חומר, ממלא,

מחכה לייבוש מלא, משייף, מכין עוד חומר, ממלא שוב, מחכה לייבוש מלא, משייף, צובע.

יש פה בעיה עם הטיח בלי קשר לפטישון, הוא לא אמור להתנתק ככה. השתמשת במים במקרה?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hans אין בעיה עם הטיח.

סביר להניח שפות"ש קדח עמוק מדי בצד אחד של הקיר, והעיף חתיכת טיח מהצד השני.

נ.ב.

כדאי לעבוד לפי ההוראות של קלסימו ולנקות את השטח מאבק כדי להבטיח הדבקה טובה

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Hans

לא הבנתי את השאלה לגבי המים.

אולי לא הייתי ברור, היה לי צורך לקדוח חורים דרך הקיר! לא לעומק מסויים... אלה שיהיו חורים מצד אחד של הקיר לצד השני - דוך!

Beeker, ביננו, מי מי מי, מי מי מימי מי , מי מי מימי מי!

עריכה אחרונה על ידי locus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל שאימצתי לעצמי עם השנים: כאשר אני ניגש לקדוח בקיר אני תמיד מנסה בלי רטט. הופתעתי כמה פעמים זה עובד (בתנאי שהמקדח באיכות טובה) מבלי להרעיד את הבית, השכנים, חתולי הרחוב ואת עצמי). רק באין ברירה אני מפעיל את אפשרות הרטט.

דבר שני, כמובן שקלסימו ודומיו, כאשר עד כמה שאני יודע השפכטל הרך, האמריקאי, מיועד לגימור סופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם

ירחמיאל, כך בדיוק ניסיתי, עבדתי עם מקדח חדש לגמרי (לא זבל) שנקנה במיוחד למטרה הזו.

הייתי חייב להעביר לרטט בשלב מסוים.

איישם קלסימו

עריכה אחרונה על ידי locus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל שאימצתי לעצמי עם השנים: כאשר אני ניגש לקדוח בקיר אני תמיד מנסה בלי רטט. הופתעתי כמה פעמים זה עובד (בתנאי שהמקדח באיכות טובה) מבלי להרעיד את הבית, השכנים, חתולי הרחוב ואת עצמי). רק באין ברירה אני מפעיל את אפשרות הרטט.

דבר שני, כמובן שקלסימו ודומיו, כאשר עד כמה שאני יודע השפכטל הרך, האמריקאי, מיועד לגימור סופי.

תתפלא אבל אם הקידוח קל (בלוקים) אז גם פטישון לא ממש מרעיד, הוא פשוט עובר את זה...

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי אותו הדבר בדיוק, רק שאני לא הייתי אמור לעבור דרך הקיר :lol::oops:

קלסימו, שיוף וצבע.

עכשיו לא רואים את החורים.

ממליץ להשתמש במלטשת חשמלית זולה למטרה הזו, המלטשות לא אוהבות את האבק העדין של הגבס. שלי צועקת עליי עם רעשים מוזרים אחרי שימוש שכזה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז נשמה, מלטשת חשמלית על 3 חורים וחצי? רק לחבר אותה לחשמל לוקח יותר זמן מלשלוף נייר ולשפשף ידנית :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנס יקירי, לא כולם אוהבים לשפשף בידיים, וחלק מהאנשים ממש לא רואים צורך לעשות ביד אחרי שממלאים חור קטן ב"נוזל" לבן וצמיגי. :wink: אולי אחרי מילוי חור גדול דווקא כן. כל אחד והעדפותיו הוא...

:lol:פעם הבאה אל תרים לי להנחתה...

אני לא הכי טוב בעולם בתיקוני גבס. אני תמיד ממלא יותר מהרצוי ויוצר גבעה, שאין לי עצבים להוריד אותה עם נייר. לא שלא ניסיתי אף פעם, פשוט כבר התייאשתי מראש מהניסיונות הלא מוצלחים שלי. ב-מ-י-ו-ח-ד כשמדובר על חור בקוטר גדול יחסית, אצלי החורים גם לקחו חלק מהטיח איתם.

פלוס, יהיו לא מעט אנשים שיעדיפו להשתמש במלטשת- אז למען הדורות הבאים, מניסיוני, צייצתי. שלא יגידו לי אחר כך שלא נתתי להם כלום חוץ מכאב ראש :lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...